اطلاعات تماس

جزیره یاس ابوظبی
2021 / 05 / 11

جزیره یاس ابوظبی

کشور امارات که از همسایگان جنوبی کشور ایران است هر ساله رو به پیشرفت است  و با تغییراتی که در کشور خود ایجاد کرده نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است.

شهر دبی یکی از شهر های امارات است که دارای جاذبه های بسیاری است که در جهان، رتبه اول را دارند و از جاذبه های گردشگری آن می توان به هتل های بسیار لوکس و بی نظیر آن اشاره کرد.

داماک پرشین ( damacpersian.org ) شما را به دریافت مطالبی درمورد ” جزیره یاس ابوظبی ” دعوت می کند، و برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

از دیگر شهر های گردشگری و زیبای امارات، ابوظبی می باشد که پایتخت امارات است. در این شهر از مراکز خرید لاکچری و زیبا گرفته تا شهر بازی، پارک، قصر های زیبا و حتی یک بیمارستان مخصوص پرنده شاهین و مکان های گردشگری بسیار جالب و دیدنی هم وجود دارد که شما با سفر به این کشور از تمام این جاذبه های گردشگری می توانید دیدن کنید.

در این شهر، امکانات فراوان و ابزارآلات مجهز شده ای وجود دارد تا در بازدید گزدشگران از این شهر افراد بتوانند اوقات فراغت ساعات خود را به خوبی پر کنند.

یکی از این ابزار ها پارک آبی هستند که گردشگران و بازدید کنندگان را به وجد می آورد و پر از هیجان  و لذت بسیاری است. پارک آبی یاس ابوظبی از شهرت فراوانی برخوردار است که مواردی برای دسترسی بازدید کنندگان به این پارک وجود دارد از جمله خودرو، هواپیما یا کشتی قابل دسترس می باشد. این جزیره یاس ابوظبی در یک جزیره مصنوعی قرار گرفته است که هدف از ساخت آن، ساخت یک جزیره چند منظوره برای آرامش و آسایش، خرید و تفریح در سال 2006 در چند مرحله برنامه ریزی شده استارت خورد و تا سال 2018 زمان برد. مساحت جزیره یاس ابوظبی 25 کیلو متر مربع می باشد که 17 کیلومتر آن به تاسیسات و ساختمان ها اختصاص داده  شده است. از این جزیره یاس هم مسافران تجاری و هم افراد ساکن آنجا و هم گردشگران بازدید می کنند. جزیره یاس ابوظبی در سال 2009 به عنون برترین پروژه توریستی در جهان شناخته شد. شما می توانید در این جزیره مصنوعی لوکس در کنار ساحل آفتاب بگیرید و فرصتی عالی را برای لذت بردن کنار خود و خانواده را تجربه کنید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

 منطقه های جزیره یاس ابوظبی شامل :

منطقه های اصلی پارک آبی یاس

منطقه شهر جوانی

منطقه دلفین

بشکه حباب

لوله ماهی

موج سواری بر روی تخته

منطقه مراح

سرسره یاهال

فست فود سلما

قلعه موج

بخش واحه

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

یکی از سواحل خاص و دیدنی در شهر دبی

فرار ثروتمندان هندی با جت شخصی به دبی از چنگ کرونا