اطلاعات تماس

محل قرار گیری شهر اینترنتی دبی
2021 / 08 / 03

محل قرار گیری شهر اینترنتی دبی

شهر اینترنتی دبی در محل ساحلی  جمیرا و در نزدیکی منطقه تجاری جبل علی قرار گرفته شده است و این شهر بین کشور های آسیایی با پل ارتباطی اینترنتی به منظور جذب کارشناسان در کشور های منطقه خلیج فارس ساخته شده است.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی در زمینه ” شهر اینترنتی دبی ” ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بررسی

در حال حاضر دارای بیش از یک و نیم میلیون فوت مربع فضای اداری تجاری اصلی است که بیش از 1400 شرکت با بیش از 10 هزار کارگر در آن مستقر هستند. ساختمان اداری با ارتفاع کم، متوسط ​​و بلند در منطقه قرار دارد.

قوانین اقتصادی  (Dubai Internet City) DIC به شرکت ها اجازه می دهد تعدادی از مزایای مربوط به مالکیت، مالیات و گمرک استفاده کنند که توسط قانون برای مدت 50 سال تضمین شده است. به منظور پیروزی در سایر مناطق اقتصادی تعیین شده در امارات متحده عربی. نیاز به منبع این آزادی ها باعث شده است که بسیاری از شرکت های فناوری اطلاعات جهانی مانندFacebook ، LinkedIn ، Google ، Dell ، Intel ، Huawei ، Samsung ، SAP ، Microsoft ، IBM ، Oracle Corporation ، Tata Consultancy ،Sun Microsystems ، Cisco ، HP ، Nokia ، Cognizant و Accenture ، و همچنین شرکت های مستقر در امارات متحده عربی مانند Ducont به نقل از منبع نیاز دارد تا پایگاه منطقه ای خود را به شهر اینترنتی دبی منتقل کند.

تاریخچه شهر اینترنتی دبی

شهر اینترنتی دبی: یکی از شرکت های تابعه TECOM Investments ، در اکتبر 1999 تأسیس شد و در اکتبر 2000 درهای خود را باز کرد.

شهر اینترنتی دبی (DIC) اکوسیستم اقتصاد دانش را ارائه می دهد که برای تسهیل توسعه کسب و کار شرکت های فناوری اینترنت و ارتباطات (ICT) طراحی شده است. این بزرگترین زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات خاورمیانه است که در یک منطقه تجاری آزاد ساخته شده است.

غول های جهانی فناوری اطلاعات و ارتباطات مانند مایکروسافتOracle Corporation ، HP ، IBM ، Dell ، Siemens ، Canon ، Logica ، Sony Ericsson، Schlumberger و همچنین بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط ​​و مشاغل کارآفرینانه در DIC مستقر هستند. خوشه فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهر اینترنتی دبی شامل شرکت هایی از بخش های مختلفی می باشد مانند: توسعه نرم افزار، خدمات تجاری، تجارت الکترونیکی، مشاوره و فروش و بازاریابی است.

اقتصاد

شهر اینترنتی دبی، مانند کل شهر دبی، رشد سریعی داشته است و تولید ناخالص داخلی امارات با نرخ دو رقمی افزایش یافته است. با این حال، از سال 2003 تورم نیز به سرعت افزایش یافت و باعث شد، رشد واقعی تولید ناخالص داخلی به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

بیانیه DIC همراه با انتشار می گوید “هزینه های عملیاتی اخیراً به دلیل رشد اقتصادی در منطقه افزایش یافته است”. هیچ اشاره ای به تصمیم دولت امارات در نوامبر 2007 مبنی بر افزایش 70 درصدی حقوق کارکنان دولت فدرال نشده است. در اواخر سال 2008 ، قیمت املاک دبی به شدت سقوط کرد و تا 50 درصد در آینده کاهش یافت. شش ماه. اجاره بها در سراسر امارات به شدت سقوط کرد و بسیاری از مشاغل به ویژه در املاک و مستغلات از بین رفت.

همچنین اگر می خواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان آسان تر بشود. ما به شما شرکت داماک   ( damacgroup.org )که بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است را معرفی می کنیم،  با کمک این شرکت می توانید صاحب خانه لوکس و لاکچری در بهترین مکان شهر دبی شوید و لذت واقعی را تجربه کنید

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک