اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
قرنطینه شدن دبی به دلیل شیوع ویروس کرونا
2021 / 04 / 11

قرنطینه شدن دبی به دلیل شیوع ویروس کرونا

امارات متحده عربی به دلیل شیوع ویروس کرونا، از شهروندان و همچنین خارجیان مقیم این کشور خواست از سفر به خارج از امارات خود داری کنند. ” در صورت سفر آنها هنگام بازگشت به امارات متحده عربی، وزارت بهداشت امارات در یک اطلاعیه اعلام کرد: این افراد باید در فرودگاه تحت نظر متخصصان مورد آزمایش پزشکی قرار بگیرند و پس از آن باید خود را به مدت دو هفته در خانه قرنطینه کنند. “

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک در این مقاله مطالبی از قرنطینه شدن دبی به دلیل شیوع ویروس کرونا را ارائه میدهد.

بر اساس این اطلاعیه که وزارت کشور امارات تعیین کرده بود، افرادی که نتیجه تست کرونای آنها مثبت باشد، در یک مرکز پزشکی قرنطینه می شوند. یکی از پر تردد ترین فرودگاه های جهان، فرودگاه دبی نیز می باشد. طی یک سال گذشته تعداد مسافرانی که از فرودگاه دبی سفر کردند 86.4 میلیون نفر بوده است که روزانه حدود 237 هزار نفر و بیشتر آنها مربوط به پرواز های ترانزیت بوده است.

کلیه مدارس و موسسات آموزشی توسط، مقامات این کشور به مدت یک ماه تعطیل کرده اند. امارات متحده عربی، در مورد تازه ترین های مورد ابتلا در این کشور اعلام کرد مربوط به دانشجویی بوده است که پدر و مادرش به سفر خارجه رفتند و این دانشجو از پدر مادرش کرونا گرفته است.

در حال حاضر همه مسافرانی که از چین، ایتالیا، لبنان، تایلند و سوریه می آیند، در فرودگاه دبی معاینه پزشکی می شوند. مسافران ایرانی قبل از پرواز به دبی موظف هستند نتیجه منفی تست کووید 19 خود را ارائه دهند. این آزمایش کووید 19 باید در یکی از آزمایشگاه های مورد تایید دولت امارات متحده عربی انجام شود.

ملزومات سفر به دبی در دوران کرونا

  • ویزای ورود به امارات
  • در صورت نداشتن پوشش بیمه بین المللی، از بیمه پزشکی سفر خود اطمینان حاصل کنید.
  • نتیجه تست پی سی آر کووید -19
  • گردشگران موظف هستند تمام اطلاعات خود را در برنامه ” COVID -19 DXB ” ثبت کنند.

تنها افرادی که مجاز به دریافت ویزای امارات هستند

  • آقایان بالای 50 سال به صورت انفرادی
  • خانم ها به صورت انفرادی
  • افراد زیر 18 سال فقط با حضور یک همراه مجاز به دریافت ویزای امارات هستند.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

پارک اسکیت روباز دبی

ساحل آزور دبی ( Azure Beach )

دبی صحرایی که به شهر رویاها تبدیل شد