اطلاعات تماس

تفریحات هیجان انگیز دبی
2021 / 07 / 11

تفریحات هیجان انگیز دبی

همانطور که در مقاله های اخیر بازگو کردیم، کشور امارات متحده عربی و شهر دبی از تفریحات و مراکز گردشگری بسیاری برخوردار هستند. این بار ما به شما تفریحات هیجان انگیز دبی را پیشنهاد می کنیم، چتر بازی در دبی انتخاب مفیدی است و تا مدت ها در ذهنتان باقی می‌ماند. داماک پرشین بزرگترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی در زمینه تفریحات پروازی دبی ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر باما همراه باشید.

 چتربازی در دبی

چتربازی در دبی سال هاست که زبانزد خاص و عام است و بسیاری از رکوردهای چتربازی در شهر دبی شکسته شده است. برای انجام این تفریح جذاب باید تمام ترس های خود را کنار بگذارید تا از این تفریح هیجان انگیز لذت کافی را ببرید.

وبهتر است بدانید محبوب ترین عکس و فیلم ها در اینستاگرام و دنیای عکاسی از شهر دبی گرفته شده است و شما با چتربازی در دبی به این باور، دست پیدا خواهید کرد.

 قوانین چتربازی در دبی :

  • سن قانونی حداقل ۱۸ سال
  • وزن قانونی برای خانم ها ۹۰ کیلو گرم
  • وزن قانونی برای آقایان ۱۰۰ کیلوگرم

فلای بورد دبی

یکی از محبوب ترین ورزش ها در بین تفریحات آبی دبی فلای بورد می باشد در سال‌های گذشته مقصد اصلی بهترین ورزش تفریحی آبی بوده است.

2 مورد از شرایط فلای بورد دبی:

سن حداقل ۱۶ سال

باید در حد متوسط و معمولی شنا بلد باشید.

 آیفلای دبی

پرواز رویایی، با تلاش انسان مورد بررسی و هیجان قرار می گیرد. اگر می‌خواهید یک تفریح بی نظیر و بدون مثال‌زدنی را تجربه کنید به آیفلای دبی سفر کنید. در این مکان شما طوری پرواز میکنید که میان زمین و آسمان معلق هستید در حالیکه این تفریح بسیار و کاملاً سالم است و لذت پرواز را به شما هدیه می دهد. و همه سن از کودک سه ساله تا فرد ۱۰۳ ساله می تونند تجربه کنند.

شنا با کوسه ها در آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب

این تفریح یکی از دیوانه وار و بی نظیر ترین و هیجان انگیزترین تفریحات دبی است همچنین اگر دل و جرات کافی را ندارید بهتر است به شنا با کوسه های ۱۰۰ دندان نروید. شما در این تفریح می توانید با دل و جرأت به عمق ۱۰ میلیون لیتر آکواریوم، شیرجه بزنید و با بزرگترین مجموعه کوسه ها آشنا شوید و هیجان کافی را کسب کنید. اگر غواصی هم بلد نیستید زیاد مهم نیست چون هر کسی می تواند شیرجه با کوسه ها را در آکواریوم دبی تجربه کند.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک