اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
افطار لاکچری در امارات

افطار لاکچری در امارات

با شکوه ترین، مجلل ترین و پر هزینه ترین افطاری دنیا، هر شب در مسجد ” شیخ زاید امارات ” در ماه مبارک رمضان برگزار می شود و در کل پنج و نیم میلیون نفر انسان سالانه از دین های مختلف در مسجد “شیخ زاید امارات” حضور می یابند.

در طول ماه مبارک رمضان گفته شده است که، برای روزه داران روزانه برای افطار، ده هزار کیلو گوشت و برنج و سبزیجات در همان روز مهیا و طبخ می شود و هرشب هزاران نفر در اوج نظم برای افطار پذیرش می شوند.

ما در این مقاله که در وبسایت  ( damacpersian.org ) می باشد، مطالبی ازافطاری لاکچری در امارات را برای شما به اشتراک میگذاریم.

همچنین گفته شده است یکی از خاص ترین افطار هایی که مسلمانان می توانند تجربه کنند، در این مسجد باشکوه می باشد. در این مکان روزانه حدود 30 هزار نفر افطاری صرف می کنند.

بسیاری از افراد معتقدند با استقبال از این افطاری با شکوه که شبیه این حرکت، در شهر “مشهد” و در حرم “امام رضا” اجرا می شود و نمی توان گفت که فقط محدود به ماه مبارک رمضان می شود.

به گفته عده ای از افراد، در آن مسجد می توان مردم مختلفی از ادیان مختلف را گرد هم آورد.  برای نخستین بار یک کلیسا در ابوظبی امارات متحده، برای روزه داران سفره افطاری را تدارک دید. این برای اولین بار است که در ابوظبی درهای کلیسای سنت اندروز آنجلیکان  بر روی روزه داران گشوده شد و بر سر یک سفره افطاری، مسلمانان و غیر مسلمانان گرد هم آمدند.

این کلیسا از زمان تاسیسش برای نخستین بار است که سفره افطاری لاکچری رمضانی را تدارک دیده است و این امر با استقبال زیاد اماراتی ها رو به رو بوده است. این سفره های افطاری شامل این موارد می باشد ; غذا های سنتی مانند : خرما، شیر، نوشیدنی، شیرینی های عربی و در این مراسم ویژه  قشر های گسترده و متنوعی از ساکنان ابوظبی دعوت شدند.

تعداد زیادی مسلمان فیلیپینی در امارات زندگی می کنند واز قوم مورانو ( یکی از 13 قوم مسلمان در فیلیپین) حدود 400 تا 500 نیز در دبی ساکن هستند. این گروه آداب و رسوم خاصی در ماه مبارک رمضان دارند. یکی از سنت های آنان پخت غذا های مخصوص افطار همچون ( بیف رندانگ ) می باشد.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک Damacgroup.org ) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

موزه مروارید دبی

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *