اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
14 کشوری که به کارمندان دورکار، اقامت می دهند

14 کشوری که به کارمندان دورکار، اقامت می دهند

 1. موریس به تازگی ویزای مسافرت کمکی جدیدی را اعلام کرده است، اگرچه جزئیات آن هنوز مشخص نیست. یک کشور جزیره ای در آفریقای شرقی به نام موریس که به تازگی ویزای مسافرت کمکی جدید خود را اعلام کرده است و غیر از شهروندان اجازه می دهد تا یک سال در اینجا اقامت کرده و از راه دور کار کند. ما در سایت داماک کلاب توضیحاتی در مورد موضوع، این ۱۴ کشور که به کارمندان دورکار، ویزا و اجازه اقامت میدهند را به شما ارائه میدهیم.

2. کارمندان دورکار می توانند تا دو سال در جزایر معاف از مالیات کیمن (Cayman) اقامت کنند.  یکی دیگر از کشورها که توسط نگهبان شهرونده جهانی این امکان فراهم شده که به  مسافران این امکان را می‌دهد تا ۲۴ ماه در جزایر کیمن از راه دور کار کند. کارکنان برای  درخواست باید ثابت کنند که در خارج از جزایر کیمن شاغل هستند دوبار زدن و در غلط درآمد آنها در سال ۱۰۰ هزار دلار باید باشد و زوجین حداقل باید ۱۵۰ هزار دلار در مجموع درآمد کسب کنند و خانواده های دارای یک یا چند فرزند نیز باید حداقل ۱۸۰ هزار دلار درآمد در سال کسب کنند.

3. آنتیگوا و باربودا در حال اجرای برنامه اقامتی جدیدی هستند که به افراد اجازه می دهد تا حداکثر دو سال از آنجا کار کنند

یکی دیگر از کشورها که به تازگی برنامه جدید اقامت دیجیتال موقت را اعلام کرده به کارمندان دورکاری اجازه می دهد تا حداکثر دو سال در آنجا زندگی و کارکنند.

4. دبی در امارات متحده عربی برنامه جدید “یک سال کار مجازی” را اعلام کرد. دبی ویزای جدیدی را صادر کرده که به کارکنان دو کار و خانواده ‌های آنها اجازه می دهد تا یک سال در شهر بمانند. درحالی که برای شرکتهای دیگر در خارج از کشور کار می‌کنند که تایید شد آنها می توانند یک حساب بانکی محلی باز کنند و یک شماره تلفن محلی بگیرند و به اینترنت دسترسی پیدا کنند و بچه های خود را در مدرسه ثبت نام نمایند از همه مهم تر و بهتر دبی هیچگونه مالیاتی بر درآمد نمی گیرد.

5. آروبا برنامه ای را اعلام کرد که به کارمندان دورکار اجازه می دهد تا 90 روز در آنجا زندگی و کار کنند. آروبا طبق برنامه جدیدی به مردم اجازه می‌دهد تا ۹۰ دوست در این جزیره کارائیبی زندگی و کار کنند و به آنها پیشنهاد بسته های ارزان و تخفیفی در هتل های محلی تفرجگاه های زنجیره‌ای و خانه های اجاره ای را ارائه می دهد.

6. باربادوس رسما پذیرش 12 ماهه (Barbados Welcome Stamp) خود را راه اندازی کرده است.

بازدیدکنندگان و مسافران با برنامه جدیدی که کشور باربادوس در نظر گرفته است می‌تواند تا یک سال در این جنسی به زندگی و کار کنند فرم درخواست آنلاین را در ماه ژوئیه به طور رسمی راه اندازی کرد.

7. استونی نیز برنامه ویزای موقتی دیجیتال را اعلام کرده است. جمهوری استونی رسم در ماه اول ویزای جدید دیجیتال موقت خود را راه اندازی کرد که به گفته خود این کشور اولین مورد از نوع خود در اتحادیه اروپا است

8. هنگام کار یا تحصیل در برمودا از سواحل صورتی و ماسه ای لذت ببرید.

در ماه ژوئیه برمودا گواهی اقدامات دیجیتالی متفاوتی را راه اندازی کرده است که برای دانشجویان در نظر گرفته شده که به آنها اجازه می دهد تا یک سال در این جزیره کارائیبی زندگی کنند.

9. اگر سواحل گرجستان به اندازه کافی فریبنده نیستند، ولی این کشور برنامه بازدیدکننده بلند مدتی را آغاز کرده است. طبق گفته وزارت اقتصاد کشور گرجستان این ویزای دیجی تال ای برای کسانی طراحی شده است که می‌خواهند شش ماه یا بیشتر در این کشور اقامت کنند برنامه این کشور گرجستان برای کارمندان خود اشتغال و دور کار است

10. برنامه جمهوری چک جدید نیست، اما اکنون زمان مناسب برای استفاده از آن است. سفارت جمهوری چک در آمریکا ویزای تجاری بلندمدت را ارائه داده است این ویزا برای کارکنان آزاد و دور کار به دنبال یک دوره زندگی طولانی تر در این کشور هستند را مورد هدف قرار داده است.

11. با ویزای خود اشتغالی پرتغال یک سال در این کشور اقامت کنید. برنامه ویزای پرتغال برای اقامت موقت کارکنان مستقل می باشد مدارکی که برای این متقاضیان مورد نیاز است مهارت های آنها در این کشور است.

12. اگر خود اشتغالی دارید، به اسپانیا بروید. این کشور به کارکنان آزاد و افراد خود اشتغال که می توانند برای ویزای کار خود اشتغالی این کشور اقدام کنند، اجازه می دهد تا یک سال در اسپانیا زندگی و کار کنند.

13. در حالی که از راه دور در آلمان کار می کنید از بیسکوییت نمکی و نوشیدنی های ویژه این کشور لذت ببرید. آلمان برنامه‌ای را طراحی کرده است کردستان برای کارکنان آزاد و در کار است ویزای “freiberufler” برای کارکنان آزادی طراحی شده است که می خواهند رئیس خود باشند که می‌تواند در به اجازه اقامت تبدیل شود.

14. با ویزای اقامت موقت مکزیک تا چهار سال در این کشور زندگی و کار کنید. این ویزای موقت مکزیک به بازدیدکنندگان امکان این را که به مدت یک سال در مکزیک زندگی کنند و کار کنند را می دهد و پس از آن می‌توانند آن را برای سه سال دیگر تمدید کنند.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *