اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی ( Intersec )

نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی ( Intersec )

نمایشگاه پیش رو در زمینه امنیت و ایمنی در سراسر جهان نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی می باشد. ما در این مقاله که در وبسایت داماک کلاب می باشد، به شما اطلاعاتی از موضوع نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی ارائه می‌دهیم. این نمایشگاه از ۲۶ الهی ۲۸ دی ۱۴۰۰ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. این نمایشگاه با بیش از ۱۲۰۰ غرفه دار، در صنعت ایمنی و امنیت بزرگترین نمایشگاه به حساب می آید. بازدید کنندگان از بیش از ۱۱۸ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور می یابند. بازی کنندگان و این تعداد بالای بازدیدکنندگان نشان دهنده اهمیت این نمایشگاه است. در این نمایشگاه می توان از ابداعات اختراعات فناوری های نوین و پیشرفته و محصولات بسیاری که در این زمینه کاربرد دارند بازدید کرد.

زمینه محصولات و تجهیزات این نمایشگاه از این قبیل می باشد امنیت تجاری امنیت اطلاعات ایمنی و بهداشت امنیت داخلی آتش نشانی و نجات و پلیس وجود دارد توسط تولیدکنندگان تمام جهان در این زمینه ارائه می‌شود که همگی سعی دارند به بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت ها را ارائه دهد. این فرصت را نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی در اختیار بازی کنندگان قرار می دهد تا بتوانند با حضور در آن تا با بقیه تاجر های فعال در این زمینه ارتباط برقرار کنند و به توسعه تجارت خود بپردازد

زمینه محصولات و تجهیزات این نمایشگاه از این قبیل می باشد امنیت تجاری امنیت اطلاعات ایمنی و بهداشت امنیت داخلی آتش نشانی و نجات و پلیس وجود دارد توسط تولیدکنندگان تمام جهان در این زمینه ارائه می‌شود که همگی سعی دارند به بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت ها را ارائه دهد. این فرصت را نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی در اختیار بازی کنندگان قرار می دهد تا بتوانند با حضور در آن تا با بقیه تاجر های فعال در این زمینه ارتباط برقرار کنند و به توسعه تجارت خود بپردازد.

دلایل اهمیت نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی در سال ۲۰۱۷

در طی سه روز تصمیم گیرنده با بیش از ۳۱ هزار نفر ملاقات  نموده و ارتباط برقرار کنید

شما همیشه در نمایشگاه ایمنی دبی با افراد جدید ملاقات می کنید. چنان که ۵۰ درصد از بازدیدکنندگان برای اولین بار در نمایشگاه حاضر می‌شوند. 40 درصد از بازدیدکنندگان در هیچ نمایشگاه دیگری شرکت نمی کنند.

اینترسک فضایی با ۱۲ سالن و ۵۱ هزار متر مربع مساحت را در مرکز همایش ها و نمایشگاه های دبی در برمی‌گیرد.

از ۱۲۸ کشور بازدید کنندگان نمایشگاه تجهیزات آتش نشانی امارات را به پربازدید ترین نمایشگاه ایمنی دنیا تبدیل می‌کنند.

برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ بیش از ۵۰۰ شرکت محصولات خود را در نمایشگاه ارائه می دهند.

زمان تور نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی ۲۵ دی ۱۴۰۰

و زمان خاتمه تور این نمایشگاه ۲۹ دی ۱۴۰۰ می باشد

امیدواریم با مشاهده ویدئوهای ما در سایت Damacpersian.org لذت ببرید.

دیگر مطالب :

14 کشوری که به کارمندان دورکار، اقامت می دهند

امارات دومین کشور جهان از نظر ضریب اشغال هتل ها

سودآور ترین تجارت در دبی پس از نفت

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *