اطلاعات تماس

متوسط ​​حقوق و درآمد در دبی
2021 / 11 / 06

متوسط ​​حقوق و درآمد در دبی

داماک مجری و سازنده مشاغل پردرآمد در دنیا.

متوسط ​​حقوق و درآمد در دبی برای بخش های مختلف شغلی

سایت داماک پرشین در این مقاله چندین مطلب را در خصوص وضعیت پرداخت حقوق در دبی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

دبی اکنون بعنوان ششمین شهر پربازدید دنیا به شمار می‌آید و به همین دلیل کسب و کارهای فراوانی در آن رونق گرفته‌است. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا قسمت های پیشین را خوانده و سپس در این مقاله نیز همراه ما باشید.

  • مقیاس حقوق و دستمزد کار در دبی
  • بررسی حقوق مشاغل مختلف در دبی
  • جدول محدوده دستمزد متوسط در دبی

برای زوج های جوان و یا خانواده هایی که قصد دارند به این شهر مهاجرت کنند، یک متوسط ​​حقوق در دبی را باید حتما در نظر داشت. آنها باید چیزی بین 10 هزار تا 15 هزار درهم درآمد داشته باشند. تنها در صورتی می‌توان به حقوق کمتر نیز راضی بود که کارفرما هزینه های جاری مربوط به اقامت را نیز تقبل کند.

در امارات متحده عربی دستمزدها کاملا متفاوت بوده و به فاکتورهای مختلفی همچون ملیت فرد، محل کار، بزرگ یا کوچک بودن شرکت، نوع کار و سمت بستگی داشته و از هزار تا 90 هزار درهم متفاوت است. با این حال متوسط حقوق در این کشور چیزی بین 13 هزار و ششصد درهم تا 17 هزار و ششصد درهم است.

در جدول زیر می‌توان حقوق متوسط در دبی ​​برای مقاصد مختلف شغلی را مشاهده کرد. بهتر است پیش از مهاجرت، زمینه شغلی و تخصص خود را در نظر گرفته و بدانید در صورت کار در آن شغل در شهر دبی چقدر دریافتی خواهید داشت. در قسمت سمت راست رده شغلی و در سمت چپ و رو به روی آن میانگین حقوق ماهیانه را مشاهده خواهید کرد.

جدول متوسط ​​حقوق و درآمد در دبی “

مدیر / پذیرش / دبیرخانه : 7992 درهم

معمار : 25 هزار درهم

داروسازی / بیوتکنولوژی : 6833 درهم

پیک / تحویل‌دهنده / راننده : 2550 درهم

زیبایی / تناسب اندام : 8 هزار درهم

رسانه ها / هنر / سرگرمی : 8 هزار و پانصد درهم

غذا / گردشگری / غذا / مهمان نوازی :  8750 درهم

مدیریت خرید و انبار : 10800 درهم

مرکز خدمات مشتری / مرکز تماس : 11768 درهم

مد و لباس : 13 هزار درهم

روابط عمومی : 13700 درهم

منابع انسانی : 14084 درهم

حسابداری و امور مالی : 14251 درهم

خرده فروشی و عمده فروشی : 14438 درهم

آموزش و تدریس : 14671 درهم

امکانات / تعمیر و نگهداری / تعمیر : 15 هزار درهم

کارخانه و تولید : 16 هزار درهم

کنترل کیفیت : 16730 درهم

مهندسی : 17 هزار درهم

بازاریابی : 17200 درهم

بیمه : 16 هزار و پانصد درهم

فناوری اطلاعات : 18 هزار درهم

طراحی داخلی : 22 هزار درهم

چاپ و نشر : 18 هزار و پانصد درهم

برنامه ریزی کسب و کار : 19400 درهم

تبلیغات / مدیریت رویداد : 19600 درهم

ساخت و ساز / ساختمان : 20600 درهم

خودرو : 23 هزار و پانصد

خطوط هوایی / هواپیمایی / دفاع : 23700 درهم

بانک‌داری : 24 هزار درهم

پزشکی و بهداشت : 27101 درهم

مخابرات : 28800 درهم

پژوهش : 29 هزار درهم

نفت، گاز، معدن : 29040 درهم

قانون : 30250 درهم

بخش املاک و مستغلات : بین 31 هزار و ششصد تا 36 هزار و دویست درهم

دولت : 54 هزار درهم

متوسط حقوق در دبی که در بالا ذکر شد ممکن است در برخی موارد تغییر پیدا کند، چرا که شرکت های مختلف، ساختارهای پرداختی متفاوت، درجه‌بندی داخلی و دستمزدهای متفاوتی دارند. با این حال با در نظر گرفتن متوسط حقوق در دبی می‌توان گفت بیشترین پرداختی برای مدیر ارشد اطلاعات، مدیر پروژه، مدیر ارشد اجرایی، مدیر منابع انسانی، مدیر منطقه و مدیر مالی است. در مقاله های بعدی همچنان به وضعیت کسب و کار و قوانین مربوط به آن می‌پردازیم.

همانطور که در بالا گفته شد حقوق ماهیانه کار در امارات بیشتر به مهارت های مذاکره متقاضی بستگی دارد. به عنوان مثال، یک منشی اجرایی ممکن است بیش از یک نماینده فروش محصول در همان شرکت درآمد داشته باشد قانون کار فدرال امارات متحده عربی شرایط خاصی برای حداقل دستمزد تعیین نکرده است و حقوق و دستمزد پایه متقاضیان و متخصصان به قرارداد کاری و مذاکره و مصاحبه کاری آنها بستگی دارد. پس به یاد داشته باشید که مصاحبه و عقد قرارداد کاری در امارات بسیار مهم هستند.

در امارات طیف وسیعی از مشاغل وجود دارد که تقریباً در هر شهری مشابه است، اما به طور کلی میزان حقوق و درآمد در امارات بسیار بالا است. مشاغل صنایع دستی متقاضی، درآمد کمتری دارند. بیشتر کارگران در این نوع مشاغل از شبه قاره آسیا، به ویژه هند، پاکستان، فیلیپین و اندونزی هستند. کارگران به مدت 12 ساعت در روز و 7 روز در هفته کار می کنند. خدمتکاران، پرستار بچه ها، باغبانان، رانندگان و ماموران امنیتی تحت این دسته قرار می گیرند. حداقل دستمزد خدمتکاران توسط دولت های مربوطه تعیین می شود.

به طور کلی حقوق اساسی متقاضی باید در قرارداد کاری با کارفرمای کمپانی معتبر در امارات مشخص شود و هرگونه پرداخت غرامت نیز باید مورد بحث قرار گیرد. مرخصی سالانه 21 روزه (برای سال اول) و 30 روزه سال پس از آن برای کارکنان در امارات در نظر گرفته می شود. پس از اتمام دوره آزمایشی متقاضی، بیمه درمانی می تواند توسط دولت تأمین شود و لازم به ذکر است که برخی از شرکت ها از پوشش بیمه خصوصی برای بیمه کردن کارکنان خود استفاده می کنند.

با بیانیه ی داماک damac مزایای کار در امارات به چند بخش اصلی تقسیم می شوند:

حقوق پایه

مرخصی سالانه 30 روزه (21 روز سال اول)

بیمه درمانی (برخی از شرکت ها پوشش بیمه خصوصی را ارائه می دهند)

هزینه استخدام و پردازش ویزا و هزینه های مربوط به آن

پرداخت پاداش

هزینه های مهاجرت به کشور امارات و برگشت به کشور خود

ویزای کار برای 10 شغل پر درآمد در دبی

برای متقاضیانی که قصد ورود به بازار کار شهر دبی را دارند دریافت ویزای کار الزامی است، در واقع با دریافت ویزا فرد می تواند در این شهر مشغول به کار شده و اقامت نیز داشته باشد. ویزای کار دبی انواع مختلفی دارد که با توجه به شرایط متقاضی خارجی صادر می شود، برای دریافت ویزای کار مستنداتی لازم است که می توان به پاسپورت معتبر با اعتبار 6 ماهه با حداقل 2 صفحه خالی، مدارک شناسایی، دعوت نامه شغلی دریافت شده، گواهی معتبر پزشکی که نشان دهنده سلامت جسمی و روانی شما باشد، گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده، عکس 4*6، تکمیل فرم مربوط به اخذ ویزای کار دبی، مجوز ورود به شهر دبی که توسط اداره کار تایید شده باشد، بیمه سفری و گواهی تمکن مالی اشاره کرد.

شغل هایی که توسط آنها می توان در دبی درآمدزایی کرد:

حسـابـدار

حقوق متوسط :  16.600 دلار

اگرچه درآمد نفت باعث رشد و توسعه اقتصادی دبی شده است، اما امروزه اقتصاد امارات بیشتر به صنایعی مانند گردشگری، هواپیمایی و املاک و مستغلات متکی است. کسب و کارها در همه بخش ها برای مدیریت امور مالی به کسی احتیاج دارند، بنابراین مشاغل حسابداری فراوان است. کسانی که تصمیم می گیرند حسابدار شوند نه تنها باید با ریاضیات پایه خوب آشنا باشند؛ بلکه آنها باید به انواع نرم افزارهای حسابداری و بانک های اطلاعاتی مسلط باشند.

مهـندس مـکـانیـک

همانطور که از لیست ما قابل رویت می باشد، مهندسی یکی از پر سودترین گزینه های حرفه ای در دبی است.

مهـندس بـرق

متوسط حقوق :23.100 دلار

مهندسان برق اغلب در کنار مهندسان مکانیک کار می کنند و قطعات الکتریکی دستگاه هایی که همکاران مکانیک آنها طراحی کرده‌اند را طراحی و می‌سازند.

مهـندس عـمـران

حقوق متوسط: 24.000 دلار

دبی یک شهر بزرگ و مدرن در حاشیه خلیج فارس می باشد. شاهکاری از طراحی، معماری و مهندسی که بلندترین ساختمان های جهان، بزرگترین مراکز خرید در جهان و جزایر ساخت بشر که فضانوردان می توانند از فضا آن را ببینند.

مشاغل پردرآمد خود را از داماک damac بخواهید و صاحب بهترین ها شوید.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک