اطلاعات تماس

ابوظبی امن ترین شهر جهان
2021 / 04 / 12

ابوظبی امن ترین شهر جهان

برای زندگی پذیری یک شهر با وجود آن که عوامل دیگری نیز وجود دارد، نقش مهم در جذب و پذیرش توریست، امنیت آن شهر می باشد. برای پنجمین سال متوالی امارات نه تنها در خاورمیانه بلکه در جهان، با شاخص بهترین کیفیت و امنیت شناخته شده است.

ما در این مقاله که در وبسایت Damacpersian.org می باشد، مطالبی درمورد ابوظبی، امن ترین شهر جهان به شما عزیزان ارائه می کنیم.

از میان 431 شهر مورد بررسی، ابوظبی به عنوان اولین شهر امن شناخته می شود جهان شامل 431 شهر است. Numbeo لیست بر اساس یک نظر سنجی، پایتخت امارات متحده عربی را، در بالای جدول امن ترین شهر های جهان قرار داده است. همچنین شهر ابوظبی کمترین شاخص جرم را در امارات متحده عربی دارد. اگر بخواهیم دقیق تر بیان کنیم، Numbeo یک بانک اطلاعاتی جهانی است که میزان جرم و جنایت در شهرها را مورد بررسی قرار می دهد.

از طریق مرجع رسمی پلیس ابوظبی، یک توییت با این عنوان بیان شده است که خلبان ستاد کل ارتش فارس المزروعی (فرمانده کل نیرو) اظهار نمود، که این رتبه بندی شاهدی بر امنیت و ثبات ابوظبی است.

همانطور که می دانیم، در هیچ کجای دنیا نمی توان وسایل گران قیمت خود، مانند: گوشی، ماشین، دوربین، رایانه وغیره را بدون رعایت کردن موارد ایمنی در هیچ مکانی به حال خود رها کنیم. با توجه به موارد گفته شده، امن ترین شهر های جهان که مهم ترین آن ها دبی و ابوظبی می باشند،این مطلب به این معناست که شهر های امارات متحده عربی به دلیل بالا ترین میزان امنیت و کمترین میزان جرم، بهترین مکان برای زندگی، کار و همچنین مسافرت هستند.

جاذبه های گردشگری بیشتر ابوظبی

مسجد جامع شیخ زاید (www.szgmc.gov.ae)، بزرگترین مسجد کشور با چهار مناره و 82 گنبد در هفت اندازه مختلف. غیر مسلمانان خوش آمدید.

جزیره یاس، مرکز تفریحی، خرید و سرگرمی چند منظوره در حال ساخت. سرویس رفت و برگشت به جزیره وجود دارد. یاس مال (www.yasmall.ae) در جزیره یکی از بزرگترین مراکز خرید ابوظبی است و همچنین فراری ورلد ابوظبی (www.ferrariworldabudhabi.com)، یک پارک موضوعی با برند فراری با ترن هوایی و سواری هیجان انگیز در جزیره یاس قراردارد.

یکی از اولین موزه‌های منطقه فرهنگی جزیره سعدیات، موزه لوور ابوظبی بود که در نوامبر 2017 افتتاح شد. دیگر موزه‌های برنامه‌ریزی‌شده عبارتند از گوگنهایم ابوظبی، موزه ملی زاید و یک موزه دریایی.

مرکز خرید ابوظبی (www.abudhabi-mall.com)، خرید در قلب شهر.

سپاسگزاریم از حمایت های شما همراهیان همیشگی داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

یکی از سواحل خاص و دیدنی در شهر دبی

فرار ثروتمندان هندی با جت شخصی به دبی از چنگ کرونا