اطلاعات تماس

پارک اسکیت روباز دبی
2021 / 04 / 22

پارک اسکیت روباز دبی

یک مرکز ورزشی که شاخه های گوناگونی دارد مانند اسکیت روی یخ اسکیت نمایشی اسکیت بوردینگ اسکیت رولر و غیره. دبی به دلیل شرایط خاص آب و هوایی برای چندین شاخه این ورزش بسیار مناسب است. که برای سفر شما به دبی و تجربه ای ورزشی شاد و مفرح بسیار مورد توجه می باشد.

داماک پرشین ( Damacpersian.org ) به شما مطالبی را در مورد ” پارک اسکیت روباز دبی ” ارائه می دهیم.

پارک اسکیت خلیج تجاری – Business Bay skate park 

مکان کوچکی که تمام بتونی می باشد، پارک اسکیت روباز است که در خلیج تجاری اسکیت بازان می باشد، تمام اسکیت بازان را در تمام سطوح جذب می کند. شما می‌توانید به برج خلیفه از این مکان دید عالی داشته باشید. این مکان در ۲۴ ساعت شبانه روز باز است و در خیابان ال امال، خلیج تجاری قرار دارد.

بانکر – The Bunker

در جهان ورزش دبی این پارک اسکیت در فضای داخلی با همکاری Rage Sports و Skate DXB راه اندازی کردند.

در روز جهانی اسکیت ژوئن چندین رویداد وجود دارد از جمله رقابت برگزار شد و تعدادی ۲۱ برد که تا انتهای سال در این مکان برگزار خواهد شد.

ایکس دبی – XDubai

این پارک با ۳۱۰۰ متر مربع وجود دارد. ۲۱ مانع در این مجموعه وجود دارد که از مبتدی تا حرفه ای برای سطوح مناسب است. این مجموعه توسط ساحل بادبادک ها ( Kite Beach ) ساخته شده است. که دو چاله اسکیت، یکی حرفه ای و یکی کوچک برای افراد مبتدی، در داخل آن وجود دارد. برجسته ترین فضا همین چاله حرفه ای در پارک است که طرفدار بسیاری هم دارد. که فضایی مناسب برای همه حرکات و فوت و فن های شما فراهم می کند. با یک سطح کم عمق ۲/۱ متری و یک سطح دیگر با عمق ۳/۲ متر فراهم می کند.

افتتاح استخر روباز دبی

در جزیره نخل دبی، یکی از بلند ترین برج های دبی به نام ” برج پالم ” قرار دارد. امروزه این برج میزبان یکی از بزرگ ترین استخر های روباز دنیا می باشد، که بزرگ ترین استخر روباز دبی است و دارای چشم اندازی فوق العاده زیبا، کامل یا پانورامایی می باشد. این برج کاربری مسکونی دارد که واحد های آن به صورت 2، 3 و 1 خوابه است. در بالاترین طبقه این برج، این استخر بزرگ وجود دارد، لازم است بدانیم که جذابیت این برج فقط و فقط استخر روباز نیست. به دلیل اینکه امکانات دیگری در سه طبقه بالایی این برج قرار دارد، که یک نمای بی نظیر به پاپ در فضای بیرون آن با نام ” view at the palm ” شهرت دارد که شما می توانید از این نقطه، فضایی بسیار بی نظیری را از دبی و پالم ببینید. البته این راهم بگوییم که سه طبقه بالای این برج کاربری تفریحی دارد و مسکونی نمی باشد.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

ممنون از همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

شما با نصب این اپلیکیشن، می توانید از تمام ویدئو ها و… دیدن کنید و لذت ببرید.

همچنین اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود.مابه شما شرکت داماک (Damagroup.ir)معرفی می کنیم. که شما می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

مرتفع ترین استخر جهان در دبی

معرفی 10 مراکز تفریحی دبی