اطلاعات تماس

دریافت ویزای اقامت دبی برای اعضای خانواده
2021 / 04 / 13

دریافت ویزای اقامت دبی برای اعضای خانواده

با توجه به شرایط در ادامه ذکر خواهد شد، سفر به دبی و دریافت اقامت اعضای خانواده امکان پذیر است. موضوعی که طرفداران و علاقه مندان بسیاری دارد دریافت ویزا و اخذ اقامت اعضای خانواده می باشد. متقاضیان دریافت اقامت دبی و شهروندان خارجی مشتاقند بدانند، آیا برای اعضای خانواده مانند: پدر، مادر، همسر و حتی بچه ها می توانند ویزای اقامت دبی را دریافت کنند؟

داماک پرشین damacpersian.org موضوع دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده را مطرح کرده و مطالبی در رابطه با لازم بودن مدارک برای اعضای خانواده را ذکر می کند.

شهروندان خارجی به هر دلیلی که مهاجرت کرده اند، مشتاقند در این کشور کنار خانواده خود زندگی و فعالیت کاری انجام دهند. با توجه به شرایطی که وجود دارد، متقاضیان باید این شرایط را دارا باشند تا بتوانند خانواده خود را به دبی بیاورند. دبی اداره اقامت دارد که، امور مهاجرت و صدور ویزا را مدیریت می کنند. جمعیت دبی، از تعداد زیادی شهروندان خارجی مقیم امارات که در این شهر زندگی و کار می کنند تشکیل شده است.

صدور ویزای دبی وابسته به ملیت مهاجران دارد، کشور های عضو حوزه خلیج فارس GCC  (Gulf Cooperation Council  ) برای سفر به دبی نیاز به دریافت ویزا ندارند. اعضای خانواده متقاضی، تحت شرایطی که وجود دارد می توانند به دبی مهاجرت کنند. یکی  از این شرایط ها میزان حقوق می باشد، حقوق باید 3 یا 4 هزار درهم امارات می باشد. بجز میزان حقوق مبلغ های اضافی دیگری برای هزینه های محل اقامت در دبی، نیاز است.

متقاضی اگر بخواهد والدین خود را به دبی بیاورد، کارفرما باید حمایت کننده او شود و در همین حال حداقل حقوق درهم امارات را داشته باشد. میزان حقوق ارتباط مهمی با اقامت اعضای خانواده متقاضی دارد.

برای آوردن اعضای خانواده نزد خود در دبی، متقاضی در ابتدا باید ویزای ورودی به طرف خانواده اش درخواست بدهد. این پروسه 30 روز قبل از ورود آنها به دبی شروع می شود. ارائه مدارک و اسناد لازم یکی از از مرحله های این پروسه است.

مدارک لازم اقامت اعضای خانواده

هنگامی که متقاضی برای خانواده خود بخواهد اقامت بگیرد باید گواهینامه ازدواج، فیش حقوقی و گزارش کار خود و همچنین اطلاعاتی درباره مدارک شناسایی اعضای خانواده ارائه دهد.

دولت امارات اقدامات تشویق کننده ای برای اخذ اقامت انجام می دهد، شرایط برای دریافت اقامت دبی خیلی سخت نیست به همین دلیل تعداد مهاجرانی که به انجا مهاجرت می کنند افزایش داشته است، فیش حقوقی و مقدار مالیات پرداختی را نشان می دهد و به عنوان یک مدرک معتبر در پروسه درخواست دریافت اقامت برای اعضای خانواده کاربرد دارد.

مدارک دیگر برای اقامت اعضای خانواده در دبی این است که خارجیان باید، مدارکی مانند: کپی پاسپورت معتبر، گواهی تولد، گواهی رانندگی و در صورت متاهل بودن گواهی ازدواج را باید ارائه دهند و بعد از تایید صلاحیت باید کپی تاییدیه هارا داشته باشد ممکن است مسئولان بخش، اقامت اعضای خانواده گواهی کار در شرکت قبلی را از کارفرما پیشین درخواست کنند. همچنین متقاضی باید تست پزشکی را قبل از اقدامات استخدام ارائه دهد.

مطالب مشابه :

اجاره ملک با داماک در دبی

اخذ اقامت دبی و امارات با شرکت داماک