اطلاعات تماس

ساحل آزور دبی
2021 / 04 / 21

ساحل آزور دبی

ساحل لاجورد ( Azure Beach ) می تواند، در میان ماسه های سفید، آب های درخشان خلیج فارس و مجموعه مدیترانه تراس شیشا، زندگی شما را تنظیم کند. ما در این مقاله که در وبسایت Damacpersian.org می باشد، به شما مطالبی در مورد ساحل آزور دبی به شما ارائه میدهیم. همچنین شما می توانید در کلوپ Kisha Kishmen Shisha برنامه‌هایی مانند مجموعه Dj، مجموعه خانه ها، استخر روزیا عطر و طعم Shisha را تجربه کنید.

مجبور نخواهید بود در طول اقامت در ساحل محدود بمانید.  یک مقصد ایده‌آل برای تجربه سبک زندگی واقعی مدیترانه‌ای اتاق لاجورد Azure Lounge این روزها در سالن لاجورد است. با چشم انداز نمکی دبی و مشرف به دریای عرب راحتی بی نظیر لاجورد واقعاً جای جالبی است که هر بیننده ای منتظر آن است. همچنین در ساحل با یک عصر بی نظیر منظره غروب خورشید را می توان ببینید. در استخر فانتزی در ساحل لاجورد غرق شدن باعث می شود گرمای فرسوده دبی را فراموش نکنید. این هتل دارای تخت های جزیره خصوصی آبهای تحت کنترل دما مکانی عالی برای خیساندن خود در محیط اطراف است. اگر به این شهر سفر کرده‌اید برای گذراندن تعطیلات این ساحل واقعا عالی است و می توانید تمام روز را در کنار این ساحل استراحت کنید و به فعالیتهای سرگرم کننده برای خانواده ها بپیوندید. برای دسترسی به این ساحل می توانید با فرودگاه بین‌المللی دبی با مترو، اتوبوس، تاکسی و شاتل بسیار آسان است. خدمات شاتل آخرین راه استفاده از این سرویس در ترمینال ۳ فرودگاه به Rixos Premium Dubai JBR است که همچنین ۲۵ دقیقه خواهد بود.

اقامتگاه های آزور در پالم جمیرا

اقامتگاههای آزور شایسته از نیروانا (سرزمین موعود) محسوب می شود!

از تمام مواردی که باعث شهرت دبی شده است، سبک زندگی ساحلی در دبی در زمره مطلوب ترین مکانها در تصویر جهانی شناخته شدند. در این اقامتگاه آزور که و منظره ای رو به ساحل که روی خط ساحلی شرقی پارا جامعه را واقع شده است، واحدهای آپارتمانی مسکونی یک و دو خوابه را همراه با بهترین مبلمان چدنی با نمای داخلی پیچیده می باشد.

 این مکان دارای یک هاب تفریحی به نام گلدن مایل گالریا در کنار پارک التحاد می باشد.

استفاده از امکانات فوق پیشرفته و جذابیت هر چه بیشتر، جهت جذب کسانی که دنبال سرمایه گذاری های سودبخش هستند بسیار قابل توجه می باشد،  چون کسی که در جست و جوی سرمایه‌گذاری سودبخش است برای او زیبایی و جذابیت و مدرنیزه بودن فاکتور بسیار مهمی است که او را در جهت سودبخشی و سرمایه گذاری راضی نگه می‌دارد.

امکانات درجه یک

آپارتمان مسکونی دسترسی کامل به امکانات برجسته کلاسیک چی همچون سبک زندگی رو به ساحل یک استخر شنای مقابل دریا باشگاه زیبای بالای سقف و دسترسی تمام وقت به ساحل مجلل برخوردار می باشند.

 امیدواریم با مشاهده  کردن ویدیوهای ما که در وبسایت Damacpersian.org قرار دارد لذت ببرید.