اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
جزیره یاس ابوظبی

جزیره یاس ابوظبی

کشور امارات که از همسایگان جنوبی کشور ایران است هر ساله رو به پیشرفت است  و با تغییراتی که در کشور خود ایجاد کرده نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است.

شهر دبی یکی از شهر های امارات است که دارای جاذبه های بسیاری است که در جهان، رتبه اول را دارند و از جاذبه های گردشگری آن می توان به هتل های بسیار لوکس و بی نظیر آن اشاره کرد.

داماک پرشین ( damacpersian.org ) شما را به دریافت مطالبی درمورد ” جزیره یاس ابوظبی ” دعوت می کند، و برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

از دیگر شهر های گردشگری و زیبای امارات، ابوظبی می باشد که پایتخت امارات است. در این شهر از مراکز خرید لاکچری و زیبا گرفته تا شهر بازی، پارک، قصر های زیبا و حتی یک بیمارستان مخصوص پرنده شاهین و مکان های گردشگری بسیار جالب و دیدنی هم وجود دارد که شما با سفر به این کشور از تمام این جاذب های گردشگری می توانید دیدن کنید.

در این شهر، امکانات فراوان و ابزارآلاتی مجهز شده ای وجود دارد تا در بازدید گزدشگران از این شهر افراد بتوانند اوقات فراغت ساعات خود را به خوبی پر کنند.

یکی از این ابزار ها پارک آبی هستند که گردشگران و بازدید کنندگان را به وجد می آورد و پر از هیجان  و لذت وصف نا پذیی است. پارک آبی یاس ابوظبی از شهرت فراوانی برخوردار استت که مواردی برای دسترسی بازدید کنندگان به این پارک وجود دارد از جمله خودرو، هواپیما یا کشتی قابل دسترس می باشد. این جزیره یاس ابوظبی در یک جزیره مصنوعی قرار گرفته است که هدف از ساخت آن، ساخت یک جزیره چند منظوره برای آرامش و آسایش، خرید و تفریح در سال 2006 استارت خورد و در چند مرحله برنامه ریزی شده تا سال 2018 زمان برد. مساحت جزیره یاس ابوظبی 25 کیلو متر مربع می باشد که 17 کیلومتر آن به تاسیسات و ساختمان ها اختصاص داده  شده است. از این جزیره یاس هم مسافران تجاری و هم افراد ساکن آنجا و هم گردشگران بازدید می کنند. جزیره یاس ابوظبی در سال 2009 به عنون برترین پروژه توریستی در جهان شناخته شد. شما می توانید در این جزیره مصنوعی لوکس در کنار ساحل آفتاب بگیرید و فرصتی عالی را برای لذت بردن کنار خود و خانواده را تجربه کنید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

 منطقه های جزیره یاس ابوظبی شامل :

منطقه های اصلی پارک آبی یاس

منطقه شهر جوانی

منطقه دلفین

بشکه حباب

لوله ماهی

موج سواری بر روی تخته

منطقه مراح

سرسره یاهال

فست فود سلما

قلعه موج

بخش واحه

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

یکی از سواحل خاص و دیدنی در شهر دبی

فرار ثروتمندان هندی با جت شخصی به دبی از چنگ کرونا

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *