اطلاعات تماس

درباره داماک

شرکت ساختمانی داماک

داماک ابرسازنده املاک جهان، فعالیت خود را از سال 2002 آغاز کرده و در حال حاضر به عنوان معتبرترین شرکت در زمینه املاک ، مستغلات و صنعت ساختمان در سراسر جهان شناخته می شود. املاک داماک تا به امروز، بیش از 30.000 خانه لوکس را به متقاضیان و مشتاقان زندگی مدرن در سراسر جهان واگذار کرده و همچنین ساخت بیش از 34.000 خانه دیگر رو به اتمام است ؛ بهتر است بدانید که شرکت ساختمانی داماک از ابتدای فعالیت خود، به دلیل مشارکت سودمند در بخش املاک و مستغلات و صنعت هتل داری، اعتبار و جایگاه ویژه ای را در امارات و جهان کسب کرده است. از منحصر به فردترین پروژه های داماک می توان به دو پروژه جهانی زمین های گلف اشاره کرد ؛ اجرای این پروژه ها منجر به دریافت 100جایزه جهانی و تقدیر نامه برای این شرکت معتبر بین المللی در زمینه ساخت املاک و مستغلات گردیده است.

ریاست محترم داماک

ریاست محترم شرکت معظم داماک “حسین سجوانی” ، در سال 2002 به طور رسمی این شرکت را در امارات متحده عربی به ثبت رسانید. ایشان اولین زمین را برای احداث نخستین پروژه خود در منطقه دبی مارینا، خریداری کرده و پس از آن از داماک را به عنوان نماد تعیین کننده استانداردهای نوین در طراحی، صنعت ساختمان و سبک نوین زندگی تبدیل نمود. آقای سجوانی در این رابطه چنین اظهار داشت: « باعث افتخار است که داماک، برند داخلی امارات متحده عربی، امروزه در بازار بین المللی از عربستان سعودی گرفته تا لندن شناخته شده است».

وب سایت داماک گروپ

وب سایت رسمی بخش فارسی دفتر مرکزی شرکت داماک با آدرس damacgroup.vip به منظور ارائه خدمات و اطلاع رسانی به هم وطنان عزیز ایرانی به زبان فارسی وهمچنین به چندین زبان زنده دنیا طراحی شده و افرادی که قصد مهاجرت یا سرمایه گذاری از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت و کارآفرینی از طریق شرکت داماک، در کشور امارات و شهر دبی را دارند، می توانند با مراجعه به وب سایت damacgroup.vip اطلاعات لازم را کسب کرده و با مشاورین بخش فارسی زبان داماک، تماس حاصل نمایند.
 شما می توانید از طریق وب سایت damacgroup.vip از به روزترین پروژه ها، پیشنهاد های ویژه، اخبار صنعت ساختمان در سراسر جهان و اخبار شرکت ساختمانی داماک مطلع شوید.

داماک، برترین شرکت املاک و صنعت ساختمان در دبی با بیش از 1000 پرسنل، در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما عزیزان است تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری قابل اطمینان و سودآوری داشته باشید.

با داماک ، لاکچری زندگی کنید.