اطلاعات تماس

کانال آب دبی
2021 / 07 / 26

کانال آب دبی

دبی، شهر شگفتی ها و اولین ها، هرگز دریغ نمی کند که جهان و خودش را متحیر کند، از نظر آنچه ممکن است و چه غیر ممکن است. امارات با داشتن یک جزیره ساخته شده توسط بشر، بلندترین ساختمان جهان و آسمان خراش های دبی و یک هتل 7 ستاره، بارها و بارها به ما نشان داده است که همه چیز ممکن است و باز هم، آنها تخیل انسان را گسترش داده و کانال آب دبی را ایجاد کرده اند، یک آبراه به طول 3.2 کیلومتر از نهر در دبی قدیمی تا خلیج عربستان کشیده شده است!

مواردی که در سفر به دبی با آن ها آشنا می شوید و از آن ها عبور می کنید:

اسکی دبی

جنگل انبوه در دل صحرا در دبی

فراری جهان ابوظبی

عجیب ترین چیزها در دبی

کانال آب دبی یکی از محبوب ترین کانال های مصنوعی در خاور میانه است. این یکی از گران ترین و سازگارترین پروژه های دبی در نظر گرفته شده است. بله درست است، چراغ های مورد استفاده در کانال کاملاً خورشیدی هستند و جدا از اینکه فقط یک جاذبه است، کانال به عنوان یک سیستم حمل و نقل کاربردی عمل می کند و اتصال بسیار خوبی را در داخل شهر ایجاد می کند. می توان از طریق کانال با قایق تفریحی عبور کرد.

آبهای رنگارنگ کانال دبی مطمئناً زیبا هستند، در این شگفتی چیزهای زیادی بیش از آنچه که به چشم می خورد وجود دارد.

تمام آنچه درباره کانال آب دبی باید بدانید

کانال آب دبی منظره ای است برای تماشا، که به وضوح 3.2 کیلومتر امتداد دارد و از جاده اصلی دبی، جاده شیخ زاید عبور می کند. این کانال با عرض 80 تا 120 متر، از پارک صفا عبور کرده و در منطقه مسکونی جمیرا قرار می گیرد. از آنجا به خلیج عربستان می ریزد و در آنجا سفر خود را به پایان می رساند.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک ” Damacpersian.org ” به شما مطالبی درمورد کانال آب دبی ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

امکانات موجود در کانال دبی

5 پل کالسکه وجود دارد که 3 پل آن دو طرف کانال را به هم متصل می کند، که برای یک گردش راحت مناسب است. پل دوم روی کانال دارای شیب بتنی برای استفاده دوچرخه سواران است.

در اطراف کانال مسیرهای مخصوص پیاده روی، مسیرهای دویدن، مسیرهای دوچرخه سواری و مکان های نشسته برای بازدیدکنندگان استفاده شده و از آن لذت می برند.

این کانال دارای ایستگاه های شارژ هوشمند است که اطمینان حاصل می کند. هرگز شارژ باتری ندارید! هر کدام از پل های عابر پیاده از دو طرف دارای آسانسور هستند.

مناظر دیدنی نزدیک کانال آب دبی

عرض کانال در وسیع ترین قسمت 120 متر، عرض باریک آن 80 متر و عمق آن 6 متر است. موارد زیادی وجود دارد که بازدیدکنندگان را به منطقه کانال آب جذب می کند. چیزهای بیش از اندازه کافی برای جلب رضایت علاقه مندی ها، متخصصان غذا، زوج هایی که برای یک شب عاشقانه، خانواده ها و جوانان بیرون می آیند وجود دارد. تعداد زیادی از دونده ها و دوچرخه سواران را به طور منظم در نزدیکی پیاده روی مشاهده خواهید کرد. پیست دوچرخه سواری 12 کیلومتری، دور از ترافیک، مکانی بدون خطر و دعوت کننده را برای دوچرخه سواران فراهم می کند. آسمان خراش های سر به فلک کشیده شهر الحبتور در یک انتهای پارک صفا در حوالی پل جاده شیخ زاید قرار دارند.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک