اطلاعات تماس

9 نکته جالب در مورد امارات متحده عربی
2021 / 04 / 19

9 نکته جالب در مورد امارات متحده عربی

چگونه به اینجا  رسیده اند؟

 در ابتدا فعالیت اصلی کشور امارات تجارت مروارید بود که توسط شیخ نشین ها مدیریت می‌شد. ما در این مقاله به شما مطالبی از این موضوع را ارائه می دهیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

این منطقه از اهمیت استراتژیک بالایی برخوردار بود و به همین دلیل بریتانیایی‌ها با شیخ نشینان صلح کردند. سپس آنها شروع به مداخله در کارناو های بریتانیایی و چای هندی بار شده  بر روی کشتی ها کردند. کشور امارات تجارت مروارید خیلی خوبی داشتند و از طرفی دیگر ارتش بریتانیا حمایتشان می کرد، چند مدت بعد نفت را کشف کردند. و بریتانیایی ها به این نتیجه رسیدند که ارتش خود را نمی‌تواند در صحرا نگه دارند و شیخ نشین ها تصمیم گرفتند که متحد شوند تا بتوانند از این منبع جدید ارزشمند محافظت کنند. بنابراین امارات متحده عربی شکل گرفت.

مدیریت عالی و تصمیمات هوشمندانه

امارات پس از کشف نفت، رونق بسیاری گرفت. کشور امارات نمی خواست که تنها کشوری باشد که نفت صادر می کند. به همین دلیل در طی چند سال اخیر آسمان خراش ها را بنا کردند جاده، بیمارستان، مدرسه، مراکز تفریحی، مراکز تجاری و جزیره های زیادی ساختند.

شرایط زندگی

امارات واقعاً خوشحالی مردمش را میخواست به همین دلیل وزیری برای شادی وجود دارد که وظیفه آن مطمئن شدن از حال خوب همه و شاد و خوشحال بودن آنها است. امارات از سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات برخوردار است. همچنین امارات یکی از امن ترین نقاط برای زندگی می باشد.

تابعیت

امروزه می توانید تابعیت را به عنوان یک خارجی دریافت کنید. به دلیل سقوط قیمت نفت خارجی ها مجبور شدند امارات را ترک کنند. بنابراین برای بازگرداندن خارجی‌ها با افزایش رونق اقتصاد، دست به کاری بی‌سابقه زدند.

زندگی پس از نفت

نفت آنها را ثروتمند کرد که همین نفت می تواند آن هارا فقیر کند. دبی که یکی از هفت شهر اماراتی است که سهم نفتی آن، کمتر از یک درصد کل تولید ناخالص داخلی است. اقتصاد متفاوت و متنوع امارات هم اکنون شهر دبی می باشد و ۶ شهر دیگر امارات وابسته به درآمدهای نفتی هستند.

بازاریابی قوی

امارات تمام مراکز تفریحی و فعالیت های خودش را به اوج رساند و شما می توانید از این مراکز تفریحی لذت ببرید.

قوانین عجیب

اگر زیاد فحش دهید یا حتی ماشین کثیف داشته باشید به زندان می روید بنابراین این قوانین شاید برایتان عجیب باشد.

شهری جدید

منطقه ای در خارج از ابوظبی در دست ساخت است که به آن شهر مصدر گفته می شود و طبق گفته مقامات در پایداری برای تحقیق و توسعه یافتن پیشگام است و احتمالاً این شهر تا سال ۲۰۳۰ کاملاً راه می‌افتد. در این شهر یه سری حسگرهای حرکتی کار شده تا مصرف آب و برق و کنترل کند، بنابراین دیگر شما شیر آب یا کلید برقی در این شهر نمی بینید.

ثروتمندترین فرد امارات

بنیانگذار تلگرام پاول دورف در حال حاضر ثروتمندترین فرد امارات می باشد. طبق تحقیقات بدست آمده ثروت او، حدود ۱۷ و دو میلیارد دلار تخمین زده اند. او در دبی زندگی می‌کند که از نظر فنی جزو ثروتمند ترین فرد خلیج فارس  به شمار می آید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً از ویدئو های ما در وب سایت داماک پرشین دیدن نمایید.