اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
برج طلایی قاب عکس دبی

برج طلایی قاب عکس دبی

دبی همواره سعی دارد دراثر ها و جاذبه های گردشگری بسیار در زمینه طراحی و معماری ساختمان هایش، در جهان رتبه اول باشد، همانطور که می دانید این شهر به عنوان جذاب ترین و مدرن ترین شهر های جهان می باشد. داماک پرشین (damacpersian.org) در این مقاله قصد دارد شمارا با موضوع ” برج طلایی قاب عکس دبی ” آشنا کند و ممنون از شما که تا انتهای این مقاله با ما همراه هستید.

از ساختمان های معروف این شهر، برج طلایی قاب عکس دبی می باشد که به طور قطع یکی از جاذبه های معماری فوق العاده این شهر نیز می باشد. این برج طلایی قاب عکس دبی توسط دبی، به عنوان یکی از سوپرایز های خود معرفی کرد. مقصد ایرانیان و اکثر گردشگران، همین شهر جذاب توریستی می باشد که رکورد ساخت و ساز ابر سازه های دنیا را شکسته است. شهر دبی در زمینه معماری متفاوت و متنوع بناهایش قطعا یکی از پیشرویان جهانی است. بازدید ازاین برج طلایی قاب عکس چشم اکثر بینندگان را به خود خیره می سازد و همه را شگفت زده می کند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

این برج زیبا، روکشی طلایی رنگ از جنس استیل که نمادی از طلا بودنش دارد، به بزرگ ترین قاب عکس دنیا معروف شده است و گردشگرانی وجود دارند که برای بازدید از این قاب عکس بزرگ به دبی سفر می کنند. معماری خاص این برج، هربیننده ای را به خود جذب می کند. این قاب عکس طلایی در افق شهر دبی، به طول 150 متر  و عرض 93 متر قرار دارد. در شمال و جنوب این شهر این برج، حکم یک رصد خانه است و به بازدید کنندگان، نمایی بسیار جذاب را از دبی قدیم و دبی جدید را هدیه می دهد.

رونمایی از این برج قاب عکس طلایی در روز 1 ژانویه اتفاق افتاد و برای افتتاح این برج بازدید کنندگان به این شهر سرازیر شدند. حکم پایه های این برج را، پلی با 93 متر به هم متصل شده است و بازدید کنندگان می توانند از آن پل به دو طرف راه پیدا کنند. اصلا نباید دید 360 درجه این برج را از دست بدهید که واقعا بازدید از آن، شمال را شگفت زده می کند.

موزه ای زیبا در قسمت طبقه همکف این برج قرار دارد که به شما از دبی قدیم که دهکده ماهی گیری بود به شهر مدرن که ابرسازه های جهان را می سازد تبدیل شده است و واقعا جالب وفوق العاده است و به زودی این برج درکنار برج العرب و برج خلیفه معرفی می شود.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) را معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

موزه دریایی شارجه امارات

موزه اتحاد دبی

موزه توهمات دبی

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *