اطلاعات تماس

تکنولوژی های پیشرفته دبی
2021 / 07 / 05

تکنولوژی های پیشرفته دبی

شهر دبی در ساحل خلیج فارس قرار گرفته است و به عروس خلیج فارس معروف می باشد. یکی از لاکچری ترین و لوکس ترین شهر های امارات است که پر از جاذبه های گردشگری و تکنولوژی های پیشرفته می باشد. داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی در مورد ” تکنولوژی های هوشمند دبی ” ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیش تر تا انتهای مقاله باما همراه باشید.

تکنولوژی های هوشمند

هوش مصنوعی دبی، تا دوازده سال دیگر آینده دبی را از نظر تغییرات اساسی تکنولوژیکی هوشمند به طور کامل تغییر می دهد و بیش از آن چیزی که فکرشو بکنید به تکنولوژی های هوشمند دست پیدا می کنند.

حقایق جالب

به دلیل پورت های هوشمند که در چهار سال آینده 80 میلیون بار با رفت و آمد  خودرو ذخیره خواهد شد، ترویج گاز های گلخانه ای است، که به شدت کاهش پیدا میکند.

عجیب ترین تکنولوژی ها در برج های دبی

برج العرب ( Burj Al arab )

برج العرب با طرح معماری و با بادبان کشتی آمیخته شده است و جزو لاکچری ترین و لوکس ترین برج های دبی است و این برج از تمام نقاط به طرز بی نظیری خودنمایی می کند. برج العرب با 321 متر ارتفاع و 60 طبقه، هفتمین هتل بلند در جهان می باشد.

 برج خلیفه ( Burj khalifa )

در برج خلیفه از نوآوری های پیشرفته و ساخت و ساز های مهندسی و معماری خاصی استفاده شده و همچنین از امکانات پیشرفته ای برخوردار می باشد و یکی از همین امکانات در مقابل باد های شدید و بیابانی مقاومت بالای آن است.

برج کایان (Cayan Tower)                    

برج کایان مهم ترین ویژگی آن می باشد. این برج ساختمانی مجهز، با ارتفاع 300 و با معماری 90  درجه ای به صورت تاب خوردگی می باشد.

کشور امارات متحده دارای خانه های مدرن و لاکچری بسیاری می باشد اما در شهر دبی خانه های هوشمند و با تکنولوژی های مختلف ساخته شده است و شرکت داماک بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان برج ها و ویلا ها و آپارتمان هایی با بهترین برند معروف و با بهترین امکانات تجهیز شده است برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

 www.damacgroup.org

از نمونه های این خانه های هوشمند

ویلاهای PREMIER در داماک هیلز 2

ویلاهای آدریا

آپارتمان های تراس دار در ALL SEASONS

همچنین ویدئو هایی بسیار زیبا از ویلا ها و خانه های داماک که با تکنولوژی های پیشرفته ساخته شده است این موارد هستند.

ویلای داماک هیلز 2

داماک پریوه در بیزینس بی

سازه سوپر لوکس پارامونت داماک

آپارتمان فول فرنیش چیست؟

تکنولوژی های بسیار زیادی در کشور امارات متحده وجود دارد یکی از جالب ترین ومهم ترین تکنولوژی این کشور فرستادن یک کاوشگر به ماه  در سال 2022  می باشد که با اکتشافات و با تحقیق و پژوهش های زیادی این عمل انجام می گیرد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله امارات تا سال ۲۰۲۲ یک کاوشگر به ماه می فرستد مراجعه نمایید.

دبی اولین شهر تاکسی خود مختار را تولید کرده است. ربوتاکسی برای اولین بار در دبی

تکنولوژی های بسیار زیادی در امارات و شهر های آن وجود دارد ، با مراجعه به دیگر مقاله های به تکنولوژی های پیشرفته امارات بیش تر پی می برید.

تأسیس اولین تیم پلیس زنان در دبی

مرتفع ترین استخر جهان در دبی

خودروهای بدون سرنشین در دبی

سازه شناور دبی

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک