اطلاعات تماس

ایده هایی برای کسب و کار کوچک در شهر دبی
2021 / 05 / 29

ایده هایی برای کسب و کار کوچک در شهر دبی


امارات متحد عربی


کشور امارات متحده عربی از هفت امارت شیخ نشین تشکیل شده است. داماک پرشین به شما مطالبی در مورد ” ایده های عالی برای کسب و کار کوچک” در شهر دبی را ارائه می دهد، برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
ما در این مقاله ایده هایی برای کسب و کار کوچک و فرصت های کسب و کار در دبی را بازگو می کنیم؛ دبی، شهری پرجمعیت می باشد و دبی بزرگترین شهر امارات متحده عربی است.


کسب و کار گل فروشی آنلاین


در امارات متحده مردم به بهانه های مختلف دوست دارند گل خریداری کنند و در مراسم هایی مثل ولنتاین جشن ها و تولد ها و جشن سالگرد های مختلف گل خریداری کنند. فعالیت گل فروشی آنلاین ایده بسیار خوبی برای کار در دبی محسوب می‌شود و همچنین در کنار گل فروشی تا می توانید از کارت های تبریک شکلات و تزئینات فانتزی به این مرتبه شغلی تون اضافه كرده و از آن استفاده نمایید که باعث تاثیرگذاری بیشتر بر روی کارتان می شود.


کسب و کار مربوط به قنادی

امارات متحده عربی به دلیل های مختلفی جشن می گیرند برای بهتر شدن این جشن ها کیک ها و شیرینی های مختلفی را خریداره میکنند، تا یک روز دلنشین را تجربه کنند. مردم کشور امارات متحده در جشن های تولد یا جشن های مذهبی و یا جشن های موفقیت در کار و درس بیشتر علاقه دارند یک روز به یادماندنی را برای خود رقم بزنند.


معاملات مسافرتی لوکس


بزرگترین مقصد برای مسافرت و گردشگری در سرتاسر جهان، امارات متحده عربی و همچنین دبی می باشد. این کشور ساخته است بر گردشگری رونق فراوانی گرفته است برای کسب و کار فرصت بسیار خوبی محسوب می شود.


ویدیو و وبلاگ


ولوگر یا ولوگ نویسی
این کسب و کار بدون نیاز به سرمایه گذاری در امارات متحده عربی امکان پذیر است.
برای این کار باید کلیپ و ویدئو شیوه سازی را درست کنیم که بازدید بسیاری داشته باشد بعد میتوانیم از طریق تبلیغات درآمد زایی کنید.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

آرایشگاه

از دیگر روش های کسب و کار کوچک مناسب در دبی «آرایشگری» است اما شما برای راه اندازی این کار می توانید یک سالن زیبایی را افتتاح کنید و شروع به فعالیت کنید و نیازی به سرمایه گذاری آنچنانی هم ندارد.


کسب و کار جواهر سازی


کشور امارات متحده عربی و شهر دبی در سراسر جهان به عنوان شهر طلا شناخته می شود که عنوان بسیار مناسبی برای شروع کسب و کار جواهر سازی می باشد. این کسب و کار نیاز به سرمایه گذاری خوبی دارد ولی بعد از افتتاح این کسب و کار و سرمایه گذاری تان احتمال موفق شدن و به رتبه های بالا رسیدن تان بسیار زیاد است.
چند مورد دیگر از کسب و کارهای کوچک را که بعد شروع به این فعالیت، موفقیت کامل را بدست می آورید را برای شما به اشتراک می گذاریم.
کسب و کار مدیریت املاک
کسب و کار مراقبت روزانه از کودکان
کسب و کار مربوط به سرگرمی
کسب وکار نفت و گازکسب و کار هنر و صنایع دستی
کسب و کار مربوط به کامپیوتر
مرغداری و پرورش ماهی
راه اندازی آژانس کاریابی
کسب و کار خود و فروش از طریق ماشین های خودکار فروش

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

نکات کار پاره وقت در امارات

اخذ اقامت امارات، از طریق قرار داد کاری

اخذ اقامت امارات، از طریق قرار داد کاری