اطلاعات تماس

فرار ثروتمندان هندی با جت شخصی به دبی از چنگ کرونا
2021 / 04 / 28

فرار ثروتمندان هندی با جت شخصی به دبی از چنگ کرونا

شماره دچار شدگان به کرونا همزمان با ادامه ثبت رکورد بی سابقه ای جهانی و گسترش ویروس کرونا، باعث شد رسانه ها از فرار سرمایه داران هندی با هواپیماهای شخصی خبر بدهند.

ثروتمندان هند به دلیل همه گیری کرونا در کشورشان و موج چهارم آن برای فرار بهایی می پردازند. طی تحقیقات گذشته، ثروتمندان کشورهند، هزار دلار پرداخت کردند تا در آخرین دقایق قبل از برقراری قانون های منع سفر با جلوه های خصوصی از کشور بگریزند. امارات متحده عربی یکی از محبوب ترین مقصد های آنها می باشد که تا فاصله کوتاهی با این کشور دارد و پرواز روزانه میان این دو کشور انجام می‌گیرد و بعد امارات اعلام کرد که تا ۱۰ روز ورود مسافران از هند را ممنوع خواهد کرد.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” فرار ثروتمندان هندی با جت شخصی به دبی از چنگ کرونا ” دعوت می کند. برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

به گفته خبرگزاری فرانسه یک شرکت اجاره دربست هواپیما چارتر: هجوم به جت های شخصی جنون آمیز است. او در ادامه گفت: « روزانه ۱۲ پرواز به دبی داشتیم که همه آنها از قبل ذخیره شده اند » یکی از شرکت های هواپیمایی هند که جهت کرایه جت شخصی می باشد گفت: در چند روز گذشته صدها مراجعه کننده داشته است و در ادامه بیان کرد برای پاسخگویی به تقاضا ها درخواست هواپیماهای بیشتری از خارج کرده‌ایم کرایه هواپیمای ۱۳ نفره برای پرواز میان بمبئی و دبی دارد. بسیاری دور هم دارن جمع می‌شوند تا جت های ما را کرایه کنند و جاها را بین خودشان تقسیم کنند بعضی ها می خواهند به تایلند بروند ولی بیشتر مسافران راهی دبی هستند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

در چهارمین روز پیاپی هند شاهد بالاترین شمار ابتلا به ویروس کرونا بودیم که نخست وزیر هند، نارندرا مودی در پیامی اینطور بیان کرد: بعد از مقابله با موج اول همه گیری کرونا روحیه بالایی داریم اما این طوفان کشور را در هم شکسته است است که این طوفان بیش از ۳۰۰۰۰ مورد اطلاعی جدید برای چهارمین روز پیاپی بود که از زمان آغاز همه گیری کرونا بالاترین آمار در جهان است.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک ( Damacgroup.org ) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

قرنطینه شدن دبی به دلیل شیوع ویروس کرونا

علائمی که نشان می دهد کرونا دارید بدون اینکه بدانید