اطلاعات تماس

موزه اتحاد دبی
2021 / 05 / 03

موزه اتحاد دبی

موزه اتحاد، میراثی از کشور امارات متحده عربی را در زمینه های مختلف، اجتماعی، فرهنگی، جمع آوری نظامی وعلمی نگهداری و در معرض نمایش قرار می دهد. این موزه اتحاد دبی در منطقه ساحلی این شهر در کنار خانه تاریخی‌ Union Hous قرار گرفته است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” موزه اتحاد دبی ” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 مساحت این موزه بیش از ۲۶ هزار متر مربع ساخته شده است. موزه امارات از ۸ گالری تشکیل شده است که هر گالری برای یک منظور مشخص به نمایش آثار قدیمی و باستانی می‌پردازد. همچون یک سالن تئاتر، سالن کنفرانس، دفتر اداری، منطقه آموزشی و غیره را مشاهده نمایید.

قسمت بیشتر این موزه بزرگ در زیر زمین قرار دارد، که شامل گالری های دائمی و موقت، سالن های نمایش، فضای رویداد و بخش بایگانی می باشد این موزه اتحاد بسیار زیبا و جذاب دارای چشم اندازی بسیار زیبا می باشد و درست در جایی قرار گرفته است که تصویر آن در استخر میدان جلوی آن بازتاب داده می‌شود.

ظاهر این موزه که با منحنی های سهمی شکل امواج و نوشته ‏ای درست شده است، ستون های طلایی که نشان دهنده قلمی است که اسناد تاریخ امارات با آن امضا شده است. نمای تراورتن این موزه، بنا امارات در آمیخته شده است و شکل یک تراز این فضا به وجود آمده است و صفحات برنزی شبکه‌ ای به این موزه ظاهری زیبا بخشیده است.

این موزه جالب و زیبا به شکل دایره وار دیده می شود که بازتاب نور اشکال متفاوت و نورپردازی وسیع فضای زیر زمینی باعث این موضوع شده است. که محل برگزاری جشن ها در این قسمت می باشد، سالن خانه مهمان دوباره بازسازی و ترمیم شده که محل حضور هفت عضو هیئت مذاکره اماراتی باشد.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بازدید از موزه اتحاد برای کسانی که به تاریخ کشور ها علاقه مند هستند، می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. این موزه اتحاد برگرفته از نامش “خانه اتحادیه” نامیده می شود.

 امکانات موزه:

  •  سالن نمایشگاه
  •  اتاق ملاقات
  •  مرکز آموزش
  •  رستوران
  •  کتابخانه

 باغ کتاب های شگفت انگیز

  •  باغ
  • کافه

 برای دسترسی به این موزه اتحاد می توانید در خیابان جمهوری دبی از طریق مترو و سپس با تاکسی به آن برسید. اگر بخواهید با مترو به این موزه بروید، تا از نزدیک ترین ایستگاه مترو، که “ایستگاه مرکز تجارت جهانی” می باشد، ۴ کیلومتر فاصله دارد و میتوانید خیلی سریع به این مکان برسید.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک ( Damacgroup.org ) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

شرایط جدید صدور ویزای توریستی دبی

نخستین خلبان زن اماراتی

دبی و رستوران های دبی