اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
موزه اتحاد دبی

موزه اتحاد دبی

موزه اتحاد، میراثی از کشور امارات متحده عربی را در زمینه های مختلف، اجتماعی، فرهنگی، جمع آوری نظامی وعلمی نگهداری و در معرض نمایش قرار می دهد. این موزه اتحاد دبی در منطقه ساحلی این شهر در کنار خانه تاریخی‌ Union Hous قرار گرفته است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” موزه اتحاد دبی ” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 مساحت این موزه بیش از ۲۶ هزار متر مربع ساخته شده است. موزه امارات از ۸ گالری تشکیل شده است که هر گالری برای یک منظور مشخص به نمایش آثار قدیمی و باستانی می‌پردازد. همچون یک سالن تئاتر، سالن کنفرانس، دفتر اداری، منطقه آموزشی و غیره را مشاهده نمایید.

قسمت بیشتر این موزه بزرگ در زیر زمین قرار دارد، که شامل گالری های دائمی و موقت، سالن های نمایش، فضای رویداد و بخش بایگانی می باشد این موزه اتحاد بسیار زیبا و جذاب دارای چشم اندازی بسیار زیبا می باشد و درست در جایی قرار گرفته است که تصویر آن در استخر میدان جلوی آن بازتاب داده می‌شود. ظاهر این موزه که با منحنی های سهمی شکل امواج و نوشته ‏ای درست شده است، ستون های طلایی که نشان دهنده قلمی است که اسناد تاریخ امارات با آن امضا شده است. نمای تراورتن این موزه، بنا عمارت در آمیخته شده است و شکل یک تراز این فضا به وجود آمده است و صفحات برنزی شبکه‌ ای به این موزه ظاهری زیبا بخشیده است.

این موزه جالب و زیبا به شکل دایره وار دیده می شود که بازتاب نور اشکال متفاوت و نورپردازی وسیع فضای زیر زمینی باعث این موضوع شده است. که محل برگزاری جشن ها در این قسمت می باشد، سالن خانه مهمان دوباره بازسازی و ترمیم شده که محل حضور هفت عضو هیئت مذاکره اماراتی باشد.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بازدید از موزه اتحاد برای کسانی که به تاریخ کشور ها علاقه مند هستند، می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. این موزه اتحاد برگرفته از نامش “خانه اتحادیه” نامیده می شود.

 امکانات موزه:

 •  سالن نمایشگاه
 •  اتاق ملاقات
 •  مرکز آموزش
 •  رستوران
 •  کتابخانه

 باغ کتاب های شگفت انگیز

 •  باغ
 • کافه

 برای دسترسی به این موزه اتحاد می توانید در خیابان جمهوری دبی از طریق مترو و سپس با تاکسی به آن برسید. اگر بخواهید با مترو به این موزه بروید، تا از نزدیک ترین ایستگاه مترو، که “ایستگاه مرکز تجارت جهانی” می باشد، ۴ کیلومتر فاصله دارد و میتوانید خیلی سریع به این مکان برسید.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک ( Damacgroup.org ) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

شرایط جدید صدور ویزای توریستی دبی

نخستین خلبان زن اماراتی

دبی و رستوران های دبی

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *