اطلاعات تماس

برج طلایی قاب عکس دبی
2021 / 05 / 10

برج طلایی قاب عکس دبی

دبی همواره سعی دارد دراثر ها و جاذبه های گردشگری بسیار در زمینه طراحی و معماری ساختمان هایش، در جهان رتبه اول باشد، همانطور که می دانید این شهر به عنوان جذاب ترین و مدرن ترین شهر های جهان می باشد. داماک پرشین (damacpersian.org) در این مقاله قصد دارد شمارا با موضوع ” برج طلایی قاب عکس دبی ” آشنا کند و ممنون از شما که تا انتهای این مقاله با ما همراه هستید.

از ساختمان های معروف این شهر، برج طلایی قاب عکس دبی می باشد که به طور قطع یکی از جاذبه های معماری فوق العاده این شهر نیز می باشد. این برج طلایی قاب عکس دبی توسط دبی، به عنوان یکی از سوپرایز های خود معرفی کرد. مقصد ایرانیان و اکثر گردشگران، همین شهر جذاب توریستی می باشد که رکورد ساخت و ساز ابر سازه های دنیا را شکسته است. شهر دبی در زمینه معماری متفاوت و متنوع بناهایش قطعا یکی از پیشرویان جهانی است. بازدید ازاین برج طلایی قاب عکس چشم اکثر بینندگان را به خود خیره می سازد و همه را شگفت زده می کند.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

این برج زیبا، روکشی طلایی رنگ از جنس استیل که نمادی از طلا بودنش دارد، به بزرگ ترین قاب عکس دنیا معروف شده است و گردشگرانی وجود دارند که برای بازدید از این قاب عکس بزرگ به دبی سفر می کنند. معماری خاص این برج، هربیننده ای را به خود جذب می کند. این قاب عکس طلایی در افق شهر دبی، به طول 150 متر  و عرض 93 متر قرار دارد. در شمال و جنوب این شهر این برج، حکم یک رصد خانه است و به بازدید کنندگان، نمایی بسیار جذاب را از دبی قدیم و دبی جدید را هدیه می دهد.

رونمایی از این برج قاب عکس طلایی در روز 1 ژانویه اتفاق افتاد و برای افتتاح این برج بازدید کنندگان به این شهر سرازیر شدند. حکم پایه های این برج را، پلی با 93 متر به هم متصل شده است و بازدید کنندگان می توانند از آن پل به دو طرف راه پیدا کنند. اصلا نباید دیدگاه 360 درجه این برج را از دست بدهید که واقعا بازدید از آن، شما را شگفت زده می کند.

موزه ای زیبا در قسمت طبقه همکف این برج قرار دارد که به شما از دبی قدیم که دهکده ماهی گیری بود به شهر مدرن که ابرسازه های جهان را می سازد تبدیل شده است و واقعا جالب وفوق العاده است و به زودی این برج درکنار برج العرب و برج خلیفه معرفی می شود.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) را معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

موزه دریایی شارجه امارات

موزه اتحاد دبی

موزه توهمات دبی