اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
سافاری کویر دبی

سافاری کویر دبی

در اصل هدف، نشان دادن چهره واقعی کویر و زندگی بادیه نشینان و آشنا شدن با فرهنگ و آداب و رسوم مردم دبی، است. مدت زمان این گردش می تواند بین چند روز یا چند ساعت بستگی به سلیقه شما گردشگران عزیز دارد و شما حدود سه یا چهار بعد از ظهر به طرف صحرا حرکت کرده است. در اولین قسمت به گردش در میان تپه های شنی کویر می روید که با ماشین های چهار محور 4 WD به این قسمت رفته و سپس به یک کمپ که به صورت سنتی طراحی و ساخته شده است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” سافاری دبی” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

از برنامه های این قسمت در سافاری، صرف شام و نوشیدنی، موزیک در زیر آسمان زیبا کویر، استفاده از بوفه کامل و به وسیله حنا، منقش کردن دست خانم ها به طرح های سنتی می پردازید.

با بازگشت به شهر این گردش، در حدود 10 شب به پایان می رسد و در گردش های یک یا چند روزه سافاری، برنامه های بسیار متنوع تر مانند: مزارع پرورش شتر در کویر، دیدار از وادی ها و روستاها، دیدار از منطقه بسیار زیبا و خوش آب و هوای حتا، دیدار از کوه های حجر، شنا در چشمه و استخر های این منطقه، توقف در هتل حنا، استفاده از امکانات ورزشی و صرف غذا در این هتل، دیدار از قدیمی ترین مسجد امارات که خاطره و تجربه بسیار جالب و فراموش نشدنی برای شما گردشگران و بازدید کنندگان به یاد خواهد ماند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

این گردش روزانه در بعد از ظهر شروع می شود و از عرض بیابان دبی عبور می کند و در چند قسمت  کاروان برای عکسبرداری متوقف می شود که خاطراتتان را با گرفتن عکس ها ثبت کنید و در نهایت به اولین مقصد خود که مزرعه پرورش شتر می باشد، می رسید که بسیار جالب است.

این سفر در میان بیابان ادامه پیدا می کند و تا قبل از رسیدن به اردوگاه شبانه، برای مشاهده کردن غروب زیبای آفتاب، کاروان متوقف می شود که برایتان لحظه ای وجد آور خواهد شد.

شما گردشگران عزیز می توانید در درون اردوگاه شتر سواری و شن سواری کنید و برای شام می توانید از باربیکیوی خوشمزه لذت ببرید و از نمایش های رقص سنتی مردم زیر نور ستارگان لذت می برید.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک ( Damacgroup.org ) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

باغ وحش سافاری دبی

پارک اسکیت روباز دبی

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *