اطلاعات تماس

ویلای فول فرنیش در دبی
2021 / 11 / 03

ویلای فول فرنیش در دبی

خرید ویلای لوکس فول فرنیش در دبی، از گزینه های مقرون به صرفه و هوشمند برای سرمایه گذاری در دبی و همچنین تجربه یک زندگی لوکس در این شهر است.

با خرید ویلاهای فول فرنیش دبی، دیگر نیازی به ست کردن وسایل مختلف با هم  نیست زیرا در این ویلاها همه وسایل ودکوراسیون متناسب و مناسب کنار هم چیده شده اند. در ویلاهای فول فرنیش دبی، طراحی و چیدمان منحصر بفرد در کنار استفاده از بهترین برند های روز دنیا باعث شده تا بهترین فضا برای ساکنین فراهم شود.

ویلا های لوکس دبی به‌صورت فول فرنیش یا نیمه فرنیش هستند و این امر باعث شده تا اختلاف قیمت آنچنانی در خرید ویلاهای لوکس فول فرنیش دبی حس نشود.

محدودیت های جدید امارات

بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی، ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد. این کشور‌ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران ، افغانستان ، لیبی ، یمن ، الجزیره ، کنیا ، عراق ، پاکستان ، ترکیه ، سومالی ، تونس ، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می‌توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند و این امر با شرکت داماک، بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان، که در زمینه سرمایه گذاری فعالیت می کنند، امکان پذیر می باشد.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، باما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک