اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
تکنولوژی های پیشرفته دبی
2021 / 07 / 05

تکنولوژی های پیشرفته دبی

امارات متحده عربی شهری دارد که جزو مهم ترین شهر های امارات محسوب می شود. قبل از اینکه اسم این مکان را برایتان بگویم مطمئنا به ذهنتان خطور کرد بله شهر دبی است درسته. شهر دبی در ساحل خلیج فارس قرار گرفته است و به عروس خلیج فارس معروف می باشد. یکی از لاکچری ترین و لوکس ترین شهر های امارات است که پر از جاذبه های گردشگری و تکنولوژی های پیشرفته می باشد. داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی در مورد ” تکنولوژی های هوشمند دبی ” را ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیش تر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

تکنولوژی های هوشمند

در هوش مصنوعی تغییرات اساسی و تغییرات تکنولوژیکی هوشمند در دوازده سال آینده، به طور کامل آینده دبی را تغییر می دهد  و بیش از آن چیزی که فکرشو بکنید به تکنولوژی های هوشمند دست پیدا می کنند.

حقایق جالب

به دلیل پورت های هوشمند که در چهار سال آینده 80 میلیون بار با رفت و آمد  خودرو ذخیره خواهد شد، ترویج گاز های گلخانه ای است، که به شدت کاهش پیدا میکند.

عجیب ترین تکنولوژی ها در برج های دبی

برج العرب ( Burj Al arab )

برج العرب با طرح معماری و با بادبان کشتی آمیخته شده است و جزو لاکچری ترین و لوکس ترین برج های دبی است و این برج از تمام نقاط به طرز بی نظیری خودنمایی می کند. برج العرب با 321 متر ارتفاع و 60 طبقه، هفتمین هتل بلند در جهان می باشد.

 برج خلیفه ( Burj khalifa )

در برج خلیفه از نوآوری های پیشرفته و ساخت و ساز های مهندسی و معماری خاصی استفاده شده و همچنین از امکانات پیشرفته ای برخوردار می باشد و یکی از همین امکانات در مقابل باد های شدید و بیابانی مقاومت بالای آن است.

برج کایان (Cayan Tower)                    

برج کایان یا برج چرخان دبی شبیه به الگوی رقص مواد جامد و حفره هایی که در سطح آن به برج، بی نهایت معروف می باشد. برج کایان مهم ترین ویژگی آن می باشد. این برج به طور مارپیچ که ساختمانی مجهز با ارتفاع 300 و با معماری 90  درجه ای به صورت تاب خوردگی می باشد.

کشور امارات متحده دارای خانه های مدرن و لاکچری بسیاری می باشد اما در شهر دبی خانه های هوشمند و با تکنولوژی های مختلف ساخته شده است و شرکت داماک بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان برج ها و ویلا ها و آپارتمان هایی با بهترین برند معروف و با بهترین امکانات تجهیز شده است برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

 www.damacgroup.org

از نمونه های این خانه های هوشمند

ویلاهای PREMIER در داماک هیلز 2

ویلاهای آدریا

آپارتمان های تراس دار در ALL SEASONS

همچنین ویدئو هایی بسیار زیبا از ویلا ها و خانه های داماک که با تکنولوژی های پیشرفته ساخته شده است این موارد هستند.

ویلای داماک هیلز 2

داماک پریوه در بیزینس بی

سازه سوپر لوکس پارامونت داماک

آپارتمان فول فرنیش چیست؟

از اینکه ما را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید سپاس گزاریم.

صفحه رسمی تلگرام داماک  

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، ویدئو های ستارگان و مصاحبه آن ها و سایر ویدئو ها را مشاهده کنید..

اپلیکیشن داماک

تکنولوژی های بسیار زیادی در کشور امارات متحده وجود دارد یکی از جالب ترین ومهم ترین تکنولوژی این کشور فرستادن یک کاوشگر به ماه  در سال 2022  می باشد که با اکتشافات و با تحقیق و پژوهش های زیادی این عمل انجام می گیرد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله امارات تا سال ۲۰۲۲ یک کاوشگر به ماه می فرستد مراجعه نمایید.

دبی به عنوان اولین شهر تاکسی خود مختار را تولید کرده است. ربوتاکسی برای اولین بار در دبی

تکنولوژی های بسیار زیادی در امارات و شهر های آن وجود دارد ، با مراجعه به دیگر مقاله های به تکنولوژی های پیشرفته امارات بیش تر پی می برید.

تأسیس اولین تیم پلیس زنان در دبی

مرتفع ترین استخر جهان در دبی

خودروهای بدون سرنشین در دبی

سازه شناور دبی

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.