اطلاعات تماس

ناحیه تاریخی الشیندقا، دبی
2021 / 05 / 05

ناحیه تاریخی الشیندقا، دبی

همانطور که میدانید امارات متحده عربی بناهای تاریخی زیادی دارد.

ما در مورد جدید ترین موزه دبی موزه متمایز و بی نظیر Shindagha Dubai  صحبت خواهیم کرد.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” ناحیه تاریخی الشیندقا، دبی ” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بخش‌های از موزه الشیندقا در دبی

پذیرایی در موزه الشیندقا، نقطه شروع ایده آل قبل از آغاز سفر رفتن به تاریخ است. در ورودی موزه قسمت پذیرایی قرار دارد و علاوه بر اطلاعات مربوط به فعالیت ها، برنامه هایی در اختیارتان قرار می دهد همانند برنامه های فعلی یا جدید و همچنین تورهای تحت نظارت دو راهنمای تور نقشه از موضوع امکانات در اختیار شما قرار می دهد.

خانه خانوادگی آل مکتوم

با کشف تاریخچه این خانواده باستانی بازدیدکنندگان با تاریخچه آن  و دیگر با حکم رهبران قرن نوزدهم تصمیمات آنها و وقایع مهم تاریخی مرتبط با آن ها، آشنا می شوند. این خانه نشان می‌دهد که خانواده آل مکتوم چگونه در دوره تاریخی دشوار توانسته اند دبی را به این جا برسانند و به لطف عملگرایانه رهبران خود و گشودگی آنها نسبت به زمان به سمت رونقی در حال حاضر که به آن رسیده اند سوق دهند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

خانه ارزش های اجتماعی

بازدید از این خانه که خانه ارزشمند اجتماعی در موزه است به این معنای انسانی و اجتماعی، میراث اسلامی و اماراتی و اینکه چگونه همه جوانب زندگی و فعالیت های مردم را هنگام مراقبت از خود و اسلام و تاثیر آن در بسیاری از زمینه‌ها مانند زبان علم هنر و معماری آغاز می شود.

خانه عطر

یکی از محبوب ترین و جذاب ترین بخش ها این قسمت می باشد و به دلیل اینکه روش های سنتی که در گذشته در ساخت عطر ها مورد استفاده قرار می گرفت را به نمایش می گذارد.

خانه طب عامیانه

این خانه شما را با روش های قومی اماراتی که در دوره پزشکی سنتی قبل، در دبی استفاده می ‌شد آشنا میکند و طبق اماراتی باستان نشان می دهد. با استفاده از گیاهان مختلف برای درمان بیماری مانند: زعفران، جز هندی، لیمو و زنجبیل استفاده می‌کردند.

بند کودکان

این مجموعه برای کودکان دروازه را باز میکند تا به روش صاف و ساده میراث گذشته را کشف کنند و با لذت و هیجان از آن بهره ببرند.

و بخش‌های دیگری در این بنای تاریخی مانند: مرکز اجرای عامیانه و میراث فرهنگی وجود دارد.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

کشتی سوپر مارکت دبی

امارات تلاقی جهانی فرهنگ ها

سازه شناور دبی