اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
برترین بیمارستان های دبی
2021 / 05 / 16

برترین بیمارستان های دبی

شهر دبی در کشور امارات متحده عربی دارای طیف گسترده ای از بهترین بیمارستان ها می باشد. نگران چیزی نباشید به دلیل اینکه گروه های مختلفی از کادر درمانی در دبی وجود دارد که به بهترین شکل ممکن می توانند به شما کمک کنند. اگر به لیست بیمارستان های دبی نگاهی بیندازید، در مواقع نیاز می توانید مستقیما به سمت آنها بروید. برترین بیمارستان های دبی با ارائه خدمات عالی پزشکی و آسایش در محیطی امن و مطمعن، بهترین زنجیره های بیمارستان در دبی هستند.

داماک پرشین Damacpersian.org شمارا به دریافت مطالبی درمورد ” برترن بیمارستان های دبی ” دعوت می کند، برای دریافت اطلاعات بیش تر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بیمارستان امارات(EMIRATES HOSPITAL)

شرکت بهداشت و درمان امارات، شرکت تابعه بیمارستان (EMIRATES HOSPITAL) امارات، در سراسر امارات متحده عربی، پیشگام خدمات پزشکی، آرایشی و توانبخشی می باشد. بیمارستان امارات با راه حل های بالینی شخصی که در اختیار مردم قرار می دهد باعث بهبود و پیشرفت چشمگیری در اکوسیستم مراقب های بهداشتی دبی  قرار گرفته است. همچنین این سرویس طیف بزرگ و پیشرفته ای از خدمات فوق پیشرفته فناوری را ارائه می دهد.

بیمارستان مدیکلینک (MEDICLINIC)

یکی از بزرگ ترین بیمارستان های خصوصی در دبی و امارات، بیمارستان مدیکلینک (MEDICLINIC) قرار دارد که دارای 22 کلینیک 7 بیمارستان و 35 مرکز پزشکی در دبی، ابوظبی و العین می باشد. این بیمارستان پیشرفته ترین راه حل های مراقبت های بهداشتی  به بیماران ارائه می دهد، که شامل ارزش های اصل سادگی، چابکی و دسترسی است. برای کسانی که در مناطق (Al Qusais, Al Sufouh and Mirdif,) زندگی می گنند پزشکی مناسب و خدمات پزشکی بسیاری برای زنان و کودکان پزشک خانواده و پوست ارائه می دهد.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بیمارستان مِیدکر(MedCare)

یکی از زنجیره های مهم دبی، بیمارستان مِیدکر(MedCare) می باشد و نیاز های پزشکی بیماران را برآورده می کند. این بیمارستان بهترین کادر درمانی برای بیماری های مختلف چه تب معمولی باشد، چه بیماری مزمن تمام  این  موارد را به نحو احسنت درمان می کند. راه حل های بی نظیری، در بیمارستان مِیدکر(MedCare)  وجود دارد. به عنوان مثال در زمینه های قلب، اورولوژی، و E.N.T  و با کمک پزشکان و پرسنل و پرستاران با تجربه و فعال و متعهد در این بیمارستان وجود دارد. بهترین و قابل توجه ترین شعبه ها در آل صفا و اتوبان شیخ زاید (Sheikh Zayed Road) قرار گرفته است. همچنین در دبی چندین کلینیک  مشهور در همسایگی پروژه های مسکونی محبوب اداره می کند.

بیمارستان های آستر در دبی(ASTER HOSPITALS IN DUBAI)

از سال 1987 در دبی بیمارستان آستر فعالیت می کند، که یکی از مشهور ترین و پیش رو ترین شرکت های بزرگ در امارات است. این بیمارستان به یک شهر پزشکی مدرن در دبی تبدیل شده است که مجموعه ای از مراقبت های بهداشتی همچون بیمارستان ها، کلینیک ها، داروخانه ها به یک شهر پزشکی مدرن تبدیل شده است.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

روستای گردشگری هریتیج

بزرگترین مزرعه عمودی جهان در دبی