اطلاعات تماس

پرواز ویژه امارات با خدمات واکسینه شده
2021 / 04 / 22

پرواز ویژه امارات با خدمات واکسینه شده

امارات متحده عربی طی یک شرکت هواپیمایی، آماده یک پرواز ویژه است که تمام مسافران و خدمه آن کاملا واکسینه شده است.

داماک پرشین ( Damacpersian.org ) به شما اطلاعاتی در این زمینه ارائه می دهد.

پرواز ویژه ( EK2021 ) به وقت محلی از فرودگاه بین المللی دبی ( DXB ) انجام می شود به این منظور که در مناطق مختلف امارات متحده عربی گشت و گذار کند. پرواز در ساعت 14:30 به وقت محلی به دبی باز خواهد گشت. در این پرواز مسافران این فرصت را خواهند داشت که جدید ترین هواپیمای A380 امارات را تجربه کنند; که در آن صندلی های کاملا جدید PREMIUM ECONOMY و فضای داخلی کابین که کامل بازسای شده در تمام کلاس های کابین است.

این پرواز به دلیل منحصر به فرد بودن، نه تنها موفقیت برنامه واکسیناسیون امارات متحده عربی را جشن میگیرد; بلکه پیشرفت این شرکت هواپیمایی را در واکسینسیون کارکنان خود از جمله خلبان و خدمه کابین را نشان می دهد.

کاهش شمار مبتلایان، ضربه سنگین به اقتصاد

در سال گذشته امارات به دلیل همین محدویت ها کاملا فلج شده بود. هتل ها و رستوران ها به مدت سه ماه و مدارس  به مدت شش ماه به طور کل تعطیل بودند. و حدود سه هفته هیچکس اجازه نداشت بدون اجازه پلیس از خانه خارج شوند. در دبی از هر ده تا شغل یک مورد آن به گردشگری وابسته است.

افزایش واکسیناسیون به موازات جذب گردشگران دبی

از جمله اقداماتی که دبی برای گشودن در های خود به روی گردشگران، تلاش بسیار می کند، در این راستا صورت می گیرد که افزایش چشمگیر آزمایش کرونا و واکسیناسیون و همچنین برداشتن محدودیت ها برای هتل ها و رستوران ها است.

دولت  امارات حتی برای مسافران قرنطینه را هم برداشته است. برای مجوز ورود گردشگران به دبی تنها برگه آزمایش منفی است که مسافر در کشور خود این آزمایش را داده است.

به گفته گزارشگر شبکه یک رادیو تلویزیون آلمان ” دانیل هشلر ” در روز یکشبه 24 اسفند ( 14 مارس ) طی گزارشی که منتشر شد، از برنامه دبی برای گشوده شدن در های خود به روی گردشگران پداخته است.

به گفته هشلر، دبی با شیوه‌های گوناگون، از جمله « حداکثر آزادی و حداقل محدودیت‌ها » به جذب و پذیرا گردشگران، می‌پردازد. او معتقد است که جذب گردشگران و واکسیناسیون آنها نتیجه محدودیت های شدیدی می باشد که در امارات متحده عربی در سال گذشته اعمال شد و برای مدتی اقتصاد این کشور را برای مدتی خواباند. امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

دیگر مطالب:

قرنطینه شدن دبی به دلیل شیوع ویروس کرونا

اقدامات پیشگیرانه امارات دربرابر کرونا در ماه مبارک رمضان

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک