اطلاعات تماس

نحوه تجارت در دبی
2021 / 07 / 31

نحوه تجارت در دبی

برای اینکه نحوه تجارت و صادرات به کشور امارات را انجام دهید باید قبلش یه شناخت کاملی در این زمینه داشه باشید.

همانطور که گفتیم همیشه اولین ها در شهر دبی افتتاح می شود و همه را حیرت زده می کند یکی از ویژگی های شهر دبی، نحوه تجارت آن می باشد. داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی در زمینه ” نحوه تجارت در دبی ” ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای با ما همراه باشید.

صادرات  به کشور امارات در حیطه برخی محصولات مانند میوه، محصولات کشاورزی و خشکبار در امارات و شهر دبی سود خوبی را برای شما به همراه دارد؛ البته باید گام های صادراتی به درستی برداشته شود.

دبی به دلیل فرصت های شغلی هیجان انگیز، ایمنی و شرایط ایده آل زندگی، یک مرکز جهانی است که از سراسر جهان به آنجا می آیند. این شهر با زیرساخت های عالی، مهمان نوازی با کیفیت و جاذبه های زیاد، محیطی مطلوب را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. در کنار فرصت های سرمایه گذاری در املاک و کالا، بازار سهام امیدوار کننده ای نیز در دبی وجود دارد.

در اینجا، مروری بر بازار اوراق بهادار و نحوه معاملات سهام در دبی خواهید یافت.

معاملات سهام توسط بازار مالی دبی اداره می شود، یک صرافی منطبق با شریعت که توسط اداره اوراق بهادار و کالاهای امارات متحده عربی (SCA) اداره و تنظیم می شود. این پلت فرم تجاری کارآمد را ارائه می دهد که اطلاعات و منابع لازم برای تصمیم گیری های مناسب در زمینه سرمایه گذاری را به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

بازار مالی دبی برای اولین بار در سال 2010 به سرمایه گذاران امکان دسترسی به طیف وسیع تری از اوراق بهادار و گزینه های سرمایه گذاری را داد. همچنین به آنها این امکان را داد که به اوراق بهادار فهرست شده DFM و Nasdaq Dubai با یک شماره سرمایه گذار یا NIN دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر، DFM به شما این امکان را می دهد که امنیت، اوراق قرضه و تجارت صکوک در دبی را انجام دهید. (صکوک یک گواهینامه مالی اسلامی است که بر اساس مفهوم سهام عمل می کند اما با قوانین شرع مطابقت دارد.) برای اینکه بتوانید معاملات خود را در بورس اوراق بهادار دبی انجام دهید.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک