اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
فواید سواد مالی

فواید سواد مالی

بسیاری از افراد در کنار مدیریت مالی شخصی برای گذراندن زندگی به سبک ایده آل بخشی از درآمد خود را برای سرمایه گذاری ذخیره می کنند. به همین دلیل نیاز است که با داشتن درک کافی در مسیر مدیریت مالی به شکل درستی گام برداشته شود اما در گذشته از پول نقد برای انجام خرید های روزانه استفاده می‌شود که امروزه پول نقد نقش اساسی تری را در زندگی افراد ایفا می کند و در صورت نداشتن سواد مالی لازم نمی ‌توان به شکلی مناسب در این مسیر پیشرفت کرد.

ما در این مقاله که در وبسایت داماک کلاب می باشد به شما کمک میکنیم تا اطلاعاتی از فواید سواد مالی بدست آورید.

1- چگونه درامد خود را بودجه بندی کنید.

بودجه بندی اولین گامی است که شما باید در راستای درک صحیح مدیریت پول بردارید شما به خوبی می آموزید چه زمانی خرج کرده چه وقت صرفه جویی کنید و به چه شکلی بدهی‌های خود را تسویه کنید و بخشی از درآمد خود را پس انداز کنید.

‌2- چگونه بدهی های خود را مدیریت کنید.

زمانی که شما در زمان گرفتن وام سواد مالی بالایی داشته باشید متوجه نقش مهم نرخ بهره شرایط وام های مختلف شده و به راحتی آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید فردی که از دانش بالایی برخوردار است میداند به چه شکلی قرض بگیرد و به چه شکلی پرداخت آن را مدیریت کند

3- چگونه بخشی از درآمد خود را پس انداز کنید.

یکی از راه هایی که می تواند به شما کمک کند که از قرض گرفتن یا وام گرفتن بی نیاز شوی پس انداز کردن است در مواقع ضروری بتوانید از آن استفاده کنید.

ممنون از همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

۴- برای دوران بازنشستگی برنامه ریزی کنید.

داشتن سواد مالی در این زمینه، می تواند به شما کمک کند. در مواقعی که شما مبلغی را پس انداز می کنید برای مواقع ضروری باید جوری این پس انداز هارا انجام بدهید که برای بلند مدت و برای دوران بازنشستگی خود پس انداز کافی را داشته باشید.

دانش آموزان آموزه های بسیاری در موارد گوناگون را توسط خانواده و مدرسه کسب می کنند.

مربیان هم همواره در کنار آنان تلاش می‌کنند تا طیف گسترده‌ای از مطالعات را در برنامه درسی آنان جای دهند و آنان را برای زندگی آینده آماده کنند. با این وجود یک مولفه اصلی در زندگی وجود دارد که دانش آموزان اطلاعات کافی‌ در رابطه با آن در طول تحصیل کسب نمی‌کنند و آن هوش مالی یا سواد اقتصادی است.

5- مولفه سواد ملی

آن دسته از دانش آموزانی دوره های مالی شخصی را بگذرانند احتمال بیشتری نسبت به سایرین برای نحوه پس انداز و بودجه بندی درست و هوشمندانه دارند آنان توانایی سرمایه گذاری کردن را پیدا خواهند کرد تجربه نشان داده دانش آموزانی که این هوش را داشته باشند موفقیت بیشتری در زندگی خواهند داشت.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

پاسپورت امارات برترین پاسپورت در جهان

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *