اطلاعات تماس

اسکله ابرا دبی
2021 / 04 / 15

اسکله ابرا دبی

تمام مردم در سراسر جهان حتماً آوازه شهر زیبای دبی را شنیده اند و گردشگران از سراسر جهان همه ساله به شهر دبی هجوم می آورند. تا از زیبایی نظیر موجود در این شهر دیدن کنند که همین امکانات و جاذبه های دیدنی دبی مورد توجه توریست ها قرار گرفته است. مسافران و توریست هایی که به این شهر سفر می کنند، انگیزه آنها با هم متفاوت است. یا برای خرید و بعضی دیگر برای استراحت و تفریح و برخی هم برای کسب و تجارت نو به شهر دبی سفر می کنند و شهر دبی را به کشورهای دیگر ترجیح می‌دهند.

ما در این مقاله که در وب سایت داماک پرشین قرار گرفته است (Damacpersian.org)، به معرفی موضوع اسکله ابرا دبی را می پردازد.

یکی از دیدنی ترین مکان های توریستی در شهر دبی اسکله ابرا است. اسکله ابرا یک منطقه تاریخی در دبی است به دلیل اینکه اگر از اسکله ابرا دیدن کنید خود را باید برای یک سفر لذت بخش و تکرار نشدنی در یک قایق سنتی چوبی آماده کنید. قایق چوبی برای تفریح شما آماده شده و حتماً تجربه خوبی را برای شما می سازد.

اگر سوار این قایق چوبی شوید شما مسافران را از کنار منظره های چشم نواز و دیدنی زیادی عبور می دهد اسکله ابرا در خیابان A 3 در بور، دبی جنوبی ترین قسمت رود شهر دبی قرار دارد. آب و هوای این منطقه بسیار مطبوع است و حتی در فصل زمستان هم محلی برای تفریح گردشگران و توریست ها و بازدیدکنندگان می باشد. مسافران می توانند سوار بر قایق های چوبی و سنتی از آب های نیلگون خلیج فارس دیدن کنند، نزدیکترین ایستگاه مترو به این اسکله ایستگاه الغبیبه یکی از ایستگاه های خط سبز مترو دبی می باشد و تنها ۵ دقیقه تا اسکله پیاده روی دارد.

بهترین سوژه برای عکاسی یا تصویربرداری مناظر زیبای اطراف با قایق های چوبی هستند که می‌توانید از این فرصت تصاویر زیبا و ناب و به یاد ماندنی را خلق کنید کافه های دبی و فروشگاه ها و رستوران های معروف به این شهر و سوپرمارکت ها آماده خدمت رسانی پذیرایی از شما مسافران و گردشگران هستند جنبه تجاری بودن این منطقه جزو امتیازات است و به آسانی می توانید در میان بازار های قدیمی آن گشت و گذار کنید و اجناس مورد نظر خود را با قیمت های مقرون به صرفه تر از مناطق دیگر دبی تهیه و خریداری کنید. ویژگی های دیگر بازار پارچه فروشان بازار طلا و بازار صنایع دستی و بهره مندی از تفرجگاه های ساحلی می‌باشد.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org ) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

بازار چینی ها در دبی

پارک ساحلی الممزر

8 کاری که در کشور دبی نباید انجام داد