اطلاعات تماس

جنگل انبوه در دل صحرا در دبی
2021 / 04 / 22

جنگل انبوه در دل صحرا در دبی

این جنگل انبوه و زیبا در دبی، با درنظر گرفتن قرار گیری در دل منطقه ای کویری واقعا شاهکار است، که به بهشت برین در دل صحرا معروف است. جنگل انبوه در دل صحرا دبی، میزبان 800 نوع حیوان از پرندگان تا مارمولک ها و حتی تنبل های دو انگشتی و سه هزار گونه گیاهی می باشد.

جنگلی استوایی در زیر یک گند زیستی، مجموعه « سیاره سبز » است که به تازگی در دبی افتتاح شده است. داماک پرشین ( Damacpersian.org ) در این مقاله قصد دارد اطلاعاتی در مورد ” جنگل انبوه در دل صحرا در دبی” را به شما ارائه دهد. مدیر عملیاتی سیاره سبز، ” کریستوفر دیوس ” می گوید: « این یک تکه از طبیعت است. جنگل استوایی را در آمازون تصور کنید؛ ما قسمتی از این جنگل را به وسط صحرا آورده ایم. تمام حیوانات، درختان، گیاهان، پروانه ها و خزندگان. همه جور حیوان از همه جای جهان و گیاهان از جنگلهای استوایی مختلف »

به گفته مدیر عملیاتی، سیاره سبز اتلاف انرژی ندارد. آقای دیویس می گوید: « نکته جالب در مورد این سازه این است که سازمان انرژی و محیط زیست (LEED )، برای این ساختمان گواهی اعتبار صادر کرده که کاری است بسیار مشکل. به معنای اینکه چندین عامل حفظ انرژی در این بنا وجود دارد. از طراحی گرفته تا ساختار و عملیاتی شدن پروژه. مثلا برای آبشاری که پشت سر من می بینید، از مقدار کمی آب استفاده می شود »

ممنون از همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

در 5 حوزه اکتشافی برای کودکان 3 تا 14 سال، پازده برنامه آموزشی برنامه ریزی شده است. در این مورد کریستوفر دیوس می گوید : « هدف اصلی ما آموزش است. ما گیاهان زیادی برای تماشا و آموزش کودکان مدرسه ای داریم تا آنها بتوانند درباره طبیعت بیشتر بدانند » نکته ای که برای حفظ عملکرد داخلی مجموعه ضروری است، این مورد می باشد که بازدید کنندگان، برای ورود به حباب از یکی دریچه قفل هوا عبور می کنند. دریچه قفل هوا، دستگاهی است برای تنظیم فشار هوا که به اشخاص یا دستگاه ها امکان عبور از مکان دیگر، یا نقل مکان با سطح فشار هوای متفاوت را می دهد.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

دیگر مطالب:

ابوظبی امن ترین شهر جهان

بزرگترین سیاره سبز در دبی

افزایش تولید مواد غذایی در امارات