اطلاعات تماس

برجی به شکل گیره لباس برای اولین بار در دبی
2021 / 08 / 14

برجی به شکل گیره لباس برای اولین بار در دبی

هنرمند اسرائیلی زیگو، به همراه تیم خلاق خود، قصد دارند بزرگترین اثر هنری را که تا به حال خلق شده است بسازند – برج گیره لباس. این طرح یک آسمان خراش بسیار مجسمه ساز و نمادین به ارتفاع 170 متر در دبی، امارات متحده عربی را نشان می دهد. با هدف شروع ساخت و ساز در سال 2023، این پروژه منحصر به فرد در حال حاضر به دنبال شرکای استراتژیکی برای تأمین زمین، حقوق ساخت و ساز و موارد دیگر است.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک درمورد ( برج الهام گرفته شده از گیره لباس با معنی و مفهوم عشق و صلح ) به شما مطالبی ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نظر هنرمند اسرائیلی برای برج گیره لباس در دبی در مورد وحدت دو نیمه برای تبدیل شدن به یکی پیروی می کند. این ایده از شکل برج جدید نشأت می گیرد، که مشابه نام آن، توسط یک جفت قسمت که هماهنگ با هم کار می کنند، تعریف شده است.

اتحاد دو نیمه برج گیره لباس ، رابطه آن را تقویت کرده و فرصت های جدیدی را ایجاد می کند. این استعاره کامل برای روابط آینده اسرائیل – خانه توسعه دهنده املاک – و امارات – خانه برج می شود. شکل آن به عنوان بخشی از خط افق دبی به نماد عشق، صلح و امید در قرن 21 تبدیل می شود. این فقط یک آسمان خراش زیبا و جالب دیگر در امارات نیست. این شامل یک مفهوم فلسفی عمیق با اهمیت بسیار احساسی است.

مفهوم خاص کاربردی و همچنین هنری می شود. این هنر را در دسترس انسان ها قرار می دهد، حتی یک تجربه احساسی جدید را برای ساکنان آن ارائه می دهد. ساکنان و مهمانان می توانند در بزرگترین اثر هنری که تا کنون ایجاد شده است، بازدید، زندگی و کار کنند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

در برنامه های فعلی، برج گیره لباس 50 طبقه از ابتدا به دو نیمه همانند برج دوقلو تقسیم شده است. یک طرف برج به عنوان یک هتل لوکس برای مهمانان با 1200 اتاق تزئین شده برای اقامتی بی نظیر ارائه شده است. طرف مقابل موضوع تجمل را با 300 آپارتمان درجه یک علاوه بر فضای تجاری ادامه می دهد. یک مرکز خرید 10000 متر مربعی دارای گالری های هنر معاصر، رستوران های مجلل و همچنین نیم طبقه با سالن، مرکز تناسب اندام و آبگرم لوکس است.

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک