اطلاعات تماس

خانه های لوکس و لاکچری دبی
2021 / 11 / 06

خانه های لوکس و لاکچری دبی

فول فرنیش چیست؟

همانطور که می دانید منظور از واحد های فرنیش شده (Furnish)، واحد هایی است که دارای اسباب ضروری زندگی هستند، در این بین می توان به سرویس مبلمان، سرویس خواب، یخچال، گاز و از این قبیل اشاره کرد. حال اگر واحد مد نظر دارای امکانات و اسباب کامل زندگی باشد می توان به آن واحد فول فرنیش (Full furnished) گفت. بسته به امکانات موجود در واحد مورد نظر، می توان آنرا فول فرنیش و فرنیش معمولی خطاب کرد.

در حاشیه این مطلب می توان افزود شهر مدرن دبی که با برج و ویلا های لوکس در سراسر دنیا شناخته شده است، دارای تعداد بسیاری ویلای مبله لوکس است که در تمام نقاط جهان طرفداران پر و پا قرص خود را دارند. پس اگر به فکر سرمایه گذاری در دبی هستید می توانید روی خرید ویلای مبله در دبی حساب کنید. این فرصت درخشان بهترین گزینه برای افرادی است که خواهان سرمایه گذاری در دبی و همین طور اخذ اقامت دبی در کنار تجربه یک زندگی آرام و مرفه در این شهر رویایی هستند.

خرید ویلا مبله دردبی از رویایی ترین ایده آل های زندگی در دبی است که امروزه توسط داماک به تحقق پیوسته است. شما با خرید ویلا مبله در دبی، نه تنها صاحب یک ویلا لوکس با تجهیزات کامل می شوید، بلکه از اتلاف زمان و انرژی برای خرید جهت وسایل برای تجهیز کردن خانه رویایی تان خلاص می شوید.

ما در سایت املاک داماک پرشین (damacgroup.ir)  ارزنده ترین ویلا های فول فرنیش در دبی را برای شما به ارمغان آورده ایم.

داماک damac بهترین انتخاب برای شما.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک