اطلاعات تماس

ویلای ترامپ دبی
2021 / 11 / 08

ویلای ترامپ دبی

دونالد ترامپ چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است و یکی از ثروتمندترین افراد در آمریکا می باشد که دارای برج ها، آپارتمان ها و خانه ها در بهترین نقاط آمریکاست و ویلاهای متعدد و لوکسی در سراسر دنیا دارد.

لوکس ترین و زیباترین خانه های دونالد ترامپ را توسط سایت داماک damacpersian بیشتر بشناسید.

ویلای فلوریدای ترامپ (عمارت مارالاگو ):

این استراحتگاه مجلل مورد علاقه ترامپ 128 اتاق دارد و در سال 1927 ساخته شده است. رئیس جمهور آمریکا علاقه زیادی به این عمارت دارد و از زمان ورود به کاخ سفید، وقت زیادی را در این عمارت صرف کرده است.

دونالد ترامپ مبالغ هنگفتی را برای بازسازی این ساختمان خرج کرده است. او در سال 1985 میلادی، «مارالاگو» را با تمام مبلمان و عتیقه جاتش، به مبلغ 8 میلیون دلار خریداری کرد و در سال 1995، آن را به باشگاهی ساحلی برای اعضایش تبدیل نمود و در سال 2005 ازدواج با ملانیا، همسر کنونی خود (سومین همسر) را در آنجا جشن گرفت.

دونالد ترامپ ویلای خودش را برای اقامت جیمز تیلور که با خانواده خود برای یک اجرای خیریه به همراه خانواده اش به فلوریدا رفتند، گذاشت. همسر این خواننده در مدت اقامتشان عکس هایی مختلفی از این ویلا را به اشتراک گذاشت .

عمارت آبلمارله در ترامپ وینری در شارلوتزویل ویرجینیا:

ترامپ این عمارت را در آوریل 2011 خریداری کرد که مساحتی حدود 23 هزار فوت مربع دارد و دارای 45 اتاق است، از واشنگتن دی سی تا این عمارت دو ساعت و نیم راه است.

پنت هاوس منهتن ترامپ:

این پنت هاوس در طبقه شصت و ششم برج منهتن قرار دارد و دارای کف پوش مرمر، گلدان، مجسمه و فنجان هایی طلا، اشیاء عتیقه و تابلوهای نقاشی گران قیمت است. ترامپ این ملک را در سال 1983 میلادی تکمیل کرده است. پنت هاوس مجلل او از کاخ ورسای الهام گرفته شده است.

ویلای ترامپ در جزیره کارائیب:

دونالد ترامپ یک ویلای بسیار بزرگ و مجلل شبیه به یک کاخ در جزیره کارائیب دارد. دونالد ترامپ این ویلا که «شاتو د پالمیه» نام دارد را در سال 2013 میلادی خریداری کرد. نمای داخلی این ویلا بسیار بزرگ و مجلل می باشد و جنس برخی از وسایل این ویلا از طلا است. این عمارت حدود 2 هزار متر مربع مساحت داشته و دارای دو منزل اصلی و منزل مهمان هست که مجموعا 11 اتاق خواب و سرویس بهداشتی کامل دارد.

عمارت ترامپ در ایالت ویرجینیا:

این عمارت، با مساحت حدود 26000 فوت مربع (2415 مترمربع) در دامنه های «رشته کوه آبی» قرار دارد و محل سکونت فعلی ترامپ است.

عمارت ترامپ در شهر «گرینویچ» واقع در ایالت جنوبی «کنتیکت»:

این عمارت مساحتی حدود 20000 فوت مربع (1858 متر مربع) دارد و در شبه جزیره خصوصی او واقع است. ترامپ سال 1982 این عمارت را خریداری کرد اما در سال 1991 این عمارت را به همسر اولش واگذار کرد.

عمارت سون اسپرینگز ترامپ، منطقه ی بدفورد، شهر نیویورک:

عمارت سون اسپرینگز مساحتی در حدود 4645 متر مربع دارد و دارای 60 اتاق است که 15 تای آن اتاق خواب هستند. در این عمارت یک سالن بولینگ و سه استخر دیدنی و زیبا وجود دارد.

خانه ی کودکی ترامپ، منطقه ی کوئینز، شهر نیویورک:

خانه ی کودکی ترامپ در حدود 232 متر مربع مساحت دارد و در سال 1940 توسط پدر ترامپ ساخته شد و اکنون آن را با هزینه ی 725 دلار برای هر شب اجاره می دهند.

داماک (damac) گروپ بهترین سایت املاک در دبی است. با داماک (damac) اطلاعات بیشتری راجع به عمارت های ترامپ کسب کنید.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک