اطلاعات تماس

8 کاری که در کشور امارات نباید انجام داد
2021 / 04 / 14

8 کاری که در کشور امارات نباید انجام داد

اگر قصد دارید به کشور دبی سفر کنید، قبل از سفر بهتر است کمی در مورد خصوصیات این کشور سنتی و مدرن بدانید.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” 8 کاری که در کشور دبی نباید انجام داد ” دعوت می کند، برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

1- از حمل مصرف یا فروش مواد مخدر خودداری کنید.

به طور کلی شاید این جمله میتواند یک نصیحت باشد. فرهنگ و قوانین همه کشور ها با یکدیگر متفاوت است و کشور امارات هم فرهنگ و قوانین مخصوص خود را دارد.

داشتن مواد مخدر به همراه خود 4 سال حبس دارد و فرقی هم نمی کند که چه مقدار باشد حتی ذره ای از آن را هم همراه خود داشته باشید به 4 سال حبس محکوم میشوید.

2- در انتخاب پوشش مناسب دقت داشته باشید.


به یاد داشته باشید که دبی بخشی از یک کشور مسلمان است و برخورد های فرهنگی خاص خود را دارد.لازم است بدانید، افراد بومی این کشور به شکل سنتی لباس می پوشند. پوشش زن ها باید طوری باشد که موی سرشان پوشیده باشد و لباس های بلند بر تن کنند به طوری که قسمت های کمی از بدن آنها پیدا باشد. مراجعه کنندگان باید درخیابان ها، فروشگاه ها، بازار ها و فست فود ها محترمانه رفتار کنند.

3- به مذهب اسلام توهین نکنید

در فرهنگ مردم امارات دین اسلام نقش مهمی دارد و اگرکسی قصد توهین یا تخریب دین اسلام را داشته باشد، یک عمل مجرمانه محسوب می شود.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

4- در طول ماه رمضان خوردن و آشامیدن ممنوع است

مسلمانان هر سال یکبار مراسم ماه رمضان را برگذار می کنند. در طی ماه رمضان به جز مکان هایی که برای گردشگران آماده شده است غذا خوردن و نوشیدن، سیگار کشیدن یا حتی بلند کردن صدای موسیقی در اماکن عمومی ممنوع و از لحاظ قانونی جرم محسوب می شود.

5- مزاحم خانم ها نشوید

در فرهنگ مردم امارات، حریم خصوصی جایگاه ویژه ای دارد. بنابراین به راحتی نمی توان در خیابان با هر زنی صحبت کرد یا عکس و فیلمی از او گرفت. با آزار جنسی زنان به شدت برخورد می شود.

6- فحش دادن و استفاده از اشارات توهین آمیز با دست ممنوع است

استفاده از علائم توهین آمیز با استفاده از زبان بدن مشمول جریمه زندان و یا اخراج است. نوع مجازات بستگی به مقام شخص مورد صحبت شما دارد. شاید این موضوع در اول ساده به نظر بیاد اما بسیاری از گردشگران اروپایی و آمریکایی را دچار مشکل می کند.

7- توهین به حاکم امارات ممنوع است

هرگونه نقد و انتقاد یا اظهار نظر توهین آمیز در مورد کشور امارات  یا رهبران آن خلاف قوانین این کشور است.

8- قوانین مربوط به چک و مبادلات پول در دبی

قبل از دریافت هرگونه چک، از محل آن در حسابتان اطمینان حاصل نمایید. در این کشور برگشت چک خلاف قوانین است و می تواند منجر به محکومیت های قضایی شود.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک Damacgroup.org ) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

بازدهی صادرات به امارات چگونه است

پارک اسکیت روباز دبی