اطلاعات تماس

رفاه و امنیت دبی
2021 / 08 / 26

رفاه و امنیت دبی

امنیت اجتماعی دبی سیستم تامین اجتماعی: دبی طرح مشارکت دولتی اجباری ندارد. برای اتباع دبی، ایالت مزایای رفاهی ضروری را بدون نیاز به اخذ کارفرمایان و کارکنان برای پرداخت این مزایا، ارائه می دهد. یک شهروند دبی به طور خودکار واجد شرایط مراقبت های پزشکی دولتی، بیماری و زایمان، مراقبت از کودکان، بازنشستگی، مزایای بیکاری و برخی از مزایای مسکن و از کار افتادگی می شود. کارگران خارجی که در دبی زندگی می کنند واجد شرایط مراقبت های پزشکی هستند.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی در مورد (رفاه و امنیت دبی) ارائه می دهد.

 نیروهای دفاعی امارات در سال 1976 ادغام شدند، اما نیروهای دبی و ابوظبی استقلال خود را حفظ کرده اند.  شورای عالی حق ارتقاء نیروهای مسلح را به قدرت دولت ملی تبدیل کرده است. در سال 2006 شورای عالی امنیت ملی که شامل رئیس جمهور، نخست وزیر و رئیس ستاد نیروهای مسلح بود، برای رسیدگی به نیازهای امنیتی امارات تشکیل شد.  تعداد سربازان لباس متحدالشکل برای کشوری به اندازه امارات و هزینه های نظامی سرانه کل کشور زیاد است.  اکثر پرسنل در ارتش هستند، اما امارات دارای نیروی دریایی و هوایی کمی هستند و تعداد زیادی از مهاجران در ارتش خدمت می کنند.

 بهداشت و رفاه

 خدمات بیمارستانی برای اتباع رایگان است و خدمات پزشکی در دبی و ابوظبی متمرکز است که دارای بیمارستان های متعدد، کلینیک های رفاه کودکان و سایر امکانات بهداشتی است. در اواخر دهه 1990 امارات خصوصی سازی مراقبت های بهداشتی را آغاز کردند که منجر به افزایش چشمگیر تعداد بیمارستان ها و پزشکان شد. دولت به بیمه سلامت شهروندان خود یارانه می دهد و بنابراین هزینه های عمومی برای مراقبت های بهداشتی نیز در کنار افزایش خصوصی سازی افزایش یافته است.

 مسکن

 بخش قابل توجهی از هزینه های دولت، در دو سطح فدرال و محلی، به ساخت و تأمین مالی مسکن و توسعه زیرساخت های مدنی مانند برق، آب و حذف زباله اختصاص دارد. دولت فدراسیون مسکن را از طریق وام های مستقیم کم بهره ، یارانه واحدهای اجاره ای و اعطای مسکن به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار می دهد و هزاران اماراتی از این برنامه ها استفاده کرده اند.

برای بازدید و دسترسی به شبکه های مجازی ما به لینک های زیر مراجعه نمایید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

همچنین شرکت داماک در دبی که بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان است به افرادی که از سراسر دنیا از این شرکت ملکی را خریداری می کنند اقامت دبی را هم دریافت میکنند و شامل مزایای زیادی هم می باشد.

 سیستم رفاهی، که بیش از چهار دهه پیش تحت فرماندهی شیخ زاید بن سلطان آل نهیان ابوظبی ساخته شد، به ایجاد وفاداری سیاسی دیرینه کمک کرد.

 نزدیک به 90 درصد از اماراتی هایی که کار می کنند در استخدام دولت هستند، که امنیت شغلی طولانی مدت را به همراه درآمد بسیار بیشتر از کارگران سایر کشورها تأمین می کند.

دبی ، امارات متحده عربی

امارات متحده عربی اعلام کرد که تابعیت اماراتی اکنون به طور رسمی برای خارجی ها قابل دسترسی است، در درجه اول برای کشور خلیج فارس.

این حرکت یک تغییر مهم در جهت کشوری است که اقتصاد آن به شدت متکی به مهاجران خارجی است، زیرا اقامت آنها به طور معمول به ویزای اشتغال آنها وابسته است.

بر اساس گزارش، گذرنامه امارات متحده عربی، که یکی از بهترین ها در جهان برای تحرک است، برای انتخاب خارجیان و متخصصان از جمله “سرمایه گذاران، پزشکان، متخصصان، مخترعان، دانشمندان، استعدادها، روشنفکران، هنرمندان و خانواده های آنها” ارائه می شود.

با توجه به یک گزارشی از خبرگزاری دولت امارات: “امارات متحده عربی اصلاحاتی را تصویب کرده است … به سرمایه گذاران، متخصصان ، استعدادهای خاص و خانواده های آنها اجازه می دهد تا تحت شرایط خاصی تابعیت و گذرنامه اماراتی را دریافت کنند.”

“این گام با هدف قدردانی از استعدادها و شایستگی های موجود در امارات متحده عربی و جذب ذهن های روشن تر به جامعه اماراتی به نحوی که به توسعه و شکوفایی کشور کمک کند ، انجام می شود.”

داماک بزرگ ترین، برند ترین شرکت ساختمانی سازه در جهان است.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک