اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
تفریحات هیجان انگیز دبی
2021 / 07 / 11

تفریحات هیجان انگیز دبی

کشور امارات متحده عربی و شهر دبی همانطور که در مقاله های قبلی بازگو کردیم دارای تفریحات و مراکز گردشگری بسیاری هستند و تفریحات لاکچری مختلفی را دارند و حتماً تا الان در مورد تفریحات هیجان انگیز دبی زیبا کنار مراکز تفریحی و تماشایی اش برای جوانان یک تفریح همراه شور و هیجان بسیار مناسبی می باشد. داماک پرشین بزرگترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی در زمینه تفریحات پروازی دبی را ارائه می دهد برای دریافت اطلاعات بیشتر باداماک پرشین همراه باشید.

 چتربازی در دبی

یکی از برترین، هیجان انگیز ترین، بهترین تفریحات دبی، چتربازی است و بدون اغراق برای این که شما تجربیات هیجان انگیزی را کسب کنید بهتر است چترباز در دبی را انتخاب کنید که یک انتخاب مفید است و تا مدت ها در ذهنتان باقی می‌ماند دبی بهترین مکان برای تفریحات، چتربازی می باشد که سال هاست شهر دبی به این دلیل مشهور و خوش آوازه است. بسیاری از رکوردهای چتربازی در شهر دبی شکسته شده لازم است برای انجام این ورزش بسیار جذاب و هیجان انگیز تمام ترس های خود را کنار بگذاریم و با دل و جرأت روی لبه پرواز بایستید محبوب ترین عکس و فیلم ها در اینستاگرام و دنیای عکاسی در دبی گرفته شده است.

 قوانین چتربازی در دبی :

  • سن قانونی حداقل ۱۸ سال
  • وزن قانونی برای خانم ها ۹۰ کیلو گرم
  • وزن قانونی برای آقایان ۱۰۰ کیلوگرم
  • فلای بورد دبی
  • سن حداقل ۱۶ سال
  • باید در حد متوسط و معمولی شنا بلد باشید.

یکی از محبوب ترین ورزش ها در بین تفریحات آبی دبی فلای بورد می باشد در سال‌های گذشته مقصد اصلی بهترین ورزش تفریحی آبی بوده است.

 آیفلای دبی

پرواز رویایی، با تلاش انسان مورد بررسی و هیجان قرار می گیرد. اگر می‌خواهید یک تفریح بی نظیر و بدون مثال‌زدنی را تجربه کنید به آیفلای دبی سفر کنید. در این مکان شما طوری پرواز میکنید که میان زمین و آسمان معلق هستید در حالیکه این تفریح بسیار و کاملاً سالم است و لذت پرواز را به شما هدیه می دهد. به همه سن از کودک سه ساله تا فرد ۱۰۳ ساله می تونند تجربه کنند.

شنا با کوسه ها در آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب

این تفریح یکی از دیوانه وار و بی نظیر ترین و هیجان انگیزترین تفریحات دبی است همچنین اگر دل و جرات کافی را ندارید بهتر است به شنا با کوسه های ۱۰۰ دندان بروید و با دل و جرأت گمرک از دبی به عمق ۱۰ میلیون لیتر آکواریوم، می توانید شیرجه بزنید و عمر خود را با بزرگترین مجموعه کوسه ها آشنا شوید و هیجان کافی را کسب کنید اگر غواصی هم بلد نیستید زیاد مهم نیست چون هر کسی می تواند شیرجه با کوسه ها را در آکواریوم دبی تجربه کند.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.