اطلاعات تماس

آپارتمان فول فرنیش چیست؟
2021 / 06 / 26

آپارتمان فول فرنیش چیست؟

عبارت فول فرنیش حتما به گوشتان خورده است به عنوان مثال، آپارتمان فول فرنیش، اجاره یا خرید آن طوری می باشد که به صورت کلی، خانه و اتاق خواب را هم تحت پوشش خود قرار می دهد. فول فرنیش بودن یک ویلا یا آپارتمان به معنای این است که تمام بخش های آپارتمان، حال پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب یا سرویس بهداشتی و… نیز با لوازم مهم و کاربردی و در عین حال لاکچری و راحت می باشد. وقتی می گویند این خانه فول فرنیش است به این معنی است که دیگر برای پر کردن و چیدمان یه قسمت از خانه نمی رویم و چیدمان کل متراژ ویلا یا آپارتمان تکمیل می باشد. فول فرنیش در ذهن جوری گنجانده می شود که تکمیل و فول امکانات است.

متخصصان دکوراسیون های داخلی و چیدمان یا خانه و ویلا با مبلمان مورد نظر را بر عهده می گیرد؛ در اصطلاح به این اشخاص فرنیشر می گویند.

در بسیاری از دفاتر مشاوران املاک ویلا و خانه های فول فرنیش با استقبال چشمگیری روبه رو می شوند. فول فرنیش بودن یک خانه راحت و با آسایش کامل به شما در پروسه جا به جایی تضمین می کند.

ویژگی های آپارتمان فول فرنیش

بعد از اینکه متوجه شدید معنای فول فرنیش چیست نوبت آن رسیده که از ویژگی های آن اطلاعات کسب کنید. اگر می خواهید آپارتمان فول فرنیش را اجاره کنید یا بخرید، کافیست فقط لباس های شخصی و چمدان لباس را به خانه جدید ببرید، به دلیل اینکه لازم و ضروری نیست که در منزل جدیدتان کالا هایی همچون، لوازم سرمایشی و گرمایشی، یخچال، مبلمان، فرش و پرده و همچنین تجهیزات دیگر را با خود ببرید چون همه چیز در منزلتان تکمیل است. این روند با اولویت کالاهای اساسی مانند فرش، مبلمان و… انجام می شود.

همانطور که برایتان شرح دادیم، آشپز خانه فول فرنیش با امکانات کامل با بهترین کالاها و با بهترین و معروف ترین برند ها تکمیل شده است. اما متخصصان طراحی داخلی از جزئیات جذاب و کاربردی خانه غافل نشده اند به عنوان مثال، در یک آشپزخانه فول فرنیش علاوه بر یخچال، ماشین لباسشویی، مایکروویو و تجهیزات کوچک تر، در عین حال کارآمد و پر استفاده مثل پارچ، لیوان، ظروف های مختلف قرار داده شده است.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک

مطالب مرتبط:

اقامت دائم امارات از طریق خرید ویلا و آپارتمان داماک

خرید آپارتمان در دبی

پارتمان های فول فرنیش

ویلای فول فرنیش در دبی

آپارتمان فول فرنیش

فول فرنیش چیست؟

فول فرنیش در دبی