اطلاعات تماس

سافاری کویر دبی
2021 / 04 / 29

سافاری کویر دبی

در اصل هدف، نشان دادن چهره واقعی کویر و زندگی بادیه نشینان و آشنا شدن با فرهنگ و آداب و رسوم مردم دبی، است. مدت زمان این گردش می تواند بین چند روز یا چند ساعت بستگی به سلیقه شما گردشگران عزیز دارد و شما حدود سه یا چهار بعد از ظهر به طرف صحرا حرکت کرده است. در اولین قسمت به گردش در میان تپه های شنی کویر می روید که با ماشین های چهار محور 4 WD به این قسمت رفته و سپس به یک کمپ که به صورت سنتی طراحی و ساخته شده است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” سافاری دبی” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

از برنامه های این قسمت در سافاری، صرف شام و نوشیدنی، موزیک در زیر آسمان زیبا کویر، استفاده از بوفه کامل و به وسیله حنا، منقش کردن دست خانم ها به طرح های سنتی می پردازید.

با بازگشت به شهر این گردش، در حدود 10 شب به پایان می رسد و در گردش های یک یا چند روزه سافاری، برنامه های بسیار متنوع تر مانند: مزارع پرورش شتر در کویر، دیدار از وادی ها و روستاها، دیدار از منطقه بسیار زیبا و خوش آب و هوای حتا، دیدار از کوه های حجر، شنا در چشمه و استخر های این منطقه، توقف در هتل حنا، استفاده از امکانات ورزشی و صرف غذا در این هتل، دیدار از قدیمی ترین مسجد امارات که خاطره و تجربه بسیار جالب و فراموش نشدنی برای شما گردشگران و بازدید کنندگان به یاد خواهد ماند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

این گردش روزانه در بعد از ظهر شروع می شود و از عرض بیابان دبی عبور می کند و در چند قسمت  کاروان برای عکسبرداری متوقف می شود که خاطراتتان را با گرفتن عکس ها ثبت کنید و در نهایت به اولین مقصد خود که مزرعه پرورش شتر می باشد، می رسید که بسیار جالب است.

این سفر در میان بیابان ادامه پیدا می کند و تا قبل از رسیدن به اردوگاه شبانه، برای مشاهده کردن غروب زیبای آفتاب، کاروان متوقف می شود که برایتان لحظه ای وجد آور خواهد شد.

شما گردشگران عزیز می توانید در درون اردوگاه شتر سواری و شن سواری کنید و برای شام می توانید از باربیکیوی خوشمزه لذت ببرید و از نمایش های رقص سنتی مردم زیر نور ستارگان لذت می برید.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک ( Damacgroup.org ) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

باغ وحش سافاری دبی

پارک اسکیت روباز دبی