اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
ابوظبی امن ترین شهر جهان
2021 / 04 / 12

ابوظبی امن ترین شهر جهان

برای زندگی پذیری یک شهر با وجود آن که عوامل دیگری نیز وجود دارد، نقش مهم در جذب و پذیرش مردم، امنیت آن شهر می باشد. برای پنجمین سال متوالی امارات نه تنها در خاورمیانه بلکه در جهان، با شاخص بهترین کیفیت زندگی و بسیار امن شناخته شده است.

ما در این مقاله که در وبسایت Damacpersian.org می باشد، مطالبی درمورد ابوظبی امن ترین شهر جهان را به شما معرفی می کنیم.

ابوظبی از تمام گوشه و کنار جهان شامل 431 شهر است. Numbeo لیست بر اساس یک نظر سنجی، پایتخت امارات متحده عربی را، در بالای جدول امن ترین شهر های جهان قرار داده است. به این دلیل جزو امن ترین شهر جهان قرار گرفته است که، ابوظبی کمترین شاخص جرم را 11.33 دارد. Numbeo یک بانک اطلاعاتی جهانی است که اگر بخواهیم دقیق تر بیان کنیم، میزان جرم و جنایت در شهرها را مورد بررسی قرار می دهد. بر اساس این پایگاه داده، ابوظبی شهری با بالاترین سطح امنیت می باشد. شاخص این شهر بین 374 شهر، 88 می باشد.

از طریق مرجع رسمی پلیس ابوظبی، یک توییت منتشر شده است با این عنوان که : خلبان ستاد کل ارتش فارس المزروعی (فرمانده کل نیرو) گفت: که این رتبه بندی شاهدی بر امنیت و ثبات ابوظبی است.

در آخرین دوره از رتبه بندی سالانه، ابوظبی نمره 46/88 درصدی را برای ایمن بودن به خود اختصاص داده است. اما، پایتخت تنها شهری که در منطقه نبود و مورد استفاده هم قرار گرفت با نمره 59/83 درصد در جدول 2021 در رده ششم قرار گرفت. دبی پس از آن که مورد بازدید قرار گرفت، امتیاز 44/83 درصد را به خود اختصاص داد.

لازم است بدانیم که، نباید وسایل گران قیمت خود، مانند: گوشی، ماشین، دوربین، رایانه و… را بدون رعایت کردن موارد ایمنی در هیچ کجای جهان به حال خود رها کنیم. با توجه به موارد گفته شده، امن ترین شهر های جهان که مهم ترین آن ها دبی و ابوظبی می باشند، به این معناست که شهر های امارات متحده عربی به دلیل بالا ترین میزان امنیت و کمترین میزان جرم، بهترین مکان برای زندگی، کار و همچنین مسافرت هستند.

از دیگر شهر های امن امارات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. دبی، امارات
  2. دوحه، قطر
  3. تایپه، تایوان
  4. کیک، کانادا
  5. زوریخ، سوئیس
  6. اسکی شهر، ترکیه
  7. مونیخ، آلمان و تریسته، ایتالیا 

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

یکی از سواحل خاص و دیدنی در شهر دبی

فرار ثروتمندان هندی با جت شخصی به دبی از چنگ کرونا