اطلاعات تماس

پارک دلفین های دبی
2021 / 09 / 14

پارک دلفین های دبی

بلیط دلفیناریوم دبی

خرید بلیط دلفیناریوم دبی با بهترین قیمت، یکی از بهترین جاذبه های گردشگری دبی و سرگرمی خانوادگی که برخی از جاذبه های داخلی منحصر به فرد را ارائه می دهد. نمایش های تعاملی آنها شامل مهرهای بازیگوش، دلفین های بطری و پرندگان عجیب و غریب می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

 45-50 دقیقه اجرای سرگرم کننده توسط دلفین های با استعداد فرصتی برای بازی با دلفین ها بدست آورید.

می توانید با هزینه اضافی یک عکس با دلفین ها داشته باشید.

نکات برجسته دلفیناریوم دبی:

بلیط های دلفیناریوم دبی را خریداری کنید و با لذت آماده تماشا شوید، زیرا دلفین ها دست به دست می شوند، می رقصند، توپ بازی می کنند و از حلقه ها می پرند. همچنین می توانید آنها را در حال خلق شاهکار خود ببینید.

نمایش دلفین های دلفیناریوم دبی به مدت 45 دقیقه برجسته ترین نقطه این مکان است.

از تنها نمایش پرندگان عجیب و غریب در پارک نهر خاورمیانه لذت ببرید که در آن پرندگان جذاب اجرا می کنند و بر فراز سر شما پرواز می کنند.

با دیدن پرندگانی مانند طوطی آمازون، ماکائوی آبی و طلایی، کاکادو، شاهین و غیره شما را با مهارت ها، استعداد و عملکرد خود تحت تاثیر قرار دهند. ترفندهای آنها می تواند به راحتی شما را به این باور برساند که “نظریه مغز پرنده” اشتباه بوده است.

نمایش دلفین

این فرصت را از دست ندهید که تحت تأثیر این موجودات دریایی شایان ستایش و با استعداد قرار بگیرید. این پستانداران را به نمایش بگذارید تا مهارت های خود را به نمایش بگذارند و بدلکاری های باورنکردنی انجام دهند فقط در نمایش های دلفیناریوم دلفین و دریا در دبی. یک اسراف داخلی تعاملی 45 دقیقه ای مهارت های شگفت انگیز این حیوانات را به نمایش می گذارد.

نمایش پرندگان عجیب و غریب در Creek Park

آماده باشید که اسیر یکی از منحصر به فردترین و شگفت انگیزترین پرندگان گونه های متمایز شوید زیرا آنها ترفندهایی را انجام می دهند که مطمئناً اشتباه نظریه مغز پرندگان را ثابت می کند. طوطی های آمازون، کاکادو، ماکائوی آبی و طلایی، طوطی آمازون، ماکائوی سبز و طلایی، طعمه های شاخدار، توکن، شاهین و طوطی های اکلکتوس با گونه های زیبا و جذاب پرندگان در انتظار شما هستند که شما را با استعدادها و مهارت های خود شگفت زده کنند. در حالی که پرندگان بر فراز سر پرواز می کنند و با تماشاگران ارتباط برقرار می کنند، بخشی از نمایش شوید.

اگر تصمیم گرفته اید بلیط این جاذبه داخلی منحصر به فرد را رزرو کنید، نباید بازدید از جاذبه های هیجان انگیز این مکان را از دست بدهید به دلیل جاذبه های بسیار دیگر مانند: پیچ و خم آینه، سینمای 5 بعدی و 7 بعدی، ترامپولین، واقعیت مجازی و فتوشاپ از دیگر مواردی هستند که باید حتماً آنها را ببینید. همچنین می توانید از غذاهای مجلل در رستوران های مختلف ناهار خوری موجود در آن مکان لذت ببرید و از مغازه ها سوغاتی بخرید.

هنگام خرید بلیط دلفیناریوم دبی، باید تمام موارد های مهم را در نظر بگیرید و بررسی کنید زیرا افرادی که صندلی های معمولی یا بلیط های VIP را خریداری می کنند شامل موقعیت های جداگانه می شوند. همچنین باید زمان نمایش را به درستی بررسی کنید زیرا یکبار رزرو شده است. شما نمی توانید محدوده زمانی را تغییر دهید

برای جلوگیری از خطر عدم دریافت بلیط دلفیناریوم دبی در باجه، باید بلیط ها را به صورت آنلاین رزرو کنید. به خواست خود می توانید صندلی های معمولی رزرو کنید یا بلیط ورودی VIP رزرو کنید.

آدرس : پارک کریک – گیت شماره ی 1 – ام حریر
ساعت بازدید : 11:00 صبح تا 18:00 بعد ازظهر
تلفن : 97143369773+
وبسایت : www.dubaidolphinarium.ae

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک