اطلاعات تماس

20 روش بیزینس در دبی
2021 / 08 / 22

20 روش بیزینس در دبی

امارات متحده عربی یک مقصد اساسی برای سرمایه گذاران تجاری است تا قدم جلو بگذارند و واحدهای تجاری خود را در خود جای دهند، زیرا دارای محیطی مناسب برای سرمایه گذاران است.

 یکی از عوامل چشم نواز ، رژیم مالیاتی جذاب است که باعث می شود ذهن مشاغل به جلو حرکت کند. امروزه با آزادسازی قوانین توسط دولت، راه اندازی یک شرکت در دبی به یک روند آسان تبدیل شده است.

 مقامات دولتی در دبی ابتکارات مربوطه را برای پردازش سیستماتیک اسناد انجام می دهند.  با این حال، از طرف دیگر، این یک واقعیت مشهور است که COVID-19 فاجعه بار جهان را تحت تاثیر قرار داده است و دبی نیز با نوسانات مشابهی روبرو شده است.

 با این وجود ، دولت با حمایت مداوم پزشکی، اقتصاد را احیا کرده است و بدین ترتیب، باز هم آغوش خود را برای سرمایه گذاران تجاری باز می کند.

 چرا دبی؟

 در مرحله بعد ، شما باید مکان های ممکن را برای شروع درک کنید. خب، اجازه دهید به شما بگویم که دبی مناطق مختلفی را متمرکز کرده است که بر بخش های تجاری اختصاصی متمرکز شده است.  آنها به شرح زیر طبقه بندی می شوند:

 سرزمین اصلی دبی

 منطقه آزاد دبی

 ساحل دبی

 همچنین لازم به ذکر است که یک سرمایه گذار تجاری باید مجوز خاصی برای فعالیت تجاری مقامات دولتی مربوطه دریافت کند.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک درمورد ” 20روش بیزینس دبی” به شما مطالبی را ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 فرصت های تجاری در دبی

 اگر شما یک سرمایه گذار هستید و قصد دارید یک کسب و کار را در دبی ایجاد کنید، در اینجا لیستی از فرصت هایی است که می توانید در نظر بگیرید:

 1. تجارت الکترونیکی

 قابل مشاهده است که صنعت تجارت الکترونیک در طول سناریوی همه گیر رشد چشمگیری داشته است.

 امروزه هر کارآفرینی می تواند به سرعت یک تجارت الکترونیکی راه اندازی کند و بازار منطقه ای، ملی و بین المللی را در دست بگیرد، چه لوازم آرایشی و بهداشتی و چه اقلام دست ساز.

 دبی یکی از عمیق ترین زمینه ها برای کارآفرینان تازه کار است و اگر به دنبال آینده هستید ، می توانید روی آن حساب کنید.

 2. رستوران / آشپزخانه ابری

 رستوران و حتی آشپزخانه ابری یکی دیگر از صنایع پررونق است که تقاضای زیادی دارد.  علاوه بر این ، دبی به عنوان مغناطیس گردشگری شناخته می شود زیرا گردشگران بین المللی را به طور گسترده جذب می کند.

 آیا آشپز هستید و قصد دارید رستوران خود را در دبی راه اندازی کنید؟  خوب ، این بهترین زمان برای ادامه کار است.

 3. شرکت رویدادها

 یکی دیگر از ابعاد تجاری رو به رشد که سرمایه گذار می تواند روی آن تمرکز کند ، شروع به کار با یک شرکت مبتنی بر رویداد است.  هاله شهر زیبا است ، بنابراین بسیاری از بازدیدکنندگان ترجیح می دهند دبی را به عنوان مقصد مناسب عروسی خود انتخاب کنند.  همچنین زمینه مناسبی برای جلسات تجاری بین المللی است.

 4. سلامتی و رفاه

 بخش مراقبت های بهداشتی یکی دیگر از بخش های تجاری متمرکز است که به افراد و صاحبان مشاغل اجازه می دهد در این بخش سرمایه گذاری کنند.

 دبی را مرکز نوآوری های پزشکی و مراقبت های بهداشتی می نامند زیرا دارای بخش های مرتبط و سفارشی در زمینه دارویی هستند.  در طول سال ها، صنعت مراقبت های بهداشتی در دبی رشد فوق العاده ای داشته است و شرکت های بین المللی متعددی را برای همکاری جذب کرده است.

 پزشکان، شرکت های پزشکی دولتی و خصوصی از اهرم کامل برای ورود و توسعه یا ادغام مشاغل خود در دبی برخوردارند.

  5. گردشگری مجازی

 صنعت گردشگری در طول همه گیری کووید -19 ضربه شدیدی خورد.  در نتیجه ، صنعت در سطح جهانی با ضررهای عظیمی روبرو شده است و بنابراین، یک راه حل جایگزین برای تقویت بخش، ارتباط با صنعت فناوری است.

 در حال حاضر ، مقاصد برتر که تور مجازی دبی را پوشش می دهند عبارتند از:

 برج خلیفه

 الفهیدی

 برج العرب

 آکواریوم دبی

 نهر دبی

 موزه اتحاد

 موزه آلسرکال

 موزه ساروق الحدید

 بالیوود پارکس استارت

6.توسعه وب سایت/ بازاریابی دیجیتال

 توسعه وب سایت یا بازاریابی دیجیتال راهی مطمئن برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین برای ادامه حداقل سرمایه است.  یکی از گزینه های ممکن برای شروع یک تجارت آنلاین، انجام آنلاین و از راه دور است. در اینجا راهنمای شرکت مجوز مجازی در دبی آمده است که به شما کمک می کند مکانیزم فرایند راه اندازی و کار از راه دور را درک کنید.

7. آژانس تبلیغاتی

 این یک مشاغل تجاری پیچیده است ، اما هنگامی که به آن دست پیدا کردید ، این تجارت در دراز مدت برای شما سود خواهد آورد.  با این حال ، ابتدا باید نوع آژانس تبلیغاتی که می خواهید راه اندازی کنید یا خدماتی که قصد ارائه آن را دارید ، تصمیم بگیرید.

 8. آژانس IT

 همانطور که قبلاً گفته شد، دبی زمینه ای سودآور برای توسعه وب سایت و خدمات مشابه دارد.  بخش فناوری اطلاعات در حال رونق است

 9. شرکت مشاوره تجاری

 دبی یکی از زمینه های رو به رشد در بحث راه اندازی کسب و کار است.  در مقایسه با دهه گذشته ، تعداد شرکت های ثبت شده رشد فوق العاده ای داشته است.

 متخصصان یا متخصصانی که دارای ذهن تجاری هستند می توانند با مشارکت یک شرکت مشاوره تجاری، بازارهای بین المللی را به راحتی تسخیر کنند.

 10. خدمات مالی

 رشد مداوم واحدهای تجاری در دبی با موفقیت تقاضا برای خدمات مالی را افزایش داده است.  هدف دبی تبدیل شدن به یک شهر هوشمند است.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

 کارشناسانی که در بخش های حسابداری ، حسابرسی و حسابداری فعالیت می کنند ترجیح می دهند مشاوره مالی خود را به راحتی در شرکت دبی آغاز کنند.

 11. ساخت و ساز

 ساختمان های جدید و آسمان خراش ها هر روز در دبی برپا می شوند که فرصت بزرگی را برای مهندسان و سایر متخصصان در بخش ساختمان و ساختمان باز می کند.

 خواه برای یک هدف تجاری یا مسکونی ، ساخت و ساز ساختمان ها به طور تصاعدی در بازار دبی رشد کرده است.

 اگر با مشاغل ساختمانی سر و کار داشته اید، در اینجا راهنمای نکات هزینه ای برای رشد مشاغل ساختمانی آمده است.

 12. آژانس استخدام

 هر سازمان تجاری به افراد نیاز دارد تا عملیات تجاری خود را بدون مشکل انجام دهند.  علاوه بر این ، افزایش مستمر واحدهای تجاری در هر حوزه نیاز به افراد متخصص دارد ، بنابراین تقاضا برای یک آژانس استخدامی افزایش می یابد.

 13. تجارت آنلاین

 این درست مانند تجارت عمومی است، اما شما در داشتن یک دفتر فیزیکی برای این تجارت صرفه جویی می کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک خدمات موجودی و تحویل است.

 همچنین می توانید معاملات خود را در وب سایت های شخص ثالث آغاز کنید تا در زمان کمتری بازار بیشتری را به دست آورید.  همچنین می توانید وب سایت خود را بسازید و آن را تبلیغ کنید تا مشتریان مستقیم به دست آورید.

 14. تجارت طلا و جواهر

 دبی همچنین به عنوان “مکه طلا” شناخته می شود و “الماس دبی” که همیشه مورد توجه گردشگران و سایر اتباع قرار گرفته است.

 جواهرسازان خرده فروشی این کشور به مشتریان بیش از 180 ملیت ، مهاجران و گردشگران توجه می کنند.  شما می توانید یک فروشگاه یا به عنوان جواهرساز ، سازنده مهره یا تاجر طلا و جواهر راه اندازی کنید.

 15. آموزش آنلاین

 امروزه آموزش محدود به چهار دیوار کلاس درس نمی شود.  در عوض ، یک متخصص می تواند یک مدرسه یا موسسه آموزشی تخصصی را در هر گوشه ای از جهان افتتاح کند.  دبی یک دروازه عالی برای شروع با یک کسب و کار آموزشی آنلاین است.

 16. مدرسه تخصصی

 بخش دیگری که سرمایه گذاران تجاری می توانند هدف قرار دهند ، مدرسه تخصصی است.  ترجیح داده می شود یک مدرسه ویژه در دبی افتتاح کنید زیرا این کشور سرزمین تجمع است.

علاوه بر این، گردشگران بین المللی می آیند و در دبی مستقر می شوند و فرصت های بالایی را برای ذهن های تجاری ایجاد می کنند تا بتوانند قدم بردارند و یک مدرسه ویژه برای کودکان با توانایی های متفاوت راه اندازی کنند.

 17. حمل و نقل/ تدارکات

 بسیاری از فرصت های تمام نشده در بخش حمل و نقل دبی وجود دارد.  راه اندازی یک شرکت حمل و نقل می تواند بازده چشمگیری را برای یک کارآفرین پرشور به همراه داشته باشد.  این فرصت ها از خدمات حمل و نقل بین شهری گرفته تا خدمات تاکسی محلی متغیر است.

 18. آژانس امنیت

 نگرانی های امنیتی در امارات متحده عربی نسبت به اکثر کشورهای توسعه یافته کمتر است، اما افراد و مشاغل با دارایی های خود شانس ندارند. از این رو تقاضا برای پرسنل امنیتی یا نگهبانان در این کشور افزایش یافته است.

 با این حال، اگر توانایی راه اندازی این تجارت را ندارید، می توانید با فروش دستگاه های امنیتی مانند سیستم های هشدار دهنده و دوربین های نظارتی در بخش امنیت درآمد کسب کنید.

 19. حق رای تجاری

 اگر به دنبال کسب و کار حق رای دادن هستید، دبی بهترین بستر برای ادامه است. هر سرمایه گذار تجاری که قصد راه اندازی یک حق رای دادن تجاری را دارد می تواند دبی را به عنوان آخرین زمینه تجاری انتخاب کند. 

 20. تمیز کردن تجارت

 یکی دیگر از مشاغل سودآور در دبی که می توانید برای شروع آن فکر کنید خدمات مشاغل نظافت است.  این یک گزینه بسیار مورد نیاز برای فضاهای مسکونی و تجاری موجود در دبی می باشد.

واحدهای تجاری به خدمات نظافت روزانه نیاز دارند و بنابراین ، آنها مشتاقانه منتظر همکاری با آژانس هایی هستند که مشاغل نظافتی را با کیفیت بالا ارائه می دهند. اگر نیاز به راه اندازی شرکت نظافت در دبی دارید، باید مجوز شرکت نظافت را در دبی دریافت کنید.

داماک بزرگ ترین و ماهر ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. شما می توانید با خرید ملک از داماک اقامت خود را بگیرید و شروع به سرمایه گذاری کنید. هم ملک میخرید، اقامت دبی رو دریافت می کنید و سرمایه گذاری هم می کنید. یعنی یک تیر سه نشان.

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک