اطلاعات تماس

پلیس دبی به کمک کودکی تنها آمد
2021 / 04 / 20

پلیس دبی به کمک کودکی تنها آمد

به گفته یک مقام بزرگ در ایستگاه پلیس المرقبات گزارشی از همسایه آپارتمان که نوزاد در آن بوده و بی وقفه کودک گریه میکرده فوراً خود را به محل منزل این خانم رساند و با پسر بچه ای یک ساله تنها، که در حال گریه کردن است روبرو می شود. این کودک در دبی به بنیاد زنان و کودکان منتقل شد و پلیس به جستجوی مادر گمشده این پسر بچه رفت. و در نتیجه پلیس این پسربچه را در یک خیابان نزدیک خانه در یک وضعیت آشفته و سختی پیدا کرد. ما در این مقاله اطلاعاتی درمورد این موضوع را به شما ارائه می دهیم.

طبق بررسی تحقیقات پلیس دبی به این نتیجه رسیدند که همسر این خانوم برای سفر تجاری به خارج از کشور سفر کرده به بسته شدن فرودگاه دبی به دلیل بیماری همه‌گیر کووید ۱۹ ایجاد شده است و قادر به بازگشت از سفر تجاری نمی باشد.

پس از اینکه مادر، این زن را آرام کردند، او گفت: ارتباطش با همسرش قطع شده و دیگر قادر به تحمل این وضعیت نبوده و خانه و زندگی اش را ترک کرده و در خیابان ها حیران بوده است. با توجه به این موضوعات پلیس دبی اطلاعات شوهرش را از گوگل و با کنسولگری کشوری که او در آن قرار داشت تماس گرفت و بازگشت او را به امارات متحده عربی مدیریت کردند.معنی خانواده مجدد در کنار آن در ایستگاه پلیس دیدار دوباره ای را تجربه کردند معنی خانواده بابت حفظ خانواده مخصوصا نجات فرزندشان از نیرو های پلیس دبی تشکر کردند.

یک نمونه دیگر از کمک و هدیه پلیس امارات به یک کودک

پلیس امارات آرزوی یک کودک ۴ ساله بیمار این کشور را با اهدای هدیه ای شیرین برآورده کرد. محمد آل هارمودی که با یک بیماری سخت دست و پنجه نرم میکند آرزویش، داشتن یک ماشین برقی اسباب بازی بود. پلیس دبی طی یک عمل خیرخواهانه تصمیم گرفت به گشت و گذار این کودک با ماشین پلیس در سطح شهر به عنوان هدیه یک ماشین برقی به این کودک اهدا کند.

مکان تفریحی برای بچه ها در دبی

آکواریوم دبی شهر بچه ها

اگر قصد دارید که کودکانتان را به دبی ببرید چه جایی بهتر از شهر مخصوص بچه ها، جایی مناسب برای تفریح و لذت بردن کودکان است. این شهر یکی از بی نظیر ترین مکان های تفریح برای کودکان در دبی می باشد بچه های ۲ ساله تا نوجوان ۱۵ ساله را جذب خود می کند. در این شهر کودکان می توانند بازی کنند و مطالب مختلفی آموزش ببینند و در قسمت آسمان نما جانور شناسی تئاتر و… سرگرم شود. نقش‌های مختلفی مانند پلیس آشپز و خلبان حضور نماینده شغل مورد علاقه خود را بشناسند.

امیدواریم با مشاهده ویدئو های ما در داماک کلاب (Damacclub.ir) لذت ببرید.