اطلاعات تماس

مهاجرت دبی و اقامت خانوادگی دبی
2021 / 11 / 02

مهاجرت دبی و اقامت خانوادگی دبی

مهاجرت دبی و اقامت خانوادگی دبی

ویزای اقامت دبی به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود. افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات، به صورت دائمی در این کشور زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود نیز، اقامت بلند مدت اخذ نمایند.

لازم به ذکر است برای کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی صادر می گردد، این کارت به منزله پاسپورت ( قابل استفاده در امارات ) نیز بوده و در سراسر امارات دارای اعتبار می باشد.

برای این که اعتبار ویزای اقامت امارات حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود، در غیر این صورت ویزای فرد مسدود شده و در صورت رفع مسدودی باید هزینه ای جداگانه ای پرداخت نماید.

شرکت بزرگ داماک، با مشاوران حرفه ای خود در راستای تصمیم گیری بهتر جهت خرید ملک ازشرکت داماک در دبی و انتخاب بهترین و لاکچری ترین زندگی در این شهر لوکس و مدرن همراه شماست.

مراحل اخذ ویزای کسب‌ و کار در دبی

برای به دست آوردن ویزای کسب و کار به منظور ثبت شرکت در امارات، مراحل و شرایط خاصی لازم است.

  • مرحله اول: ارائه کپی پاسپورت دارای اعتبار و سایر اسناد مورد نیاز توسط متقاضی
  • مرحله دوم: ارائه صورت حساب بانکی شخص متقاضی
  • مرحله سوم: ارائه مدارک مربوط به محل سکونت متقاضی
  • مرحله چهارم: اخذ گواهینامه ثبت شرکت مورد نظر ظرف مدت چند روز
  • مرحله پنجم: به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی

انواع ویزای توریستی امارات

ویزای توریستی عادی: ویزای توریستی عادی با اعتبار 3 ماه مسافر را در خاک خود می پذیرد. این ویزا با قیمتی حدود 275 درهم، بعد از 7 روزکاری به فرد تحویل داده می شود.

ویزای توریستی فوری: ویزای توریستی فوری با اعتبار 14 روز مسافر را در خاک خود می پذیرد. این ویزا با قیمت تقریبی 330 درهم، بعد از 2 روزکاری به فرد تحویل داده می شود.

ویزای توریستی با یک ماه اجازه اقامت: با کسب این ویزا متقاضی تا دو ماه می تواند به امارات سفر کرده و یک ماه در خاک آن کشور بماند و در صورت طولانی تر شدن مدت اقامت، متقاضیان مبلغ 950 درهم جریمه می شود. ویزای 30 روزه توریستی تقریبا با قیمت 320 درهم و تحویل ویزا بعد از 7 روز کاری انجام می شود.

قانون جدید امارات متحده عربی

بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرده است. این کشورها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا ، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشورهای تعیین شده مشخص کرده است، لازم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای کشور امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک