اطلاعات تماس

کشتی سوپر مارکت دبی
2021 / 05 / 02

کشتی سوپر مارکت دبی

هیچگاه با خودتان نگویید که همه چیز را دیده اید. به دلیل اینکه زیبایی های دبی تمام شدنی نیست. دبی، ابتکار عمل جدیدی را ارائه می دهد و به شما ثابت می‌کند که شما آن را ندیده اید.

 داماک پرشین به شما مطالبی در مورد “سوپرمارکت شناور دبی” ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر،تا انتهای این با ما مقاله همراه باشید.

کشتی ساخته شده در دریا، توسط شرکت خرده ‌فروشی مستقر در امارات متحده عربی مجید آل فتائیم ساخته شده است. شرکت زنجیره‌ای ترک اولین سوپرمارکت شناور در جهان را در دبی که در نزدیک نوار ساحلی جمیرا می باشد، راه اندازی کرد. این سوپرمارکت شناور نعمت بسیار بزرگی برای ملوانان کشتی ها و قایق ران ماهیگیر محسوب می شود، به دلیل این که همیشه به آن دسترسی دارند.

 این شناور با هدف ارائه خدمات فروش در دریا ساخته شده است. مشتریان و مسافران که در کشتی کروز هستند بیش از ۳۰۰ میان وعده غذایی را می توانند در این کشتی انتخاب کنند. مسافران و مشتریان می توانند برای خرید بدون پیاده شدن از وسیله دریایی خود، کافیست فقط به پنجره این کشتی نزدیک شده و سفارش خود را تحویل بگیرند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

 برای سفارش خوراکی ها دو راه وجود دارد. می توانید در پیشخوان پنجره این شناور سفارش داده و جمع آوری کنید یا از طریق تماس تلفنی یا برنامه ی تلفنی سفارش دهید.

مشتریان و مسافران می توانند در کشتی های بزرگ تر خرید های خود را به صورت تلفنی و اینترنتی انجام می دهند.

این کشتی تخصصی لقب ” Aqua Pod ” را دارد که توسط استودیو طراحی معماران آبزی طراحی و ساخته شده است که در این شناور در یک دستگاه زباله وجود دارد که مواد زائد شناور را درون مخزن نگهدارنده خالی میکنند. تا در ساحل دفع نشود این کشتی در حال آماده شدن و سرویس می باشد.

بسته به آب و هوایی که وجود دارد باید در طول سال قابل دسترس باشد کشتی سوپرمارکت از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ صبح فردای آن روز شناور است. مدیرعامل شرکت خرده فروشی گفت: « هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که می توانیم نه تنها در ساحل بلکه همیشه همیشه به مشتریان خود خدمت کنیم »

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

مطالب دیگر:

خانه شیخ سعید آل مکتوم

اقدام بشردوستانه موسسه خلیفه بن زاید آل نهیان

باغ وحش سافاری دبی