اطلاعات تماس

اقدام بشردوستانه موسسه خلیفه بن زاید آل نهیان
2021 / 05 / 01

اقدام بشردوستانه موسسه خلیفه بن زاید آل نهیان

مؤسسه خلیفه بن زاید آل نهیان کار بشر دوستانه خود را در ابوظبی، 29 ژانویه سال، 2019 آغاز کرد و با حمایت بیش از 90 کشور در سراسر جهان افزایش داده و در بیانیه ای به احمد جمعه الزابی، آژانس خبری اماراتی، وام و وزیر شورای عالی فدرال در وزارت امور ریاست و معاونت اعلام کرد، رئیس جمهور عالیجناب شیخ خلیفه بن زاید ال نهیان به میراث مرحوم شیخ زاید بن سلطان ال نهیان از راه کار موسسه دنبال کرد با اشاره که امارات متحده عربی بسیاری کشورها با کمک وپروژه های توسعه کمک کرده است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” اقدام بشردوستانه موسسه خلیفه بن زاید آل نهیان ” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خلیفه بن زایدآل نهیان در ادامه تاکید کرد، رهبری عاقلانه متعهد به راه اندازی سیاست های امداد و توسعه که هدف آن کمک به مردم نیازمند از طریق حمایت دولت رسمی و سازمان های خیریه و بشردوستانه و در عین حال خاطر نشان می سازد که دستاوردهای این موسسه به دلیل نظارت بر شیخ منصور بن زاید آل نهیان، معاون نخست وزیر، وزیر امور ریاست جمهوری و رئیس موسسه است.

محمد حاجی ال کوری، مدیر کل موسسه، گفت که این موسسه با توجه به حمایت رهبری عاقلانه به ارائه خدمات انسان دوستانه برای یازده سال متوالی ادامه داده و اشاره کرد که این موسسه در سال 2018 موفق به کسب اهداف بشردوستانه، خیریه و توسعه شد.

ممنون از شما همراهان گرامی

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

این موسسه پروژه رمضان را به تازگی شروع کرد و 10.000 سید رمضان شامل 9 دسته غذائی ارائه کرد. این موسسه با دفتر وزارت آموزش در سکوترا پروژه ای را هماهنگ و شروع کرد که از 86 مدرسه، به 17 هزار نفر دانش آموز، کمک می کند. همچنین برای سال 2019-2018 این پروژه در زمینه آمادگی مدارس محلی  با 5000 میز و 5000 صندلی و هزاران تخته کلاس ارائه داد.

این موسسه به مناسبت سال زید در عراق، بسیاری از پروژه های امداد رسانی و توسعه را به اجرا درآورد و برای نیازمندان به زندگی شایسته و نیاز اولیه را فراهم کرد که حدود 21.739 خانواده و 956 نفر از آن استفاده کردند.

این موسسه در لبنان با سفارت امارات متحده عربی در بیروت همکاری کرده و در ماه آوریل، امارات متحده کمپین خود را برای کمک به پناهندگان سوری در لبنان ارائه داد. هنیطور در غزه حدود 24000 کمک های غذائی به خانواده نیازمندان توزیع شد.

همچنین این موسسه در سال 2018 پروژه های افطار رمضان در 50 کشور جهان، با هدف قرار دادن 750.000 نفر در کشور عربی، 17 کشور آسیایی و 10 کشور آفریقایی و همچنین در سوئد، اسپانیا، بوسنی، هرزگوین، کلمبیا، استرالیا، بلاروس، نیوزلند، اوکراین، مونتگرو، کوزوو، صربستان و یونان ادامه داد.

 امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

مطالب دیگر:

دبی و تاریخچه آن

5 زمین تنیس شگفت انگیز در جهان

داروهای ممنوعه در سفر به امارات