اطلاعات تماس

فواره پرطرفدار در جهان
2021 / 07 / 25

فواره پرطرفدار در جهان

شهر دبی شهری مدرن و پیشرفته می باشد که دارای جاذبه های گردشگری و تفریحات چشمگیری است و توانسته بسیاری از گردشگران را به سمت خود جذب کند.

یک آب، موسیقی و تماشای نور جذاب در مرکز شهر دبی که معروف به فواره بزرگ جهان می باشد. طول آن بیش از 900 فوت، معادل بیش از دو زمین فوتبال می باشد. داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک ” Damacpersian.org ” به شما مطالبی درمورد فواره دبی ( بزرگ ترین فواره جهان) ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 آبنمای دبی در کنار دریاچه 30 جریب برج واقع شده است و با انتخاب ملودی های مختلف به اجرا در می آید. این چشمه دارای یک طراحی منحصر به فرد است که شامل پنج دایره در اندازه های مختلف است و دارای نازل های قدرتمند آب است که آب را تا ارتفاعات چشمگیر شلیک می کند.

 بیش از 6،600 Superlight WET و 250 پروژکتور رنگی طیف بصری بیش از 1000 آب را ایجاد می کنند، در حالی که 50 پروژکتور رنگی طیف کاملی از رنگ را با خروجی کل 1.5 میلیون فراهم می کنند. این فواره با طیف وسیعی از آهنگ های مختلف از موسیقی کلاسیک تا معاصر عربی و موسیقی جهانی اجرا می شود. هنگام بهره برداری، هر لحظه آبنما بیش از 22000 گالن آب در هوا دارد.

از جاذبه های این فواره می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

دریاچه فواره دریاچه سواری

مناظر، صدا، بادبان! با یک آبرا سنتی حرکت کنید تا در دریاچه برج، بزرگترین چشمه عملکرد جهان، سوار شوید.

پیاده روی فواره دبی

یک پلت فرم شناور کاملاً جدید واقع در داخل چشمه دبی، به شما امکان می دهد تا بیش از هر زمان دیگری نزدیک شوید، و دیدی کاملاً جدید از اجراهای فریبنده را به شما ارائه می دهد. میهمانان می توانند سفر خود را از برج یا تفرجگاه آبنما آغاز کرده و در پیاده روی 272 متری به پایین قدم بزنند و نزدیکترین نقطه شما را 9 متر از آبنماها دور می کند!

ساعت روشن شدن و اجرای این فواره دبی

  1. روزانه ساعت 6 بعدازظهر.
  2. جمعه ها با نیم ساعت تاخیر روشن می شود.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان