اطلاعات تماس

5 دلیل خرید طلا و جواهرات دبی
2021 / 05 / 02

5 دلیل خرید طلا و جواهرات دبی

دبی علاوه بر سرزمین آفتاب و جاذبه های گردشگری دیدنی، سرزمین خرید هم می باشد. داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” 5 دلیل خرید طلا و جواهرات دبی” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

طلای خالص

دولت دبی، مراقب طلای فروخته شده در تمام مغازه های شهر است و هر قطعه توسط پلیس بررسی می شود این موارد باعث می شود که طلا در بالاترین کیفیت و خلوص باشد. همچنین شرکت ها دارای علامت مشخصه خلوص به همراه گواهی نامه ای هستند که هنگام خرید هر کالا، طلا دریافت می کنید.

تنوع و انتخاب

در دبی بیش از 300 مغازه جواهر فروشی وجود دارد. می توانید در هر جای شهر قدم بزنید و جواهرات عالی را برای خود یا شخص مورد نظر خرید کنید.

محیط امن

یکی از مطمئن ترین روش های خرید، خرید طلا می باشد. در دبی احتمال خرید طلای مسروقه وجود ندارد، توسط دولت و پلیس هر قطعه طلا مورد بررسی قرار می گیرد. پلیس دبی مورد احترام و شهرت زیادی است به دلیل امنیت بالایی که دارد. بنابراین شما با خیال راحت و مطمئن می توانید خرید کنید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

طلای ارزان تر

در دبی خرید طلا در مقایسه با ارز محلی در سراسر جهان هنوز ارزان تر است  و همچنین گردشگران برای هرگونه خرید آزاد هستند و حتی خود گردشگران درخواست بازپرداخت مالیات بر ارزش افزوده را دارند.

امروزه با توجه به وجود ویروزس کرونا ممنوعیت سفر به دبی وجود دارد با این وجود می توان برای سفر خود به دبی سرنامه ریزی کنید.

انواع مختلف طلا را بشناسید

قبل از خرید طلا باید تحقیقات انجام دهید و کامل طلا های مختلف را بشناسید همچون چیزهای دیگری که قصد خرید آن را دارید. طلا با وزن و عیار فروخته میشود هرچه عیار آن بیشتر باشد به معنی این است که طلا خالص تر است. که در آن از ناخالصی های کمتری استفاده شده است و این به معنای است که طلایی با عیار ۲۴ طلای خالص است. چون طلای خالص نرم تر است و برای سخت تر شدن، آن را با فلز هایی مانند: روی، مس، نقره، و نیکل، ترکیب می کنند.‌ همچنین طلا رنگ های مختلفی هم دارد که هر کدام نوع آلیاژ و درصد ترکیب های آلیاژ های آن را نشان می دهد.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.