اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
ابوظبی توریست ها را بصورت رایگان واکسینه می کند (کرونا)
2021 / 08 / 07

ابوظبی توریست ها را بصورت رایگان واکسینه می کند (کرونا)

مسئولان شهر ابوظبی پایتخت امارات به صورت رایگان توریست ها را در بدو ورود واکسینه می کنند. کشور امارات تا کنون به جمعیت 9 میلیون نفری 14.6 میلیون دز واکسن کرونارا به کشور خود اضافه کرده است. یکی از سریع ترین واکسیناسیون کردن ضد کرونا برای مردم خود کشور امارات می باشد البته امارات طرحی ویژه برای واکسینه کردن گردشگران را افتتاح کرده است. این کشور از ماه مارس اعلام کرد تمام افراد بالای 16 سال واجد شرایط دریافت واکسن کرونا می باشند. همانطور که کشور امارات در همه زمینه های هنری گردشگری ساختمانی که یکی از بزرگ ترین شرکت های سازه در این کشور شرکت داماک گروپ می باشد و همچنین در زمینه های امنیت و رفاه و… اول می باشد و افتتاح  بهترین طرح ها و همین طرح واکسینه کردن گردشگران امارات می باشد که هنگام ورود به این کشور آغاز می شود.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی درمورد ” واکسیناسیون رایگان برای توریست ها در بدو ورود ” ارائه می دهد برای اطلاع از واکسیناسیون و مراحل انجام این کار و طریقه آن تا انتها مقاله همراه ما باشید.

برای بازدید و دسترسی به شبکه های مجازی ما به لینک های زیر مراجعه نمایید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

 بهداشت ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی، گفته بود که بازدیدکنندگانی که ویزا از ابوظبی صادر کرده اند و دارندگان گذرنامه واجد شرایط دریافت ویزای توریستی در هنگام ورود می توانند واکسن های رایگان رزرو کنند و برنامه آن عملکرد “بازدید کننده” را نشان داده است.

از چه طریقی برای واکسینه شدن ثبت نام کنیم؟

با نصب سامانه اینترنتی یا اپلیکیشن SEHA با ارسال    UIDویزایتان در اصل همون کدی که در پاسپورت شما هست را به همراه یک شماره تماس اماراتی اطلاعات مورد نظر  را ارسال کنید تا اطلاعات شما در اپلیکیشن ذخیره بشود و ثبت نام شما برای دریافت واکسیناسیون کردن رایگان در ابوظبی آغاز شود. واکسن ها فقط به شهروندان و دارندگان ویزای اقامت معتبر دبی داده می شود. دفتر رسانه ای ابوظبی در 11 ژوئن گفت که دارندگان ویزای اقامت منقضی یا ویزای ورود نیز واجد شرایط واکسیناسیون رایگان هستند. واکسینه کردن رایگان در ابوظبی طرحی عالی و کارآمدترین طرح های تزریق واکسن کرونا می باشد.  

برای زندگی و اقامت در این کشور اگر خواستید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان آسان تر بشود. ما به شما شرکت داماک   ( damacgroup.org )که بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است را معرفی می کنیم،  با کمک این شرکت می توانید صاحب خانه لوکس و لاکچری در بهترین مکان شهر دبی شوید و لذت واقعی را تجربه کنید.

داماک بزرگ ترین، برند ترین شرکت ساختمانی سازه در جهان است.