اطلاعات تماس

کلینیکی در دبی روند پیری را کنترل می کند
2021 / 04 / 13

کلینیکی در دبی روند پیری را کنترل می کند

در دبی یک کلینیک جدید که با تغییر ژن ها روند پیری انسان را معکوس می کند اکنون در برج های دریاچه جمیرا لیک تاورز ( Jumeirah Lakes Towers ) افتتاح شده است. در منطقه این اولین مرکز پزشکی در نوع خود و دومین در جهان است و ممکن است سن بیولوژیکی افراد را با یک درمان اکسیژن ویژه را معکوس کند.

اکسیژن درمانی پر فشار از برنامه پزشکی های این کلینیک می باشد. ترکیبی به نام: تلومر ها که در دی ای ان انسان است در هر سلول عمل می کند و این شیوه درمان با عث پیری می شود. برنامه پزشکی این کلینیک توسط پرفسور مشهور جهان، پروفسور شای افراتی، بیش از یک دهه است که با تیم تحقیقاتی در دانشکده علوم اعصاب توسعه یافته است.

ما در این مقاله که در وبسایت رسمی damacpersian.org می باشد، مطالبی از این کلینیک جالب که روند پیری را معکوس می کند را برای شما به اشتراک می گذاریم.

یک درمان تحول آفرین که از نظر علمی ثابت شده توانایی کاهش روند طبیعی و شناختی ناشی از افزایش سن دارد. اتاق های اکسیژن درمانی هایپرباریک در Aviv clinics دبی در دسترس خواهد بود.

این برنامه، ترکیب اکسیژن درمانی هایپرباریک ( HBOT ) با بروز ترین تحقیقات فیزیولوژی، علوم اعصاب و پیشرفته ترین فناوری تصویر برداری تشخیصی است. به گفته پرفسور شای افراطی : تعریف مجدد آنچه در علوم پزشکی انسانی ممکن است، تحریک پذیری مداوم ما بوده و به ایجاد پروتکل های منحصر به فرد، منجر شده است که نشانگر تغییر سطح سلول در نشانه گر های اصلی، پیری است.

دبی برای نوآوری در همه بخش ها، از جمله مراقبت های بهداشتی، در حال تبدیل شدن به یک مرکز جهانی شناخته شده است. برای سطح علمی پزشکی پیشرفته ای، کلینیک های Aviv ارائه می دهد و آماده است.

آویو کلینیک دبی، توسط یک تیم بین المللی از پرستاران، پزشکان، روانشناسان اعصاب، فیزیولوژیست ها در روند پیری و دانشمندان در خط مقدم علم و فناوری پزشکی تشکیل شده است. با مساحتی بالغ بر 7000 متر مربع، این دومین کلینیک آویو در جهان است. سال 2020 در فلوریدا ایالات متحده، اولین مورد افتتاح شد.

وبسایت داماک پرشین به شما پیشنهاد می دهد از دیگر مقالات و بخش ویدئو ها دیدن کنید.

دیگر مطالب ما:

اولین برق هسته ای وارد شبکه برق امارات شد

ابوظبی امن ترین شهر جهان

افزایش تولید مواد غذایی در امارات

خیابان شیخ زاید دبی معروف به شهر ترین ها