اطلاعات تماس

5 زمین تنیس شگفت انگیز در جهان
2021 / 04 / 27

5 زمین تنیس شگفت انگیز در جهان

بلندترین زمین تنیس جهان در دبی

یکی از بلند ترین زمین تنیس جهان، در قسمت بالای چهارمین هتل بلند جهان، برج العرب در دبی قرار دارد. این زمین تنیس به دلیل دایره ای شکل بودن آن، در زمانی که مسابقه ای یا هیچ بازی انجام نمی شود عنوان سکوی فرود هلیکوپتر عمل می کند. این هتل  321 متر بلندی دارد و زمین هم تقریبا در بالا ترین نقطه آن قرار دارد. راجر فدرر و آندره آقاسی در سال ۲۰۰۵ وقتی برای مسابقات به دبی رفته بودند، دعوت شدند تا چند دور در این زمین بازی کنند.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” 5 زمین تنیس شگفت انگیز در جهان ” دعوت می کند. برای دریافت اطلاعات بیشترتا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

باشگاه تنیس lacavalerie در پاریس

این باشگاه تنیس کوچک در قلب پاریس قرار دارد. که  در سال ۲۰۰۰ این مجموعه با سقف منحنی شگفت انگیز ساخته شده است.

مجموعه تنیس wimbeldon لندن انگلستان

یکی از بهترین ها در جهان خانه اصلی قدیمی‌ترین تورنمنت های  تنیس جهان، زمین تنیس Wimbledon می باشد.  اصلی ترین منطقه در مسابقات قهرمانی زمین مرکزی Wimbledon می باشد. این مجموعه که سقف آن قابل حرکت می باشد که در سال ۲۰۰۹ از آن بهره برداری شد. به اعتقاد بسیاری سومین رویداد بزرگ سالانه Grand Slam در تقویم تنیس مهم‌ ترین آنهاست.

هر سال از دوشنبه پایانی ماه ژوئن تا اولین تعطیلات آخر هفته ماه ژوئیه در حاشیه جنوب غربی لندن برگزار می‌شود. این سقف متحرک در مدت زمان ۱۰ دقیقه می‌تواند باز یا جمع شود. این زمینه مرکزی فضای ویژه‌ای برای خانواده سلطنتی انگلیس و مهمانان ویژه آن ها دارد که با کد خاص ‏sw19 شناسایی می شود.

ممنون از همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

زمین تنیس خصوصی james Goldstein  در آمریکا

این زمین تنیس خصوصی به دلیل چشم اندازی بسیار زیبا بسیار مشهور می باشد.

مجموعه تنیس مونت کارلو Alp-maritimes فرانسه

باشگاه تنیس مونت کارلو محل اصلی برگزاری مسابقات Monte Carlo Masters می باشد. این باشگاه برخلاف اسمش در مونت کارلو یا حتی موناکو قرار ندارد بلکه در بخش  Alpes-Maritimes فرانسه و در جامعه‌ای از Roqaebrune-Cap-Martin و خارج از مرز شمال شرقی موناکو قرار دارد.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

امارات دومین کشور جهان از نظر ضریب اشغال هتل ها

مرتفع ترین استخر جهان در دبی

پاسپورت امارات برترین پاسپورت در جهان