اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
ابوظبی پایتخت دوچرخه ها میشود

ابوظبی پایتخت دوچرخه ها میشود

راهکاری مقرون به صرفه برای صرفه جویی در مصرف انرژی و حمل و نقل، در شهر ابوظبی وجود دارد که تامین مالی آن توسط صندوق خلیفه انجام میشود. این راهکار را بانک تجارت ابوظبی ADCB در یک پروژه مشترک با همکاری شرکت “سیاکل” امارات سیستم به اشتراک گذاری دوچرخه عمومی امارات متحده عربی یعنی  ADCB bikeshare  انجام شده. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد پایتخت دوچرخه ها در ابوظبی کسب کنید.

ابوظبی به دلیل افزایش ایستگاه های دوچرخه، لقب پایتخت دوستدار دوچرخه را در امارات به خود اختصاص داده است. این طرح با هدف بهره مندی از مزایای حمل و نقل آسان به شیوه زندگی سالم پایدار در ابوظبی پیاده سازی شده است اولین و تنها طرح ارائه شده در این زمینه در سراسر امارات متحده عربی به حساب می آید. ADCB bikeshare  درحال حاضر شامل یازده ایستگاه در جزیره یاس و ساحل الرحا و ۷۵ دوچرخه می باشد.

با توجه به برنامه ریزی و استقبال زیاد مسافران ایستگاه‌ها به ۵۰ و تعداد دوچرخه ها به بیش از ۳۰۰ عدد افزایش خواهد یافت. در ادامه این استقبال قرار است ایستگاه هایی در بلوار ساحلی کورنیش، باغهای الرحا، جزایر یاس، سعدیه و ریم، دانشگاه پردیس نیویورک و شهر مصدر مستقر شوند. موفقیت چشمگیری از این طرح در ابوظبی استقبال بی نظیر آن بوده است مردمان این شهر تنها با استفاده از یک کد یا کلید عضویت به راحتی می توانند از یکی از ایستگاه های شهر، دوچرخه کرایه کنند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

اینگونه افراد برای تحویل دوچرخه می‌توانند از دیگر ایستگاه هایی که تمایل دارند یا در نزدیکی آن هستند استفاده کنند. این امر مسافران درون شهری را از رانندگی در خیابان های شلوغ و پرتردد و ناراحتی های ناشی از ترافیک در امان می دارد.

در تمام ایستگاه های دوچرخه دستگاه های  کارتخوان نیز تعبیه شده تا مسافران از کارتهای بانکی و اعتباری خود بدون دغدغه کرایه دوچرخه را بپردازند.

 ابوظبی از دوچرخه برای تشویق به محل کار امکانات و تسهیلات بسیاری در این زمینه ایجاد کرده است. مسافران با خرید اشتراک تردد یک روزه سه روزه عضویت ماهانه و سالانه میتوانند به‌طور نامحدود در این شهر تردد کنند. لازم است بدانیم برای اطمینان خاطر به دست آوردن از به کارگیری دوچرخه ها و بدون استفاده و رها نکردن آن در گوشه و کنار شهر لازم است که هر یک ساعت دوچرخه کرایه ای را به یکی از ایستگاه های اتوماتیک دوچرخه متصل کرد، در غیر این صورت فرد باید مبلغ اضافه ای را هزینه کند.

در پایتخت امارات متحده عربی با توسعه و گسترش طرح دوچرخه کرایه ای‌ طرح های تشویقی برای حفظ پایداری سلامتی تندرستی و نیز دوستی با محیط رو به افزایش است.

مجریان این طرح در نظر دارند تمام مردم را به استفاده از این دوچرخه در زندگی روزمره تشویق کنند که این شیوه حمل و نقل سالم را ارتقا دهند که مزایای سلامتی و محیطی آن بسیار است.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر :

شیخ حمدان از اکسپو 2020 دبی بازدید کرد

ابوظبی امن ترین شهر جهان

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *