اطلاعات تماس

باغ وحش سافاری دبی
2021 / 05 / 01

باغ وحش سافاری دبی

نکته ای جالب در مورد دهکده باغ وحش سافاری دبی، سافاری سنتی باز است که شما می توانید با جمعیت حیوانات عجیب و غریب به جنگل های آسیا و آفریقا منتقل شوید و این درحالی است که امنیت کامل با یک وسیله نقلیه ویژه در داخل محوطه حیوانات وارد می شوید و بسیاری گونه های جانوری در اینجا مانند، گورخر، گوززن، بابون، یوزپلنگ و گاومیش پناه گرفته شده و شما می توانید مشاهده کنید. حتما شیر های با شکوه و ببر های regal که در آفتاب در حال آفتاب گرفتن هستند را از دست ندهید و حتما از نزدیک آنها را مشاهده کنید.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ”باغ وحش سافاری” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

6 بخش این دهکده سافاری عبارت است از:

  • دهکده سافاری دبی (VILAGE SAFARI)
  • دهکده آفریقایی(VILAGE AFRICA)
  • دهکده عرب(ARABIAN VILLAGE)
  • دهکده آسیا (VILAGE ASIAN)
  • دهکده وحشی(WADI VILLAGE)
  • مزرعه بچه ها(KIDS FARM)

نگهداری حیوانات در پارک دبی سافاری:

این پارک طبق پیش بینی هایی که می شود حدود 5000 از حیوانات، پرندگان، خزندگان را در خود جای می دهد. طبق تحقیقات صورت گرفته، تلاش های خود را در مورد حمایت از گونه های در در معرض خطر قرار خواهد داد. برای معرفی دوره های نگهداری از باغ وحش، دامپزشکی و حفاظت از حیوانات برنامه هایی وجود دارد که جهت افزایش آگاهی و حفاظت حیوانات وحشی در امارات وجود دارد.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بروزترین جاذبه ها در پارک دبی سافاری

به اضافه گله ای از فیل ها 2000 حیوان جدید اضافه شده است.

Zoomobile به پیشرفته ترین ابزار های یادگیری و کمک به کودکان، مجهز است.

روستاهای استرالیا و آمریکای جنوبی

آدرس باغ وحش سافاری:

این پارک سافاری در Warqa’a 5 قرار دارد و با ماشین حدود 12 دقیقه تا دبی فاصله دارد و از طریق خیابان شیخ زاید بن حمدان آل نهیان و جاده الآویر/ راس الخور می توانید به پارک سافاری به راحتی دسترسی پیدا کنید.

برای باغ وحش اصلی دبی در جمیرا اتفاقی افتاد که امروزه باعث شده بازدید کنندگان زیادی از پارک سافاری سوال بپرسند و واقعا برای باغ وحش دبی چه اتفاقی افتاد؟ در سال 2018 باغ وحش دبی رسما تعطیل شد و حیوانات به پارک سافاری دبی منتقل شدند.

بازدید از پارک سافاری دبی یک تجربه حیات وحش همه جانبه را ارائه می دهد ما این پارک را برای یک روز سرگرم کننده به شما دوستداران طبیعت توصیه می کنیم.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

یکی از سواحل خاص و دیدنی در شهر دبی

فرار ثروتمندان هندی با جت شخصی به دبی از چنگ کرونا

سافاری کویر دبی