اطلاعات تماس

9 فعالیت رایگان در دبی
2021 / 05 / 27

9 فعالیت رایگان در دبی

لذت بردن از صحرا

حتما شما با شنیدن این کلمه یاد سافاری صحرای دبی می افتید اما نه اشتباه نکنید! ما میخواهیم این بار شما را به منطقه القیدرا دعوت کنیم؛ این منطقه با شهر دبی  فقط  30 دقیقه فاصله دارد. اگر به این منطقه سفر می کنید یادتان باشد دوچرخه همراه خود داشته باشید به دلیل اینکه در این مکان یک  پیست دوچرخه وجود دارد.  داماک پرشین شما را به دریافت اطلاعات در مورد  20 فعالیت جذاب رایگان در دبی دعوت می کند. ممنون از شما همراهیان که تا انتهای مقاله با ما همراه هستید.

کشف دبی مال

دبی مال بزرگ ترین مرکز خرید رایگان می باشد؛ این مرکز دارای بزرگ ترین، کلکسیون است و دارای نمایش های تفریحی است و همچنین دارای فعالیت های بسیاری در این مرکز است، اگر به دنبال فعالیت های رایگان در دبی هستید در دبی مال گزینه های زیادی را پیدا می کنید. فعالیت هایی با بهره گیری از برق AC  و کولر هایی که باعث خنک شدن شما می شوند، تا دیگر گرما نکشید.

تماشای آبشار های کانال دبی

کانال دبی  از گردشگاه هفت کیلو متری و 5 پل عابر پیاده منظره ای از این شهر را ارائه می دهد. این کانال آب دبی در جاده شیخ زاید، قرار گرفته است و جزو عجایب بی شماری در شهر است. جزو مکانی مناسب برای پیاده روی محسوب می شود.

بازدید از محله بستکیه

محله بستکیه که شهر قدیمی است جزو آرام ترین محله ها محسوب می شود و از محله آرام و اهمیت تاریخی حساب می آید. شما می توانید چند دقیقه در این موزه پیاده روی کنیدی تا بنا های قدیمی دست نخورده را ببینید.

تماشای فواره دبی

یکی دیگر از فعالیت های رایگان دبی، فواره دبی است، این فواره بسیار زیبا و جذاب درست در خارج از بازار قرار دارد. می توانید با این فواره زیبا، که در نزدیکی دبی مال قرار گرفته است با نمایش جالب رایگانی دارد که دارد آشنا شوید.

خوشه طلا و بازار ادویه جات

از جای جای بازار خوشه های طلا، بوی عطر های معطر ادویه های آسیایی و ایرانی به مشامتان می رسد. عطر و بوی ادویه حس شما را تحریک و گیاهان رنگارنگ گیرا  شما را هیپنوتیزم می کند. اگر می خواهید طلاهای بسیار و متنوع را  ببینید حتما به این بازار سر بزنید.

آرامش و استراحت در پارک مشرف

این پارک سرسبز دارای باربیکیو، استخر های زنانه و مردانه، پیک نیک خانوادگی، هندبال و والیبال و همچنین پیاده روی و دوچرخه سواری هم وجود دارد؛ همچنین دارای سرگرمی های فراوان و مناسبی است. مساحت این پارک سرسبز 25.5 کیلومتر مربع مساحت ایجاد شده است.

قدم زدن در دبی مارینا ( JBR )

در دبی مارینا بیش از 300 کافه، بوتیک، جواهرات و فروشگاه های صنایع دستی و همچنین رستوران ها، همچنین مقصد مناسبی برای تجربه دبی مدرن و شگفت انگیز می باشد. شما با مشاهده این مکان حیرت زده می شوید.

معماری جذاب مسجد بزرگ دبی

می خواهیم این بار شمارا به یکی از قدیمی ترین مساجد دبی ببریم؛ معماری این مسجد با مرمر های سفید ساخته شده است، ظرفیت این مکان برای پذیرایی 1200 نمازگذار به صورت همزمان قرار میگیرند. این مسجد بلند ترین ارتفاع را داردکه 70 مترمی باشد. این بنا در سال 1998 بازسازی شد که این، تنها یک مسجد معمولی نیست یک مرکز برجسته مذهبی فرهنگی است.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک

مطالب دیگر:

فعالیت های جذاب در دبی

فجیره نا شناخته جذاب امارات

یکی از سواحل خاص و دیدنی در شهر دبی