اطلاعات تماس

محله الکرامه دبی
2021 / 05 / 18

محله الکرامه دبی

محله پر جنب و جوش همراه با شور اشتیاق، فرصتی را برای دیدن جنبه های کاملا جدا از شهر فراهم می کند. در این منطقه هیچ آسمان خراشی وجود ندارد، اما قطعا شما میتوانید، طعم واقعی زندگی روزمره را در فروشگاه های مستقل هنگام خرید، بدست آورید. داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی در مورد ” محله الکرامه دبی ” ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اگر قصد سفر به امارات را دارید، به لیست مکان های دیدنی شما، محله الکرامه دبی هم اضافه می شود. همچنین شما می توانید به مرکز خرید معروف، ( الکرامه مارکت) که بیش از 300  مغازه می باشد. در این فروشگاه علاوه بر سوغاتی و هدایا، این منطقه به دلیل فروش طیف وسیعی از وسایل همچون، لباس، لباس ورزشی، کیف های دستی و لوازم جانبی بسیاری که مجموعه وسایل مد هستند، بسیارمعروف می باشد.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک

محله الکرامه، رستوران هایی با غذاهای بسیار خوشمزه دارد که شما می توانید یک وعده غذایی خوشمزه را در این رستوران ها با هزینه مناسب میل کنید. یکی از غذاهای مورد علاقه، غذا های هندی و پاکستانی می باشد. به شما پیشنهاد میشود که حتما به رستوران ” Jaffer Bhai ” پادشاه بریانی بمبئی سر بزنید.

اگر بخواهیم خلاصه وار به زندگی اجتماعی الکرامه بپردازیم، می توانید به پارک کوچک الکرامه بروید مکانی که بچه ها دوست دارند با کریکت بازی کنند یا در اطراف منطقه در یکی از سالن های محلی و اسپا وجود دارد. هنرمندان بسیاری روی ساختمان ها هنر های رنگارنگ خود را به نمایش گذاشته اند. از پرنگان غول پیکر و اکسپرسیونیسم انتزاعی تا غواصی مروارید و انواع گیتار ها روی این ساختمان ها به شکلی زیبا و رنگارنگ طراحی شده است.

محله الکرامه در کدام قسمت دبی قرار دارد؟

لوکیشن این محله نزدیک خور دبی که در قدیم، شهر دبی بود، قرار گرفته است و دارای مساحتی با 2 کیلو متر در جنوب پارک زعبیل در حقیقت می توان گفت خط فاصله اتوبان شیخ زاید و مرکز تجارت جهانی، پارک الکرامه می باشد.

از بناهای مهم این محله می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

1-  پارک الکرامه

2- مرکز خرید کرامه

3- سوپرمارکت لولو

برای رفتن به الکرامه شما میتوانید  از ایستگاه ADCB / Al Karama  در خط قرمز مترو پیاده شوید.

مطالب دیگر:

شهر های امارات متحده عربی

محله بستکیه